לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3832 מאמרים 1167 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מנעולן רכב בקרית מלאכי

פורסם בתאריך 10/04/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com

אין דבר מחריד יותר מלאבד את המפתח של הרכב שלכם, למפתח הרכב קיימים מספר מוגבל של נושאים עיקריים לתקלות, אחד כאמור העתקת (קוד) המפתחות 2 רכיב (צ׳יפ) אלקטרוני, בנוסף לרכיבים הללו ישנו כוח עיקרי להנעה, רכיב המפתחות בפועל הוא צירוף סדרות חיתוך המפתחות אשר צריך לתפעל את הצילינדר בדלת המכונית וכפתור (מתג הנעה) הרכיב (צ׳יפ) מפזר אותות תשדורת לגוף האימובילייזר המאשר התנעה, ההפך מאיבוד צרור המפתחות לדירה כדאי לקרוא לפורץ מנעולים ולשנות צילינדר בתהליך שחזור מפתחות לרכב הדרך הוא אחר ומשונה ולחלוטין ומסובך יותר.
התקשרו מיד לשירותי מנעולנות 24 שעות
עליכם להכיר כאשר הלכו לכם לאיבוד המפתחות לרכבכם:
1. קודם יש לבדוק אולי יש ברשותכם עוד מפתח לרכב, כל אוטו אמור להגיע עם שני מפתחות, אם יש לכם מפתח נוסף זכיתם, וודאו לשכפל אותו מהר ולשמור עליו במקום מבטחים, אם חסר לכם מפתח נוסף תתחילו לעבור לאפשרות הבאה.
2. קראו שירות שכפול מפתחות למכונית, בתהליך זה הננו נדאג לשחזר עבורכם צרור מפתחות חדש לרכבכם.
האם אפשרי לנסות פעולה זו לבדינו בביתנו?
ברור לא, נושא שחזור מפתחות למכונית היינו מהלך מורכב מאוד וגם דורש מקצועיות וניסיון מורחב, למעשה אנחנו מחויבים לאמצעים מיוחדים לדוגמת: מכשיר חיתוך המפתח אוטומטית, שבבים ממבחר מינים, מוצרי דיאגנוסטיקה נוספים ורבים, בעוד בפועל במכשירים ובציוד בשווי הרבה מאוד כסף, מיותר להסביר בלא מעט מסוגי הרכבים אנו זקוקים ליצור קשר עם חברת הרכב בשביל לקבל מימנו מספר חיתוך מפתחות ומספר עבור הציפ (פין קוד) שמסתכם בתשלום עבורנו ממנעולן בקרית מלאכי.
למה מסוכם בהליך לא קטן בסה״כ צריך להעתיק מפתחות לרכב וזהו, לא?
ברור לא, כמו שנכתב בראשית בלוג זה, המפתחות לא נגישים וכאמור לא ניתן לשכפל עבורכם מפתח נוסף, ברגע שאין מפתחות אין מה לשכפל ואז הננו זקוקים ליצור למענכם צרור מפתחות חדש לאוטו שברשותכם.
כמה זמן לוקח לעשות את השחזור למעני?
לא צריך, ברור שידוע במהלך מורכב בשביל זה אנחנו פה לרשותכם, ברשותנו יש את החלקים, מוניטין וניסיון, אנחנו נדאג לטפל בבעיה עבורכם כביכול בשיחת טלפון ראשונה עמנו, תקבלו יחס מעודף ועודף בראשית התהליך ועד לסיומו.
כמה כל הסיפור הזה עולה?
תלוי בסוג אוטו יש לכם, תיקון של רכב מסוג סוברו לא זהה למכונית מסוג פולספאגן והפוך, אצלנו נדאג לתת לכם סכום הוגן ואטרקטיבי, צרו קשר עכשיו וקבלו הצעת מחיר בחינם, כדאי לכם.
חייגו עכשיו לשירות מיידי.

 

293 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
מנעולנים מומלצים באור יהודה מנעולנים באור יהודה ישנם לא מעטים, אבל מומלץ לבחור מנעולן וותיק ועם ניסיון בעיר אור יהודה ולבדוק טוב את מי מזמינים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 1 שבועות
מנעולן מוסמך ומורשה בירושלים בלוג המספר על אופן עבודתם וזמינותם של מנעולנים מוסמכים מירושלים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 2 שבועות
למצוא מנעולן מוסמך בירושלים בלוג המתאר את אופן מציאת מנעולן מוסמך בירושלים ואיך ניתן לזהות אם המנעולן הוא מוסמך ושייך לארגון מנעולנים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 3 שבועות
הזמנת מנעולן מחיפה בלוג המספר על הזמנתם של מנעולנים טובים מהעיר חיפה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 חודשים 1 ימים
תיקון כל סוגי הדלתות בפתח תקווה בלוג שמספר על מנעולנים וטכנאי דלתות מהעיר חולון שמספקים שירותי תיקון דלתות בעיר פתח תקווה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 4 חודשים