לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3655 מאמרים 1082 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מדוע חשוב לבחור מנעולן בקפידה?

פורסם בתאריך 12/04/2020      /      נכתב ע"י kingofiraq@gmail.com

עבור תקלות בדלתות ומנעולים או צורך בהתקנות שונות יש להזמין מנעולן. אך חשוב לדעת שיש לבחור בזהירות את המנעולן ולבחור אותו בקפידה. לא כל אדם יכול להיות פורץ מנעולים. ישנם אנשים המקלים ראש בעבודות המנעולנות ובוחרים את השירות על פי המחיר, שירות אשר לפעמים מתבצע על ידי אנשי תחזוקה כללים אשר אינם מוסמכים לבצע עבודות מסוג זה. במאמר זה לא נדבר על כיצד לבחור מנעולן, אלא על הסיבות מדוע חשוב לבחור אותו בקפידה, כלומר על הדברים אשר עשויים להשתבש.

שיטת הפריצה - מי שאינו מוסמך לביצוע עבודות מסוג זה עשוי פשוט להוציא מקדחה ולקדוח את הצילינדר ואולי גם לגרום נזק למנעול עצמו. ישנם מקרים בהם אין ברירה, אך מנעולן מקצועי מנתח את נסיבות המקרה ומשתדל להעניק פריצה כירורגית ללא גרימת נזק מיותר. אם למשל המפתחות שלכם ננעלו בפנים, חבל לקדוח את הצילינדר כי אחר כך תצטרכו להחליפו ללא סיבה של ממש. דבר המוסיף לעלויות. להזכירכם פורץ מנעולים מיועד לא רק עבור דלתות הבית אלא גם עבור דלתות הרכב. במקרים של רכבים ישנה חשיבות גדולה יותר לשיטת הפריצה מכיוון שפוטנציאל הנזק הוא גדול יותר.

מחירים הוגנים - אף אחד לא רוצה לצאת פראייר ולשלם מחירים מופקעים. לצערנו הרב חובבנים או כפי שאומרים ”חאפרים“ עלולים לנצל את המצוקה שלכם ולגבות מחירים מופקעים. מנעולן מוסמך המחויב לסטנדרטים של המקצוע לא יעשה זאת.

עבודה עם אחריות - ישנם מקרים בהם איש מקצוע מגיע לביתכם לבצע תיקון או התקנה ולאחר זמן קצר משהו מתקלקל. אם מדובר בחובבן הסיכוי שמשהו ישתבש גבוה יותר, אך גם כאשר מדובר במנעולן מקצועי תמיד קיים הסיכוי שמשהו ישתבש. ההבדל הוא שמנעולן מקצועי נותן לכם גם ומעניק אחריות על העבודה. במקרה שמשהו ישתבש יש לכם אל מי לפנות. כמו כן כדאי לקחת בחשבון שיצרנים של צילינדרים או מוצרים אחרים מעניקים אחריות על המוצר רק כאשר הוא מותקן על ידי אדם שהוסמך לכך.

אם לא תבחרו בקפידה למשל מנעולן בגבעתיים אולי תזכו בחיסכון של כמה שקלים, אך סביר להניח שזה יסתיים כמו כל דבר זול אשר בסופו של דבר יעלה לכם ביוקר.

 

מנעולן בגבעתיים

 
250 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת kingofiraq@gmail.com
ידית קבועה או ידית חופשית לכל סוג של ידית יש את היתרונות והחסרונות שלה והשאלה היא איזו ידית מתאימה לצרכים שלכם.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 7 חודשים
אביזרי בטיחות לבית ולבית הספר חשוב להשגיח על הילדים אך שנייה אחת של חוסר תשומת לב עלולה להסתיים באסון ולכן כדאי לחפש גם אחר אמצעי בטיחות אשר יסייעו לנו למנוע תאונות.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 7 חודשים
מדריך לרכישת דלתות כניסה זהו הזמן שבו עליכם לבחור את דלת הכניסה של הבית. זוהי הדלת אשר תקבל בברכה את כל הבאים לביתכם, זאת הדרך שתשלים את עיצוב הבית והיא גם זו אשר תמנע כניסה של בלתי מורשים.
פורסם בקטגוריית צרכנות, לפני 1 שנים 7 חודשים
לאיזה מידע אתם זקוקים לפני שאתם מרימים טלפון למנעול יש מידע שתצטרכו לספק בעת בקשת שירות של מנעולן. חלק ממידע זה ישתנה בהתאם למצב הספציפי, אך עליכם להיות מוכנים לתשובות לשאלות אלו מהמנעולן. להלן סקירה כללית של מידע מה המנעולן יבקש.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 7 חודשים
מתי נזדקק להתקנת מנעול כספת לדלת? התקנת מנעול כספת לדלת הכניסה מאפשרת שקט נפשי וקושי רב לפורצים וגנבים לחדור אל הפרטיות שלכם
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 8 חודשים