לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3645 מאמרים 1075 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

ההבדל בין הניידים של הדור הישן לדור החדשני

פורסם בתאריך 17/04/2020      /      נכתב ע"י לירלוז

בנוסף לא היו הרבה חברות מתחרות בתחום הסלולר בהתחלת הדרך ולכן המחיר היה בהתאם, אך כשהתחילו אט אט חברות מתחרות להכנס לשוק, זה עשה טוב לקהל הלקוחות והצרכנים וגם להתפתחות הטכנולוגית בעולם הסלולר ברמה משמעותית ומורגשת. כל חברה מן הסתם ניסתה להעצים את היחודיות והשוני שלה באיכות צילום, דגם או עיצוב ממשק וכדומה וכמובן שזה קורה גם היום כשיש כבר הרבה מתחרים.

"בעולם הישן" של הניידים יכלנו למצות את הטלפון דרך שיחות טלפוניות, הודעות אס אמ אס, ומשחק בסיס כמו הסנייק, המטרה העיקרית של הנייד הייתה יצירת תקשורת עם הסביבה שלו.כשהחלה התחרות בעולם הניידים מעת לעת קיבלנו ניידים חכמים יותר ויותר מבחינת אפליקציות,אפשרויות שימוש רבות וכדומה. הדור של הניידים החדשים מאפשר בין היתר
מגוון של אופציות המסייעות לנו בעבודה דרך הנייד, צילום סרטונים ותמונות, אפליקציות מגניבות וחכמות, עיצוב מרשים של הנייד וגדלים נוחים יותר, אופציה לזיהוי מקום התחברות ל wi fi וכדומה (כמובן שתלוי איזה דגם בחרנו ומאיזה שנת ייצור) לא משנה באיזה נייד אתם משתמשים העיקר שהוא עונה לכם על הצרכים.
אך גם קורה שהגרוע מכל שהמכשיר נהרס,נשבר,ניזוק ,ישנם מעבדות סלולר מתקדמות הדואגות להשמיש את המכשיר שלכם למצב הקודם.
קיימות מעבדות סלולר המתקדמות היודעות לטפל במכשירכם בכמה שפחות נזק למכשיר,שירות אדיב ומקצועי ועבודה איכותית.
אז קדימה בידקו לגבי מעבדת סלולר הקרובה לאיזורכם והקפידו לקבל המלצות :).

 

 

 

198 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת לירלוז
ניהול מדיה חברתית לעסקים - למה זה כדאי ואיך אפשר לקדם את העסק האם ניהול מדיה חברתית לעסקים זה בכלל מועיל? אין ספק שכשיש תחרות מאוד גבוהה ברוב עולם העסקים וכל אחד רוצה להתחרות על ליבו של הלקוח החשיפה צריכה להיות פרושה במגוון רחב של מקורות פרסום ולא מומלץ להיות מבויית על מקור 1 בלבד. לכל מדיה חברתית יש את הייחודיות שלה ואת ההגדרות והכלים הרחבים והשונים.כל עוד נרחיב את הפלטפורמות בפרסום, העסק יכול להתרומם דרך חשיפה רחבה יותר אז לסיכום כאשר מבצעים פרסום ושיווק במגוון רחב של אפיקים ובתצורות שונות ניתן להגיע לקהל יעד בהרבה יותר רחב ולתפוצה יותר גדולה מה שנותן לנו יותר \"אורות ירוקים\" לכך שיותר קהל יפנה אלינו לבית העסק ויהפוך אולי גם ללקוח
פורסם בקטגוריית שיווק באינטרנט, לפני 1 שנים 5 חודשים
מוטיבציה לעסקים אם לא יהיו עסקים איך בכלל תהיה מחיה? יש בעולמנו כל כך הרבה בתי עסק חברות ותאגידים שבזכותם יש עובדים וגם נותני שירות וגם להם יש כלכלה בזכות התחום של העסקים הפעיל שנוגע כמעט בכל אדם בין במישירין ובין בעקיפין מכיוון שגם אם אנו לא בעלי עסק כנראה אנחנו עובדים תחת אותו עסק וגורם לו לפעול בצורה מן הסתם טובה יותר. מאז ומתמיד הסחר היה קיים עוד מתקופות קדומות ורחוקות ואצל היהדות ישנה סברה שבגלל שאדם אכל מהתפוח האסור בורא עולם כפה עליו לעבוד לכל ימי חייו ומן הסתן לכל הבאים אחריו.
פורסם בקטגוריית פרסום באינטרנט, לפני 1 שנים 5 חודשים