לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3023 מאמרים 805 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

לפי לפנות כשמאבדים מפתח אחרון של הרכב

פורסם בתאריך 11/04/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com

אין דבר מחריד יותר מלאבד את המפתח של הרכב שלכם, למפתח הרכב קיימים שני דברים עיקריים, 1 היינו שילוב (קוד) המפתח והנוסף שבב (צ׳יפ) חשמלי, לכל אחד מהרכיבים יש להם רכיב עיקרי להנעה, רכיב המפתח בפועל יש לו שורת סדרות סימון המפתחות אשר צריך לתפעל את הצילינדר בדלת רכבכם וסוויץ (מתג הנעה) הרכיב (צ׳יפ) מפזר אותות תשדורת לגוף הקודנים אישור הצתה, להבדיל מאובדן המפתח לבית ניתן להזמין מנעולן ולהחליף צילינדר,  בשגרת שחזור מפתחות למכונית התהליך היינו שונה בהחלט לחלוטין ומסובך יותר.
צרו איתנו קשר עכשיו  24 שעות
מה עליכם להכיר כאשר הלכו לכם צרור המפתחות לאוטו:
1. קודם תבדקו אם יש ברשותכם עוד מפתח למכונית, כל רכב אמור להימכר עם שני מפתחות, אם נתנו לכם עוד מפתח הרווחתם, דאגו להעתיק אותו מהר ולשמור עליו במקום בטוח, במידה אין לכם מפתח עודף תנסו לשלב הבא.
2. הזמינו שירות שחזור מפתחות לרכב ממנעולן בירושלים מחברתנו, בתהליך זה אנחנו נדאג לשכפל בשבילכם צרור מפתחות נוסף למכונית שלכם.
האם אפשרי לעשות פעולה זו לבד בביתנו?
בהחלט לא, נושא שכפול צרור המפתח למכונית למעשה מהלך מושקע מאוד וגם זקוק למקצועיות וניסיון מורחב, למעשה הננו צריכים לאמצעים מיוחדים לדוגמת: מכשיר חיתוך מפתחות אוטומטית, ציפים ממבחר מינים, מכשירי מדידה רבים ועוד, כאמור בפועל במכשירים ובציוד בשווי אלפים רבים של שקלים, עוד להדגיש בחלק ממגוון המכוניות אנו צריכים לדבר עם יצרן הרכב על מנת לקבל מימנו סדרת חיתוך המפתח וסדרה בשביל הציפ (פין קוד) שכרוך בתשלום עבורנו.
כביכול מדובר בהליך לא קטן שמצריך להעתיק מפתחות לרכב וזהו, לא?
ברור לא, כמו שנכתב בתחילת מאמר זה, הצרור לא נגיש וכאמור לא אפשרי לשחזר בשבילכם מפתח נוסף, בזמן שאין מפתח אין מה לשכפל לכן הננו צריכים לעשות בשבילכם מפתח חדש לרכב שברשותכם.
כמה זמן לוקח לעשות את העבודה למעני?
אל דאגה, ברור שמדובר בעבודה לא פשוט לשם כך אנו פה לרשותכם, לחברתנו קיים את החלקים, ידע וניסיון, אנו נשאף לטפל בבעיה למענכם כבר בשיחת טלפון ראשונה איתנו, תקבלו יחס טוב ואישי בראשית המהלך ועד לתוצר מוגמר.
כמה עולה התענוג הזה?
תלוי בסוג אוטו בבעלותכם, שכפול של רכב מסוג סיטרואן אינו דומה לרכב מסוג קרוז ולהפך, אצלנו תדאג להעניק עבורכם סכום סביר ונוח, כדאי לחייג עכשיו וקבלו הצעת מחיר בחינם, שווה בדיקה.
 

 

41 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
מנעול ג'ואל עליון בקריות חשיבות מיגון הבית בעזרת מנעול עליון, מנעול כספת מוגן וגם מקשה פריצה מומלץ על ידי חברות המיגון המובילות בקריות
פורסם בקטגוריית אבחון דידקטי ופסיכודידקטי, לפני 4 שעות 53 דקות
עדיפות מנעול כספת על מתחריו במיוחד בימים הללו ישנה מודעות לתושבי בית שמש להתמגן בעזרת מנעול כספת עליון
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שבועות 1 ימים
חשיבות מנעול עליון לבית מאמר שמדגיש על חשיבות התקנת מנעול עליו כספת בעיר פתח תקווה ואיזה סוג יותר מומלץ
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 1 שבועות
התקנת מנעול עליון באשדוד מאמר המספר על חשיבות התקנת מנעול כספת ויתרונותיו על מתחריו בשוק
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שבועות 4 ימים
התקנן מנעול כספת עליון מגפת פריצות לבתים לא נפסקת וכנראה גם שלא תפסק, אך מיגון נכון מנעול כספת ימזער מאוד את הסיכוי לפרוץ לבית שלכם במודיעין
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 4 ימים