לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3023 מאמרים 805 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מנעולן רכב ברחובות

פורסם בתאריך 15/04/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com


אין דבר מחריד ומעצבן יותר מלאבד את צרור המפתחות של הרכב שלכם, למפתח האוטו קיימים שני מרכיבים עיקריים, 1 כאמור שכפול (קוד) המפתחות והנוסף רכיב (צ׳יפ) חשמלי, בנוסף לרכיבים הללו ישנו משהו חשוב להנעה, מספר המפתחות הוא צירוף סדרות חיתוך המפתחות שלמעשה צריך לסובב את המנעול בדלת הרכב וכפתור (מתג הנעה) והשבב (צ׳יפ) מעביר שידור למערכת אימובילייזר אישור הצתה, להבדיל מאיבוד המפתח לבית רצוי להזמין מנעולן בית ולהחליף מנעול בנושא שחזור מפתחות למכונית השיטה היינו שונה בהחלט לגמרי וקשה יותר.
מה עליכם להכיר כאשר אבדו לכם המפתחות לרכבכם:
1. קודם תבדקו אולי קיים ברשותכם עוד מפתח למכונית, כל רכב מיועד להימכר עם שני מפתחות, יצא ויש לכם מפתח נוסף הרווחתם, וודאו לשכפל אותו מהר ולאחסן אותו באזור בטוח, במידה חסר לכם מפתח מיותר תתחילי לאפשרות הבאה.
2. הזמינו שירות שחזור צרור מפתחות לרכב, בתהליך זה אנחנו נמליץ לשכפל עבורכם מפתח חדש לרכבכם.
האם אנו יכולים לעשות תהליך זה לבדינו בביתנו?
ממש לא, תהליך שחזור צרור המפתח לרכב הוא מהלך מושקע מאוד בעוד הוא זקוק ל ידע וניסיון רב, כאמור אנחנו מחויבים לכלים מיוחדים כגון: מכשיר חיתוך המפתח אוטומטית, שבבים מסוגים שונים, מכשירי מדידה רבים ורבים, למעשה בפועל במכונות ובציוד שעולים הרבה מאוד כסף, ראוי להדגיש בחלק ממגוון המכוניות הננו זקוקים לדבר עם חברת הרכב על מנת לרכוש מימנו קוד חיתוך מפתחות וקוד בשביל הציפ (פין קוד) שמסתכם בתשלום עבורנו.
למה מסוכם בהליך משמעותי שמצריך לשכפל צרור מפתחות לאוטו ונגמר, לא?
ברור לא, כפי שנרשם בראשית מאמר זה, המפתחות לא נגישים וכביכול לא אפשרי לשכפל בשבילכם עוד מפתחות, בזמן שאין מפתח אין מה לשכפל ואז אנחנו צריכים לעשות בשבילכם מפתח חדש לאוטו שלכם.
כמה זמן ניתן לבצע את השחזור בשבילי?
אין לכם מה לדאוג, ברור שמסוכם בעבודה מורכב לשם כך אנו כאן לשרת אתכם כולל מנעולן ברחובות, לנו קיים את הציוד, ידע וניסיון, אנו נדאג לסדר התקלה למענכם עוד בשיחת טלפון ראשונה איתנו, תקבלו יחס טוב ואישי מתחילת התהליך ועד לתוצר מוגמר.
בכמה כסף כרוך השירות שלכם?
תלוי איזה אוטו שברשותכם, תיקון של רכב מסוג לאנטיס אינו זהה למכונית מסוג קיא והפוך, אצלנו נקפיד לתמחר בשבילכם סכום לא יקר ואטרקטיבי, צרו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר בחינם, שווה בדיקה.
חייגו אלינו בכל שעות היממה.

35 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
מנעול ג'ואל עליון בקריות חשיבות מיגון הבית בעזרת מנעול עליון, מנעול כספת מוגן וגם מקשה פריצה מומלץ על ידי חברות המיגון המובילות בקריות
פורסם בקטגוריית אבחון דידקטי ופסיכודידקטי, לפני 5 שעות 33 דקות
עדיפות מנעול כספת על מתחריו במיוחד בימים הללו ישנה מודעות לתושבי בית שמש להתמגן בעזרת מנעול כספת עליון
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שבועות 1 ימים
חשיבות מנעול עליון לבית מאמר שמדגיש על חשיבות התקנת מנעול עליו כספת בעיר פתח תקווה ואיזה סוג יותר מומלץ
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 1 שבועות
התקנת מנעול עליון באשדוד מאמר המספר על חשיבות התקנת מנעול כספת ויתרונותיו על מתחריו בשוק
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שבועות 4 ימים
התקנן מנעול כספת עליון מגפת פריצות לבתים לא נפסקת וכנראה גם שלא תפסק, אך מיגון נכון מנעול כספת ימזער מאוד את הסיכוי לפרוץ לבית שלכם במודיעין
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 4 ימים