לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3212 מאמרים 884 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איך להכין במהירות חוברת להגשה לבית המשפט ולנט המשפט

פורסם בתאריך 06/05/2020      /      נכתב ע"י Daniel Coen

עורך דין ומתמחה צריכים להתעסק בעבודה משפטית, לא פקידותית-טכנית. אחת המלאכות גוזלות הזמן והמטרידות ביותר היא מלאכת ההכנה הפיסית של החוברת/מסמך שיש להגיש לבית המשפט. אז איך לוקחים עבודה של שעות והופכים אותה לשניות ודקות?

כדי להשיג את התכלית לעיל, הרי שנדרשת טכנולוגיה: מערכת אוטומטית המקצרת ומייתרת פעולות סיזיפיות רבות הקשורות בעבודה. מאז ימי נט המשפט, הרי שחלה חובה לעבוד עם מערכיי עבודה דיגיטליים: כל כתבי בי הדין מוגשים בצורה דיגיטלית כשהם בפורמט pdf. כמובן, המרת WORD ל PDF היא דבר פשוט, אך כשמדובר במגוון רחב של קבצים, דוגמת אקסל, תמונה, אאוטלוק, מייל וכיוצא באלה, הרי שהמלאכה הופכת סבוכה יותר. הוסיפו לכך את העובדה שלנט המשפט יש להגיש חוברות בפורמט מדויק מאוד - עם תוכן עניינים, מספור עמודים ודפים מקדימים לחוברת, הרי שברור שכל מסמך עם יותר מנספח אחד הופך למלאכה מורכבת, סיזיפית הלוקחת זמן רב.

אחת הדרכים הטכנולוגיות לעשות את המלאכה הזאת מוצעת על ידי חברת LawGic שיצרה תוכנה אוטומטית ההפוכת עבודה של שעות לשניות.

הדרכים להתחלה הם כדלהלן:

  1. תן לטכנולוגיה לעבוד - הורד את לוגי׳ק / Law-Gic
  2. הכן את כל הקבצים הנדרשים לחוברת בתיקיה אחת - לא משנה מהו סוג הקבצים - word, excel, pdf, eng, outlook וכולי - יש לשים את כולם בתיקייה אחת.
  3. גררו את כל הקבצים לתוך לוגי׳ק / Law-Gic
  4. סדרו את סדר הנספחים - באמצעות חציי המעלה-מטה, מזגו את הנספחים הנדרשים לכם, החליטו אילו עמודים מכל קובץ אכן יהיו חלק מהנספח, לחצו על ״תן שם אוטומטי לנספחים.
  5. זהו... לחיצה על ״צור חוברת״ תפיק לכם חוברת עם תוכן עניינים, מספרי עמודים, דפים מקדימים לנספחים - בעצם חוברת מושלמת להגשה.

עדיין לא בטוחים איך להשתמש בלוג׳יק? היכנסו לחלק השאלות והתשובות באתר.

לאחר שימוש בתוכנה, אני ממליץ להתנסות בה, התנסות שהיא חינמית.

 

בהצלחה!

101 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת Daniel Coen
דרך מהירה, אוטומטית ויעילה להכנת מסמך משפטי באנגלית יצירה של מסמך משפטי באנגלית - מכתב, מכרז, כתב בי דין, היא מלאכה לא פשוטה גם למי שאנגלית שגורה על פיו. כיום יש דרך אוטומטית לעשות זאת.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 4 חודשים 3 שבועות
סקירת תוכנה משפטית - לוג׳יק | LawGic כשנחשפנו לראשונה ללוג׳יק הצהרת הערך שלה - Claim To Faim - נשמעה לנו יומרנית מידי: תוכנה שהופכת עבודה של שעות לשניות... מדובר על יעילות של למעלה מ-99%... מה כבר יכול לעשות דבר כזה חשבנו? אבל ככל ונכנסו לעובי הקורה התברר לנו שהאבטחה אכן מתממשת ובאופן מפתיע מציעה שכבות נוספות של יעילות.
פורסם בקטגוריית תוכנה, לפני 4 חודשים 3 שבועות