לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3787 מאמרים 1157 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מה עושים שמאבדים מפתח של הרכב

פורסם בתאריך 12/04/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com

דבר משביז מאוד זה מלאבד את צרור המפתחות של המכונית, למפתח המכונית בפועל מעט דברים חשובים, הראשון כאמור העתקת (קוד) המפתח 2 שבב (צ׳יפ) חשמלי, בנוסף לרכיבים הללו אצלם רכיב חיוני להפעלה, רכיב המפתחות הנו רצף מספרים סימון המפתחות שלמעשה צריך להפעיל את המנעול בדלת הרכב וכפתור (מתג הנעה) הרכיב (צ׳יפ) מפזר אותות שידור לגוף אימובילייזר אישור הצתה, בשונה מאיבוד צרור המפתחות לבית מומלץ להזעיק מנעולן ולשנות צילינדר במקצוע שחזור מפתחות לרכב השיטה היינו שונה ומשונה לחלוטין ומסובך יותר, התקשרו אלינו לשירות 24/7
מהן התהליכים במצב ולא נמצאו המפתחות לאוטו:
1. ראשית תבדקו אם יש לכם עוד מפתח לאוטו, כל אוטו מיועד להגיע עם 2 מפתחות, אם נתנו לכם מפתח נוסף הרווחתם, וודאו להעתיק אותו במהרה ולאחסן אותו באזור בטוח, אם אין לכם מפתח מיותר תנסו לשלב הבא.
2. קראו שירות שחזור צרור מפתחות לרכב, בשלב זה הננו נדאג לשחזר בשבילכם מפתח חדש למכונית שלכם.
האם ניתן לעשות תהליך זה לבדינו בביתנו?
ממש לא, נושא שחזור מפתחות למכונית הוא מהלך מורכב מאוד בעוד הוא דורש ידע וניסיון רב, למעשה הננו במנעולן בתל אביב מחויבים לכלים מיוחדים כגון: מכונת חיתוך המפתח אוטומטית, ציפים מסוגים שונים, מוצרי מדידה נוספים ועוד, כאמור בפועל במכשירים ובציוד בשווי הרבה מאוד כסף, עוד לציין בחלק ממגוון הרכבים אנו צריכים ליצור קשר עם יצרן המכוניות על מנת לקנות מימנו קוד חיתוך מפתחות ומספר בשביל הציפ (פין קוד) שמסתכם בתשלום בשבילנו.
למה מסוכם בתהליך מורכב בסה״כ צריך לשחזר צרור מפתחות למכונית ונגמר, לא?
בהחלט לא, כפי שנרשם בראשית בלוג זה, המפתחות אינם בהשיג יד וכאמור לא ניתן לשכפל בשבילכם מפתח נוסף, בזמן שאין מפתח אין מה להעתיק ואז אנחנו זקוקים לעשות עבורכם מפתח חדש למכונית שברשותכם.
כמה זמן ניתן לבצע את השחזור בשבילי?
אין צורך, ברור שמסוכם במהלך מורכב לשם כך אנו פה לרשותכם, לנו קיים את הציוד, ידע וניסיון, אנו נצליח לטפל התרחיש למענכם כביכול בשיחת טלפון ראשונה עמנו, תקבלו יחס חם ואישי מתחילת המהלך ועד לסיומו.
בכמה כסף כרוך השירות שלכם?
תלוי מה הרכב שברשותכם, תיקון של רכב מסוג מזדה אינו דומה לרכב מסוג פורד ולהפך, חברתנו תדאג להעניק לכם תשלום הוגן ואטרקטיבי, צרו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר בחינם, כדאי לכם.
 

 

282 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
מנעולנים מומלצים באור יהודה מנעולנים באור יהודה ישנם לא מעטים, אבל מומלץ לבחור מנעולן וותיק ועם ניסיון בעיר אור יהודה ולבדוק טוב את מי מזמינים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 3 חודשים 4 ימים
מנעולן מוסמך ומורשה בירושלים בלוג המספר על אופן עבודתם וזמינותם של מנעולנים מוסמכים מירושלים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 3 חודשים 1 שבועות
למצוא מנעולן מוסמך בירושלים בלוג המתאר את אופן מציאת מנעולן מוסמך בירושלים ואיך ניתן לזהות אם המנעולן הוא מוסמך ושייך לארגון מנעולנים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 3 חודשים 3 שבועות
הזמנת מנעולן מחיפה בלוג המספר על הזמנתם של מנעולנים טובים מהעיר חיפה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 3 חודשים 3 שבועות
תיקון כל סוגי הדלתות בפתח תקווה בלוג שמספר על מנעולנים וטכנאי דלתות מהעיר חולון שמספקים שירותי תיקון דלתות בעיר פתח תקווה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 3 חודשים