לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3023 מאמרים 805 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

המומחים לשחזור מפתחות בירושלים

פורסם בתאריך 22/04/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com

תרחיש מוזר ביותר זה לאבד את צרור המפתחות של המכונית, למפתח המכונית קיימים מספר מוגבל דברים ראשיים, 1 היינו שכפול (קוד) המפתח והשני רכיב (צ׳יפ) אלקטרוני, בנוסף לרכיבים הללו ישנם משהו חשוב להנעה, מספר המפתח בפועל שורת סדרות חיתוך המפתחות שלמעשה שתפקידו להפעיל את הצילינדר בדלת הרכב וסוויץ (מתג הנעה) הרכיב (צ׳יפ) נותן תשדורת לגוף אימובילייזר המאשר התנעה, ההפך מאובדן מפתחות לביתכם רצוי להעזר בפורץ מנעולים ולהחליף מנעול במקצוע שחזור מפתחות לרכבכם השיטה הוא שונה בהחלט לחלוטין ומסובך יותר.
חייגו עכשיו אלינו שירות 24 שעות
עליכם להכיר כאשר לא נמצאו צרור המפתחות לרכב:
1. ראשית תבדקו אולי קיים לכם מפתח נוסף למכונית, כל רכב אמור להימכר עם שלשה מפתחות, אם נתנו לכם עוד מפתח הרווחתם, וודאו לשכפל אותו בהקדם ולהחביאו במקום בטוח, במידה אין לכם מפתח מיותר עברו לאפשרות הבאה.
2. הזמינו שירות שחזור מפתחות לרכב, בתהליך זה אנחנו נדאג לשכפל עבורכם צרור מפתחות חדש למכונית שלכם.
האם אנו יכולים לעשות תהליך זה לבדינו בבית?
בהחלט לא, פעולת שחזור מפתחות למכונית הנו מהלך קשה מאוד בעוד הוא זקוק לידע וניסיון מורחב, למעשה אנחנו משתמשים באמצעים יחודים לדוגמת: מכונת חיתוך מפתחות אוטומטית, ציפים ממבחר מינים, מוצרי דיאגנוסטיקה רבים ועוד, כאמור מוצגים במכונות ובציוד בתמחור הרבה מאוד כסף, ראוי להדגיש בהרבה מסוגי המכוניות הננו צריכים לדבר עם חברת המכוניות על מנת לקבל מימנו סדרת חיתוך המפתח ומספר בשביל הציפ (פין קוד) שכרוך בתשלום בשבילנו.
כביכול מסוכם בהליך משמעותי בסה״כ צריך להעתיק מפתחות לרכב ונגמר, לא?
בהחלט לא, כמו שנכתב בראשית בלוג זה, המפתחות לא נגישים וכביכול לא ניתן לשחזר בשבילכם עוד מפתחות, בזמן שאין מפתחות אין מה לשכפל ואז אנו במנעולן בירושלים זקוקים ליצור למענכם צרור מפתחות חדש למכונית שלכם.
כמה זמן לוקח לעשות את העבודה למעני?
אל דאגה, ברור שידוע בעבודה לא פשוט בשביל זה אנחנו פה לשרת אתכם, לנו יש את הציוד, ידע וניסיון, אנחנו נצליח לסדר בבעיה בשבילכם כביכול בשיחת טלפון ראשונה עמנו, תקבלו יחס חם ואישי בראשית המהלך ועד לסיומו.
כמה כל הסיפור הזה עולה?
תלוי מה אוטו יש לכם, שכפול של רכב מסוג סוברו לא שווה למכונית מסוג לקסוס ולהפך, אצלנו תדאג להעניק בשבילכם סכום הוגן ואטרקטיבי, צרו קשר עכשיו וקבלו הצעת מחיר בחינם, כדאי לכם.
 

39 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
מנעול ג'ואל עליון בקריות חשיבות מיגון הבית בעזרת מנעול עליון, מנעול כספת מוגן וגם מקשה פריצה מומלץ על ידי חברות המיגון המובילות בקריות
פורסם בקטגוריית אבחון דידקטי ופסיכודידקטי, לפני 4 שעות 24 דקות
עדיפות מנעול כספת על מתחריו במיוחד בימים הללו ישנה מודעות לתושבי בית שמש להתמגן בעזרת מנעול כספת עליון
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שבועות 1 ימים
חשיבות מנעול עליון לבית מאמר שמדגיש על חשיבות התקנת מנעול עליו כספת בעיר פתח תקווה ואיזה סוג יותר מומלץ
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 1 שבועות
התקנת מנעול עליון באשדוד מאמר המספר על חשיבות התקנת מנעול כספת ויתרונותיו על מתחריו בשוק
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שבועות 4 ימים
התקנן מנעול כספת עליון מגפת פריצות לבתים לא נפסקת וכנראה גם שלא תפסק, אך מיגון נכון מנעול כספת ימזער מאוד את הסיכוי לפרוץ לבית שלכם במודיעין
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 4 ימים