לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3492 מאמרים 993 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
מנעולן ברחובות

לאיזה מידע אתם זקוקים לפני שאתם מרימים טלפון למנעול

פורסם בתאריך 16/04/2020      /      נכתב ע"י kingofiraq@gmail.com

אם אתם צריכים להתקשר למנעולן מכיוון שאתם נעולים מחוץ לבית או לרכב, יש מידע שתצטרכו לספק בעת בקשת שירות של מנעולן. חלק ממידע זה ישתנה בהתאם למצב הספציפי, אך עליכם להיות מוכנים לתשובות לשאלות אלו מהמנעולן. להלן סקירה כללית של מידע מה המנעולן יבקש.

הוכחת בעלות של הבית או הרכב

מנעולנים יכולים רק לפתוח מנעולים לנכס שבבעלותך. אם אתם מבינים כיצד מנעולנים בודקים בעלות, אתם יכולים להיות מוכנים  עם הטפסים וההוכחות להם אתם זקוקים. תעודת זיהוי תצלום או שטר עם כתובת התואמת לזהות תמונה. זה אמור להספיק למנעולנים כדי לפתוח בית מגורים. מנעולנים מסוימים מסוגלים לאמת בדרכים מסוימות כגון ארנונה כדי לאמת בעלות. אם אתם שוכרים, זה יכול להיות מסובך יותר, כיוון שתצטרכו להתקשר לבעל הבית שלכם כדי לקבל אישור לפתיחת הנכס. אם יש לך שאלות לגבי איזו הוכחת תיעוד תצטרכו, הקפידו לדון המנעולן מראש.

סוג המנעול

כשאתם מתקשרים למנעולן ברחובות, הקפידו לציין את סוג המנעול שאתם צריכים לפתוח. זה כולל מנעולים חכמים ומנעולי רכבים. לא כל המנעולנים נותנים שירות לכל סוגי המנעולים. אתם יכולים לחסוך זמן ואנרגיה על ידי כך שהמנעולן אליו אתם מתקשרים יכול לספק את השירות שאתם זקוקים לו.

 

מותג המנעול

במידת האפשר, תוכלו גם להודיע למנעולן שלכם על מותג המנעול אותו אתם צריכים לפתוח. ישנם מותגים של מנעולים שיש להם כלים מיוחדים שיכולים להקל על התהליך. אם המנעולן שלכם יודע על המותג מראש, הוא יכול להביא איתו את הכלים הנכונים.

נקודות כניסה חלופיות

הקפד ליידע את המנעולן אם יש נקודות כניסה חלופיות זמינות. אתם אולי לא מבינים את זה, אך נקודת כניסה חלופית עשויה להיות קלה יותר לגישה מזו שנתקעת בה או אבדתם את המפתחות. גם אם אינכם מצליחים להשיג גישה לביתכם מנקודת כניסה חלופית, עדיין שווה ליידע את המנעולן. אתם אף פעם לא יודעים איזה מידע יכול לעזור.

יש לכם מפתחות?

אנשים רבים מתקשרים למנעולן מכיוון שננעלו מחוץ לרכבם או לביתם. לפעמים הם נעולים מכיוון שמפתח תקוע. אם זה המקרה, הקפידו ליידע את המנעולן בטלפון שיש לכם מפתח אבל הוא לא עובד. יתכן והם יצטרכו להביא איתם כלים שונים.

 

 

178 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת kingofiraq@gmail.com
מדוע חשוב לבחור מנעולן בקפידה? שיש לבחור בזהירות את המנעולן ולבחור אותו בקפידה. לא כל אדם יכול להיות פורץ מנעולים.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 3 שבועות
ידית קבועה או ידית חופשית לכל סוג של ידית יש את היתרונות והחסרונות שלה והשאלה היא איזו ידית מתאימה לצרכים שלכם.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 1 שבועות
אביזרי בטיחות לבית ולבית הספר חשוב להשגיח על הילדים אך שנייה אחת של חוסר תשומת לב עלולה להסתיים באסון ולכן כדאי לחפש גם אחר אמצעי בטיחות אשר יסייעו לנו למנוע תאונות.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 2 שבועות
מדריך לרכישת דלתות כניסה זהו הזמן שבו עליכם לבחור את דלת הכניסה של הבית. זוהי הדלת אשר תקבל בברכה את כל הבאים לביתכם, זאת הדרך שתשלים את עיצוב הבית והיא גם זו אשר תמנע כניסה של בלתי מורשים.
פורסם בקטגוריית צרכנות, לפני 1 שנים 2 שבועות
מתי נזדקק להתקנת מנעול כספת לדלת? התקנת מנעול כספת לדלת הכניסה מאפשרת שקט נפשי וקושי רב לפורצים וגנבים לחדור אל הפרטיות שלכם
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 1 חודשים