לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3023 מאמרים 805 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

פעולת החלפת צילינדר לדלת

פורסם בתאריך 24/04/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com

החלפת הצילינדר בבית

זו התופעה הכי שכיחה בעולמו של הפורץ המורשה? מסתבר שאכן.
תרחיש פשוט כנראה שהרבה ניסו להתקין ללא עזרה. סבבה… חלק אכן התמזל מזלם, אכן על פניו מדובר בהחלפת צילינדר מן הסוגים הזולים יותר.. יחד עם זאת, המצב שפעם אחת הצלחתם לא אומרת שיסתדר לכם שוב בניסיון הבא… כל זאת, שצלחתם בהחלפת הצילינדר אינה מבשרת כביכול שההחלפה תוכיח עצמה לתקופה ארוכה.
החלפת צילינדר פעולה פשוטה מהחלפת מנעול למעשה אבל יש מספר נושאים שכדאי מאוד ללמוד. מניסיון.

החלפת מנעול הצילינדר נע קשהיש מספר סיבות:

המנעול אינו מותקן נכון המנגנון, המנעול אינו יושב ביעודו הקבוע.
זו ככל הנראה הבעיה מלכתחילה לשחיקה בצילינדר הקודם. יש לדעת למקם את המנעול באופן כזה שיותקן מכוון היטב, שיאפשר התקנה קלה ותקינה של הצילינדר.
בזמן שהמנעול לא מכוון, מופעל על המנעול משקל מאחד מצידיו של פתח המנעול בדלת. במצב זה נבחין מיד כי הצילינדר אינו משתלב בקלות. ככל הנראה הצילינדר ישתחל לחור המנעול, אבל מובטח כי הפעלתו, ההתעסקות בו, לסובב אותו – משימה קשה.
תרחישים אפשריים?
שבירתו בחור המנעול, שבירת המפתחות והשארות של חציו השני בפנים במנעול ללא יכולת לחלץ אותו, מצב כזה עשוי להקשות עד כדי נזק לדלת עצמה, יש לפרק לפעמים את הדלת, במקרה הטוב – חייבים להחליף צילינדר עוד פעם.
בורג בצידי צילינדר
לכל צילינדר קיים בורג או חיבור שמחבר אשר מצמיד ומשאיר את הצילינדר בגוף המנעול. גם תפקידו למנוע משחק תנועה וגם דואג שלא ישתחרר מהמנעול או יאפשר פתיחת מנעול קלה. לאחר שהוחדר הצילינדר למנעול ויעשה איתו סיבוב סגירת ניסיון בהצלחה, נדרש לחזק את בורג ההידוק. את התבריג לא תמיד צריכים לחזק עד הסוף, הידוק מקסימאלי עלול ללחוץ את הצילינדר לאיזור המנעול במצב כביכול שיקשה על תיפקודו. כיוון שהצילינדר דורש ניסיון, מנוסה, פורץ מנעולים מורשה.
תוצאות אפשריות? בכתוב לפניכם.

המכשול האמיתי: צילינדר בדלתות ביטחון
צילינדר בדלתות פלדלת זה למעשה קושי אמיתי, אופן המורכבות מורכבת מאוד ונדרשים לה אמצעים שהם לא תמיד זמינים בכל בית. מנגנון הסגירה בדלת ביטחון הוא מסובך, כבד עם תובנות על מנופים פנימיים. הרכבה לא כראוי של צילינדר לדלת ביטחון תעשה לחיכוך לא רצוי בתפקוד לילדים ,מעוטי יכולת ומבוגרים כאחד.

החלפת צילינדר
מי מוסמך להחליף צילינדר? לא כל אדם יכול להחליף צילינדר..
החלפת צילינדר זוהי מקצוע לאיש מקצוע וישנה תקינות ואחריות..

החלפת צילינדר בבאר שבע

יש בשוק מותגים שונים של צילינדרים. מחירים משתנים. יוקרתיים. חיקויים. חלקם, הטובים על פי רוב אכן לא זולים כלל..מנעולן בבאר שבע, פורץ מנעולים מקצוען, שמבין בתחום יידע להמליץ על צילינדר עממי איכותי משתלם שכדאי לקנות.. זה יכול לחסוך סכום לא קטן למי שלא בעניינים.. קיימים כאלה שפשוט להרכיב ויש כאלה שלא קל להרכיב.
קיימים טריקים של הרכבה וניסיון שהם ניסיונו של המנעולן בלבד.
לסיום ולסיכום הדברים, כמו כל דבר ותחום בשטח, החלפת צילינדר בבאר שבע זה עניין מקצועי וכל מובן להביאו למנעולן מוסמך. בסופו של יום זה רק יחסוך לכם בזמן וכסף.

 

38 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
מנעול ג'ואל עליון בקריות חשיבות מיגון הבית בעזרת מנעול עליון, מנעול כספת מוגן וגם מקשה פריצה מומלץ על ידי חברות המיגון המובילות בקריות
פורסם בקטגוריית אבחון דידקטי ופסיכודידקטי, לפני 6 שעות 43 דקות
עדיפות מנעול כספת על מתחריו במיוחד בימים הללו ישנה מודעות לתושבי בית שמש להתמגן בעזרת מנעול כספת עליון
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שבועות 1 ימים
חשיבות מנעול עליון לבית מאמר שמדגיש על חשיבות התקנת מנעול עליו כספת בעיר פתח תקווה ואיזה סוג יותר מומלץ
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 1 שבועות
התקנת מנעול עליון באשדוד מאמר המספר על חשיבות התקנת מנעול כספת ויתרונותיו על מתחריו בשוק
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שבועות 4 ימים
התקנן מנעול כספת עליון מגפת פריצות לבתים לא נפסקת וכנראה גם שלא תפסק, אך מיגון נכון מנעול כספת ימזער מאוד את הסיכוי לפרוץ לבית שלכם במודיעין
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 4 ימים