לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3832 מאמרים 1167 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מנעולן רכב ברחובות

פורסם בתאריך 15/04/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com


אין דבר מחריד ומעצבן יותר מלאבד את צרור המפתחות של הרכב שלכם, למפתח האוטו קיימים שני מרכיבים עיקריים, 1 כאמור שכפול (קוד) המפתחות והנוסף רכיב (צ׳יפ) חשמלי, בנוסף לרכיבים הללו ישנו משהו חשוב להנעה, מספר המפתחות הוא צירוף סדרות חיתוך המפתחות שלמעשה צריך לסובב את המנעול בדלת הרכב וכפתור (מתג הנעה) והשבב (צ׳יפ) מעביר שידור למערכת אימובילייזר אישור הצתה, להבדיל מאיבוד המפתח לבית רצוי להזמין מנעולן בית ולהחליף מנעול בנושא שחזור מפתחות למכונית השיטה היינו שונה בהחלט לגמרי וקשה יותר.
מה עליכם להכיר כאשר אבדו לכם המפתחות לרכבכם:
1. קודם תבדקו אולי קיים ברשותכם עוד מפתח למכונית, כל רכב מיועד להימכר עם שני מפתחות, יצא ויש לכם מפתח נוסף הרווחתם, וודאו לשכפל אותו מהר ולאחסן אותו באזור בטוח, במידה חסר לכם מפתח מיותר תתחילי לאפשרות הבאה.
2. הזמינו שירות שחזור צרור מפתחות לרכב, בתהליך זה אנחנו נמליץ לשכפל עבורכם מפתח חדש לרכבכם.
האם אנו יכולים לעשות תהליך זה לבדינו בביתנו?
ממש לא, תהליך שחזור צרור המפתח לרכב הוא מהלך מושקע מאוד בעוד הוא זקוק ל ידע וניסיון רב, כאמור אנחנו מחויבים לכלים מיוחדים כגון: מכשיר חיתוך המפתח אוטומטית, שבבים מסוגים שונים, מכשירי מדידה רבים ורבים, למעשה בפועל במכונות ובציוד שעולים הרבה מאוד כסף, ראוי להדגיש בחלק ממגוון המכוניות הננו זקוקים לדבר עם חברת הרכב על מנת לרכוש מימנו קוד חיתוך מפתחות וקוד בשביל הציפ (פין קוד) שמסתכם בתשלום עבורנו.
למה מסוכם בהליך משמעותי שמצריך לשכפל צרור מפתחות לאוטו ונגמר, לא?
ברור לא, כפי שנרשם בראשית מאמר זה, המפתחות לא נגישים וכביכול לא אפשרי לשכפל בשבילכם עוד מפתחות, בזמן שאין מפתח אין מה לשכפל ואז אנחנו צריכים לעשות בשבילכם מפתח חדש לאוטו שלכם.
כמה זמן ניתן לבצע את השחזור בשבילי?
אין לכם מה לדאוג, ברור שמסוכם בעבודה מורכב לשם כך אנו כאן לשרת אתכם כולל מנעולן ברחובות, לנו קיים את הציוד, ידע וניסיון, אנו נדאג לסדר התקלה למענכם עוד בשיחת טלפון ראשונה איתנו, תקבלו יחס טוב ואישי מתחילת התהליך ועד לתוצר מוגמר.
בכמה כסף כרוך השירות שלכם?
תלוי איזה אוטו שברשותכם, תיקון של רכב מסוג לאנטיס אינו זהה למכונית מסוג קיא והפוך, אצלנו נקפיד לתמחר בשבילכם סכום לא יקר ואטרקטיבי, צרו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר בחינם, שווה בדיקה.
חייגו אלינו בכל שעות היממה.

313 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
מנעולנים מומלצים באור יהודה מנעולנים באור יהודה ישנם לא מעטים, אבל מומלץ לבחור מנעולן וותיק ועם ניסיון בעיר אור יהודה ולבדוק טוב את מי מזמינים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 1 שבועות
מנעולן מוסמך ומורשה בירושלים בלוג המספר על אופן עבודתם וזמינותם של מנעולנים מוסמכים מירושלים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 2 שבועות
למצוא מנעולן מוסמך בירושלים בלוג המתאר את אופן מציאת מנעולן מוסמך בירושלים ואיך ניתן לזהות אם המנעולן הוא מוסמך ושייך לארגון מנעולנים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 3 שבועות
הזמנת מנעולן מחיפה בלוג המספר על הזמנתם של מנעולנים טובים מהעיר חיפה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 חודשים 1 ימים
תיקון כל סוגי הדלתות בפתח תקווה בלוג שמספר על מנעולנים וטכנאי דלתות מהעיר חולון שמספקים שירותי תיקון דלתות בעיר פתח תקווה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 4 חודשים