לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4571 מאמרים 1383 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

דלתות פנים - מדריך רכישה

פורסם בתאריך 14/04/2020      /      נכתב ע"י kingofiraq@gmail.com

אם אתם רוצים לרכוש דלתות פנים עבור בית חדש או לצורך חידוש מראה הבית הקיים, בוודאי תוכלו לראות שישנו מבחר אדיר של דלתות פנים. בעזרת דלתות פנים לבית אנו יכולים ליהנות מפרטיות בתוך הבית, לתחום חללים, ליהנות מיעילות אנרגטית ואפילו לתת מענה לבית של אקוסטיקה. ישנם גם מקרים בהם דלתות פנים משמשות לצורך תוספת ביטחון, בדרך כלל אנו פחות רואים זאת בבתים פרטיים, אך בהחלט ישנם מקרים בהם בבית ישנו משרד ביתי עם כספת ומתקינים בו דלת פנימית המעניקה ביטחון נוסף.

דלתות פנים יכולות להיות מחומרים שונים, ישנן דלתות פנים מעץ, זכוכית, אלומיניום, מתכת וחומרים אחרים. בשונה מדלתות חוץ הן בדרך כלל קלות יותר ובעלות מנגנוני נעילה פשוטים יותר העונים על צרכים אחרים ופחות צרכים של ביטחון. מנעולן בפתח תקווה יכול לעזור לכם בבחירת דלתות פנים לבית, התקנת דלתות פנים, תחזוקה ותיקון תקלות ואפילו קיצור דלתות במקרים בהם זה נדרש.

כאשר אתם רוכשים דלתות פנים עליכם לעשות שיקולים של שימוש, תקציב ועיצוב. כמו כן צורת הנעילה היא גם דבר שיש לתת עליו את הדעת.

 

מנעולים לדלתות פנים

מנעול סטנדרטי עם מפתח אפס - זהו מנעול פשוט אשר אינו נועד לתת ביטחון אלא רק פרטיות. מנעול מסוג זה תוכלו למצוא במקרים רבים בדלתות שירותים ומקלחות.

מנעול סטנדרטי עם מפתח - זהו עוד סוג של מנעול פשוט לדלתות פנים אך במקום מפתח אפס שכל אחד יכול להשיג הוא עושה שימוש במפתח ייחודי.

מנעול תפוס/פנוי - זהו מנעול אשר אינו עושה שימוש במפתח. במקום מפתח יש לו כפתור סיבוב או כפתור לחיצה המאפשר את נעילתו מתוך החדר. בדרך כלל אין אפשרות לפתוח אותו מבחוץ בעזרת מפתח. במידה ובטעות הוא ננעל ניתן בקלות לפרוץ אותו מבחוץ אפילו בעזרת סכין אשר עזרתה נזיז את הלשונית.

לשונית עם ידית - למעשה זהו אחד המנעולים הנפוצים ביותר בדלתות פנים. הוא כולל לשונית הנשלטת על ידי הידית ואין אפשרות לנעול אותו. מסיבה זו הוא מתאים מאוד לחדרי ילדים.

לשונית עם ידית ומפתח - דומה למנעול הקודם, כאשר הוא אינו נעול ניתן לפתוח אותו בעזרת הידית מבפנים או מבחוץ. אך כאשר רוצים יותר פרטיות ניתן לנעול אותו. הוא מתאים מאוד לחדרי שינה.

הערה קטנה, דלתות פנים ומנעוליהן עלולים לפעמים להשתבש ולא להיפתח ואז יש צורך בפורץ מנעולים אשר יתקן.

דלת פנים

451 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת kingofiraq@gmail.com
מדוע חשוב לבחור מנעולן בקפידה? שיש לבחור בזהירות את המנעולן ולבחור אותו בקפידה. לא כל אדם יכול להיות פורץ מנעולים.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 3 שנים 7 חודשים
ידית קבועה או ידית חופשית לכל סוג של ידית יש את היתרונות והחסרונות שלה והשאלה היא איזו ידית מתאימה לצרכים שלכם.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 3 שנים 7 חודשים
אביזרי בטיחות לבית ולבית הספר חשוב להשגיח על הילדים אך שנייה אחת של חוסר תשומת לב עלולה להסתיים באסון ולכן כדאי לחפש גם אחר אמצעי בטיחות אשר יסייעו לנו למנוע תאונות.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 3 שנים 7 חודשים
מדריך לרכישת דלתות כניסה זהו הזמן שבו עליכם לבחור את דלת הכניסה של הבית. זוהי הדלת אשר תקבל בברכה את כל הבאים לביתכם, זאת הדרך שתשלים את עיצוב הבית והיא גם זו אשר תמנע כניסה של בלתי מורשים.
פורסם בקטגוריית צרכנות, לפני 3 שנים 7 חודשים
לאיזה מידע אתם זקוקים לפני שאתם מרימים טלפון למנעול יש מידע שתצטרכו לספק בעת בקשת שירות של מנעולן. חלק ממידע זה ישתנה בהתאם למצב הספציפי, אך עליכם להיות מוכנים לתשובות לשאלות אלו מהמנעולן. להלן סקירה כללית של מידע מה המנעולן יבקש.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 3 שנים 7 חודשים