לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3023 מאמרים 805 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מנעולן רכב בקרית מלאכי

פורסם בתאריך 10/04/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com

אין דבר מחריד יותר מלאבד את המפתח של הרכב שלכם, למפתח הרכב קיימים מספר מוגבל של נושאים עיקריים לתקלות, אחד כאמור העתקת (קוד) המפתחות 2 רכיב (צ׳יפ) אלקטרוני, בנוסף לרכיבים הללו ישנו כוח עיקרי להנעה, רכיב המפתחות בפועל הוא צירוף סדרות חיתוך המפתחות אשר צריך לתפעל את הצילינדר בדלת המכונית וכפתור (מתג הנעה) הרכיב (צ׳יפ) מפזר אותות תשדורת לגוף האימובילייזר המאשר התנעה, ההפך מאיבוד צרור המפתחות לדירה כדאי לקרוא לפורץ מנעולים ולשנות צילינדר בתהליך שחזור מפתחות לרכב הדרך הוא אחר ומשונה ולחלוטין ומסובך יותר.
התקשרו מיד לשירותי מנעולנות 24 שעות
עליכם להכיר כאשר הלכו לכם לאיבוד המפתחות לרכבכם:
1. קודם יש לבדוק אולי יש ברשותכם עוד מפתח לרכב, כל אוטו אמור להגיע עם שני מפתחות, אם יש לכם מפתח נוסף זכיתם, וודאו לשכפל אותו מהר ולשמור עליו במקום מבטחים, אם חסר לכם מפתח נוסף תתחילו לעבור לאפשרות הבאה.
2. קראו שירות שכפול מפתחות למכונית, בתהליך זה הננו נדאג לשחזר עבורכם צרור מפתחות חדש לרכבכם.
האם אפשרי לנסות פעולה זו לבדינו בביתנו?
ברור לא, נושא שחזור מפתחות למכונית היינו מהלך מורכב מאוד וגם דורש מקצועיות וניסיון מורחב, למעשה אנחנו מחויבים לאמצעים מיוחדים לדוגמת: מכשיר חיתוך המפתח אוטומטית, שבבים ממבחר מינים, מוצרי דיאגנוסטיקה נוספים ורבים, בעוד בפועל במכשירים ובציוד בשווי הרבה מאוד כסף, מיותר להסביר בלא מעט מסוגי הרכבים אנו זקוקים ליצור קשר עם חברת הרכב בשביל לקבל מימנו מספר חיתוך מפתחות ומספר עבור הציפ (פין קוד) שמסתכם בתשלום עבורנו ממנעולן בקרית מלאכי.
למה מסוכם בהליך לא קטן בסה״כ צריך להעתיק מפתחות לרכב וזהו, לא?
ברור לא, כמו שנכתב בראשית בלוג זה, המפתחות לא נגישים וכאמור לא ניתן לשכפל עבורכם מפתח נוסף, ברגע שאין מפתחות אין מה לשכפל ואז הננו זקוקים ליצור למענכם צרור מפתחות חדש לאוטו שברשותכם.
כמה זמן לוקח לעשות את השחזור למעני?
לא צריך, ברור שידוע במהלך מורכב בשביל זה אנחנו פה לרשותכם, ברשותנו יש את החלקים, מוניטין וניסיון, אנחנו נדאג לטפל בבעיה עבורכם כביכול בשיחת טלפון ראשונה עמנו, תקבלו יחס מעודף ועודף בראשית התהליך ועד לסיומו.
כמה כל הסיפור הזה עולה?
תלוי בסוג אוטו יש לכם, תיקון של רכב מסוג סוברו לא זהה למכונית מסוג פולספאגן והפוך, אצלנו נדאג לתת לכם סכום הוגן ואטרקטיבי, צרו קשר עכשיו וקבלו הצעת מחיר בחינם, כדאי לכם.
חייגו עכשיו לשירות מיידי.

 

34 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
מנעול ג'ואל עליון בקריות חשיבות מיגון הבית בעזרת מנעול עליון, מנעול כספת מוגן וגם מקשה פריצה מומלץ על ידי חברות המיגון המובילות בקריות
פורסם בקטגוריית אבחון דידקטי ופסיכודידקטי, לפני 5 שעות 54 דקות
עדיפות מנעול כספת על מתחריו במיוחד בימים הללו ישנה מודעות לתושבי בית שמש להתמגן בעזרת מנעול כספת עליון
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שבועות 1 ימים
חשיבות מנעול עליון לבית מאמר שמדגיש על חשיבות התקנת מנעול עליו כספת בעיר פתח תקווה ואיזה סוג יותר מומלץ
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 1 שבועות
התקנת מנעול עליון באשדוד מאמר המספר על חשיבות התקנת מנעול כספת ויתרונותיו על מתחריו בשוק
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שבועות 4 ימים
התקנן מנעול כספת עליון מגפת פריצות לבתים לא נפסקת וכנראה גם שלא תפסק, אך מיגון נכון מנעול כספת ימזער מאוד את הסיכוי לפרוץ לבית שלכם במודיעין
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 4 ימים