לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3655 מאמרים 1082 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אביזרי בטיחות לבית ולבית הספר

פורסם בתאריך 24/04/2020      /      נכתב ע"י kingofiraq@gmail.com

כל מי שיש לו ילדים או עוסק בחינוך ילדים יודע שבכל הנוגע לילדים חייבים תמיד להיות ערניים ולהשגיח על הילדים. הסקרנות הטבעית שלהם יכולה לפעמים לסכן אותם. ילדים באופן טבעי אוהבים לגעת בכל דבר ולבחון אותו בעזרת אצבעותיהם ובכלל בעזרת כל החושים. זוהי הדרך שלהם ללמוד ולהכיר את העולם אך במקרים רבים זה עלול להיות מסוכן ולהביא להתרחשות של תאונות רבות. במקרה הטוב התאונות נגמרות בבכי ולא יותר, אך בהחלט ישנם מקרים הדורשים התערבות רפואית ולצערנו גם קטיעות של אצבעות.

חשוב להשגיח על הילדים אך שנייה אחת של חוסר תשומת לב עלולה להסתיים באסון ולכן כדאי לחפש גם אחר אמצעי בטיחות אשר יסייעו לנו למנוע תאונות. הפעם נציג לכם שלושה אמצעי בטיחות חשובים המומלצים על ידי מנעולנים בראש העין. מערכת החינוך מרבה להשתמש בהם ותוכלו למצוא אותם בבתי הספר וגני ילדים, אך הם בהחלט מתאימים וגם מומלצים לבתים פרטיים בהם יש ילדים.

אמצעי בטיחות לילדים

מגן אצבעות לדלת - מגן PVC אשר נועד למנוע מהילדים להחדיר את אצבעותיהם למרווח אשר בין הדלת לבין המשקוף. הכנסת האצבעות למרווח זה עלולה להיות מסוכנת, כל תנועה של הדלת תביא למעיכת האצבעות. מגן אצבעות לדלת אינו פוגע בתנועת הדלת. מגן זה ניתן להתקנה פשוטה, תוכלו לפנות למנעולן בראש העין על מנת לבקש את התקנתו או לרכוש ולהתקין בעצמכם. הוא מגיע במספר צבעים, כולל דגם שקוף וניתן בקלות להתאים אותו לעיצוב הדלת.

גלגלי האטה לדלת - עוד אמצעי אשר יכול להגן על הילדים מפני טריקת הדלת, לא רק בצד של הצירים אלא גם בצד הנפתח הוא גלגלי האטה. גלגלים אלו מונעים טריקה חזקה של דלת. הגלגלים מותקנים בחלקה התחתון של הדלת והם מאטים את עצמת הסגירה של הדלת ובכך מונעים תאונות. זהו אמצעי המתאים גם לבתים עם חיות מחמד אשר גם הן עלולות להיפצע מטריקת דלתות. לא אחת קורה שאנו נכנסים הביתה וטורקים את הדלת בחוזקה מבלי לשים לב שהחתול שלנו בדיוק חומק פנימה בשנייה שאנו טורקים את הדלת.

מעצור לדלת - ידוע גם בכינוי תפס דלת. זהו עוד אמצעי מונע טריקה אשר יכול לשמור על האצבעות של ילדים וגם מבוגרים. תפס זה עשוי שני חלקים, האחד מתחבר אל הקיר והשני אל הדלת, הוא נועד למנוע את סגירת הדלת בעצמה ומשאיר את הדלת במצב פתוח. גם את התקנת המעצור לדלת תוכלו לבקש ממנעולן בראש העין.

מוטב להתקין אמצעי בטיחות לילדים ולא להצטער אחר כך. תכולו לעשות זאת אצל מי שמתעסק בתיקון דלתות.

 
298 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת kingofiraq@gmail.com
מדוע חשוב לבחור מנעולן בקפידה? שיש לבחור בזהירות את המנעולן ולבחור אותו בקפידה. לא כל אדם יכול להיות פורץ מנעולים.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 7 חודשים
ידית קבועה או ידית חופשית לכל סוג של ידית יש את היתרונות והחסרונות שלה והשאלה היא איזו ידית מתאימה לצרכים שלכם.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 7 חודשים
מדריך לרכישת דלתות כניסה זהו הזמן שבו עליכם לבחור את דלת הכניסה של הבית. זוהי הדלת אשר תקבל בברכה את כל הבאים לביתכם, זאת הדרך שתשלים את עיצוב הבית והיא גם זו אשר תמנע כניסה של בלתי מורשים.
פורסם בקטגוריית צרכנות, לפני 1 שנים 7 חודשים
לאיזה מידע אתם זקוקים לפני שאתם מרימים טלפון למנעול יש מידע שתצטרכו לספק בעת בקשת שירות של מנעולן. חלק ממידע זה ישתנה בהתאם למצב הספציפי, אך עליכם להיות מוכנים לתשובות לשאלות אלו מהמנעולן. להלן סקירה כללית של מידע מה המנעולן יבקש.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 7 חודשים
מתי נזדקק להתקנת מנעול כספת לדלת? התקנת מנעול כספת לדלת הכניסה מאפשרת שקט נפשי וקושי רב לפורצים וגנבים לחדור אל הפרטיות שלכם
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 8 חודשים