לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4571 מאמרים 1383 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מדריך לרכישת דלתות כניסה

פורסם בתאריך 21/04/2020      /      נכתב ע"י kingofiraq@gmail.com

בונים בית חדש וצריכים לבחור את הדלתות? משפצים את הבית ורוצים להחליף את דלת הכניסה? אם כך המאמר הזה הוא עבורכם. זהו הזמן שבו עליכם לבחור את דלת הכניסה של הבית. זוהי הדלת אשר תקבל בברכה את כל הבאים לביתכם, זאת הדרך שתשלים את עיצוב הבית והיא גם זו אשר תמנע כניסה של בלתי מורשים.

כאשר אנו רוכשים דלת לבית עלינו לקחת בחשבון את הפונקציות השונות של הדלת. מצד אחד אנו רוצים דלת כניסה מעוצבת אשר תיראה יפה ותתאים לסגנון הבית, אך מצד שני אסור לנו לשכוח את הפונקציה הביטחונית של דלת הכניסה. לכן היא צריכה להיות דלת חזקה ועמידה. בהזדמנות זו חשוב להגיד שיש לתת את תשומת הלב גם למנעול המותקן בדלת. אין משמעות רבה לדלת חזקה עם מנעול באיכות נמוכה אותו קל לפרוץ.

כאשר אתם בוחרים דלת כניסה אתם יכולים לבחור דלתות אצל יצרנים שונים. ישנם מותגים גדולים ומוכרים המציעים דלתות במידות סטנדרטיות וחלקם מציעים גם מספר דגמים של דלתות מעוצבות. רוב האנשים ימצאו שם את מבוקשם, אחרים יפנו למותגים קטנים יותר המתמחים בדלתות מעוצבות או אלו אשר מכינים דלת בהתאמה אישית ויכולים להעניק לכם דלת בכל סגנון ובכל מידה. לגבי בחירת המנעול לדלת, מומלץ להתייעץ עם מנעולן בראשון לציון יצאת צדיק לגבי סוג המנעול והצילינדר.

תקנים - חשוב לציין כי כאשר בוחרים דלתות כניסה יש לוודא כי הן בעלות תו תקן. התקנים נועדו להבטיח תפקוד קל ונוח של הדלת ועמידות בתנאי לחות ורטיבות.

אחריות - בנוסף לעמידה בתקנים חשוב מאוד לבחור דלתות אצל יצרנים המעניקים אחריות על המוצר. יצרן המעניק אחריות הוא יצרן אשר יודע כי הדלת שלו איכותית ועמידה ואינו חושש לעמוד מאחורי המילה שלו.

התקנה - חשוב להתקין את הדלת אצל מתקין מורשה אשר עובד עם היצרן, מכיר את מאפייני הדלת ויודע כיצד להתקין אותה נכון. למשל דלתות איכותיות הן כבדות וחשוב להשתמש בצירים מתאימים ולהתקינם נכון על מנת שיעמדו בעומס המשקל. בעיות בצירים אנו סיבה שכיחה לתיקון דלתות.

 

מנעולן בראשון לציון יצאת צדיק

658 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת kingofiraq@gmail.com
מדוע חשוב לבחור מנעולן בקפידה? שיש לבחור בזהירות את המנעולן ולבחור אותו בקפידה. לא כל אדם יכול להיות פורץ מנעולים.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 3 שנים 7 חודשים
ידית קבועה או ידית חופשית לכל סוג של ידית יש את היתרונות והחסרונות שלה והשאלה היא איזו ידית מתאימה לצרכים שלכם.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 3 שנים 7 חודשים
אביזרי בטיחות לבית ולבית הספר חשוב להשגיח על הילדים אך שנייה אחת של חוסר תשומת לב עלולה להסתיים באסון ולכן כדאי לחפש גם אחר אמצעי בטיחות אשר יסייעו לנו למנוע תאונות.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 3 שנים 7 חודשים
לאיזה מידע אתם זקוקים לפני שאתם מרימים טלפון למנעול יש מידע שתצטרכו לספק בעת בקשת שירות של מנעולן. חלק ממידע זה ישתנה בהתאם למצב הספציפי, אך עליכם להיות מוכנים לתשובות לשאלות אלו מהמנעולן. להלן סקירה כללית של מידע מה המנעולן יבקש.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 3 שנים 7 חודשים
מתי נזדקק להתקנת מנעול כספת לדלת? התקנת מנעול כספת לדלת הכניסה מאפשרת שקט נפשי וקושי רב לפורצים וגנבים לחדור אל הפרטיות שלכם
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 3 שנים 7 חודשים