לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3421 מאמרים 961 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

השתלת שיניים ביום אחד – ממה להיזהר?

פורסם בתאריך 10/05/2020      /      נכתב ע"י david asher

השתלת שיניים ביום אחד – ממה להיזהר?

אין ספק כי השתלת שיניים ביום אחד היא כיום הטרנד החם ביותר בתחום הרפואה הדנטלית בזכות יתרונותיו הרבים של ההליך, אבל אין שום דבר מושלם בעולם ובכל זאת יש כמה דברים מהם צריך להיזהר כשבוחרים בטיפול זה.

השתלת שיניים ביום אחד

נשמע כמו חלום קסום לאנשים רבים – מי לא ירצה להיכנס בתחילת היום למרפאה ובערב לחנוך את השיניים החדשות שלו עם סטייק עסיסי? אמנם הטיפול נקרא השתלת שיניים ביום אחד אבל בפועל הוא מחולק לכמה שלבים, כאשר בסוף יום הטיפול הראשון המטופל חוזר הביתה עם שיניים זמניות בלבד. יש להגיע לפגישות נוספות במרפאת השיניים כדי שהרופא יוכל להתקין את השיניים הקבועות. כלומר, בפועל התהליך כולו עד לקבלת המוצר הסופי לוקח יותר מיום אחד. אצלנו השקיפות מול המטופל היא במקום הראשון וחשוב לנו שתבינו בדיוק אל מה אתם נכנסים ולתאם את הציפיות של שני הצדדים.

 

תחילת טיפול רק אחרי בדיקה יסודית 

השתלת שיניים מכל סוג היא פרוצדורה רגישה שתוצאותיה יכולות להיות מושפעות מקשת רחבה של גורמים. לפני שבכלל תשכבו על כיסא הטיפולים, רופא שיניים מנוסה "ילמד" את המטופל כדי להכיר את כל האלמנטים שיכולים להקשות על התהליך - החל מבדיקת מחלות רקע ונוכחות של דלקות חניכיים ועד לבדיקה מדוקדקת של ממדי הלסת. המידע שמצטבר מכל הבדיקות המקדימות הללו עוזר בקבלת ההחלטות של הרופא בנוגע להמשך הדרך. 

 

בלי מדיניות "טופלת-נסעת" 

סיימתם השתלת שיניים בהצלחה? ברכותינו! אבל לפעמים הבעיות מתעוררות רק זמן מה אחרי. רופא שיניים אמין ייקח אחריות על עבודתו גם אחרי שהפרוצדורה הסתיימה ויעזור למטופל שלו במקרה הצורך. למידע נוסף אודות הטיפול השתלת שיניים ביום אחד הכנסו לחצו כאן: השתלת שיניים ביום אחד

 

190 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת david asher