לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3955 מאמרים 1188 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

סקירת תוכנה משפטית - לוג׳יק | LawGic

פורסם בתאריך 06/05/2020      /      נכתב ע"י Daniel Coen

כשנחשפנו לראשונה ללוג׳יק הצהרת הערך שלה - Claim To Faim - נשמעה לנו יומרנית מידי: תוכנה שהופכת עבודה של שעות לשניות... מדובר על יעילות של למעלה מ-99%... מה כבר יכול לעשות דבר כזה חשבנו? אבל ככל ונכנסו לעובי הקורה התברר לנו שהאבטחה אכן מתממשת ובאופן מפתיע מציעה שכבות נוספות של יעילות.

אז למי בכלל LawGic נועדה? לוג׳יק היא תוכנת דסקטופ (מטעמיי אבטחה) שנועדה לחסוך לעורך הדין והמתמחה את עבודת הכנת המסמכים. איזה מסמכים? כל מסמך: כתבי בי-דין (כמו בקשות לבית המשפט, תצהירים, כתבי תשובה, ערעורים וכולי), מכתבים מורכבים - זאת אומרת מכתבים הכוללים נספחים ומסמכים מורכבים אחרים דוגמת מכרזים וחוברות. פונקציה לדוגמה היא המרה ל PDF, המרה לתמונה, המרה לאקסל, המרה לאאוטלוק, כריכת חוברות בקליק ועוד - בעצם כל מה שנדרש לנט המשפט.

ראשית, פנינו לחמישה עורכי דין שלא הכירו את לוג׳יק עד כה ושאלנו אותם כמה זמן לוקחת להם מלאכת הכנת החוברות - החומרים המשפטיים שלוג׳יק אמורה לסדר יותר טוב. כדוגמה ביקשנו מהם להעריך הכנה של בקשה לבית משפט הכוללת כ-15 נספחים. התשובות הפתיעו אותנו. הממוצע עמד על ארבע שעות(!!). כיצד, שאלנו. ובכן, הסתבר שהנספחים מורכבים מקבצים ממספר סוגים בדרך כלל: וורד, אקסל, פידיאף, תמונה, אאוטלוק ועוד (word, excel, pdf, png, outlook). כמעט כולם עובדים באותה צורה - הם מחפשים דרך להמיר את כל הקבצים ל-pdf (בדרך כלל בתוכנות המרה חינמיות באינטרנט), לאחר מכן מאחדים אותם יחד (גם כן באמצעות תוכנה חינמית כלשהי), לאחר מכן מכינים דפים מקדימים לכל נספח, אז סופרים עמודים כדי להכין תוכן עניינים ואז יש כאלה שמדפיסים וסורקים מחדש ויש כאלה שמחברים הכל יחד דרך תוכנה חינמית כלשהי. כאשר נצרך שינוי כלשהו למי מחלקי החוברת - הבלאגן חוגג - ואיתו התסכול - וכל המלאכה מתארכת. כמעט כולם מתארים את העבודה הזאת כמטרד גוזל זמן שלא ברור איך עדיין עליהם לעשות אותו.

בשלב זה, הצגנו בפניהם את לוג׳יק. לאחר הסבר קצר של כמה דקות הם הבינו את הפעולה - ואז הלסת נשמטה לכולם. חיוכים. וואו. ועוד סופרלטיבים נשפכו.

חזרנו אליהם לאחר כחודש - שביעות הרצון הייתה גבוהה ואחת מהם טענה שהציעה למפתחים פיצ׳ר נוסף - והם הוסיפו אותו עבורה.

הגדולה של לוג׳יק, לטעמנו, היא מצד אחד פשטות השימוש האינטואיטיבית ושנית היעילות האדירה.

שורה תחתונה: מומלץ בחום.

424 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת Daniel Coen
דרך מהירה, אוטומטית ויעילה להכנת מסמך משפטי באנגלית יצירה של מסמך משפטי באנגלית - מכתב, מכרז, כתב בי דין, היא מלאכה לא פשוטה גם למי שאנגלית שגורה על פיו. כיום יש דרך אוטומטית לעשות זאת.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 2 שנים 3 חודשים
איך להכין במהירות חוברת להגשה לבית המשפט ולנט המשפט עורך דין ומתמחה צריכים להתעסק בעבודה משפטית, לא פקידותית-טכנית. אחת המלאכות גוזלות הזמן והמטרידות ביותר היא מלאכת ההכנה הפיסית של החוברת/מסמך שיש להגיש לבית המשפט. אז איך לוקחים עבודה של שעות והופכים אותה לשניות ודקות? פשוט
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 2 שנים 3 חודשים