לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3955 מאמרים 1188 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ויאגרה עם אלכוהול

פורסם בתאריך 10/05/2020      /      נכתב ע"י avram4623

ברפואה הקונבנציונאלית קיימים שלושה סוגי תרופות נפוצות לטיפול בבעיית אין אונות. נסקור את שלושתם וגם ננסה לענות על כמה שאלות נפוצות בתחום. קיימים גם תרופות טבעיות רבות לשיפור החשק המיני והזקפה, כאלו שהן יעילות פחות וכאלו שיותר. אך אנו כאמור, נתמקד בתרופות הקונבנציונאליות, שהחומר הפעיל שבהם הוא חומר כימי, יעילותם מוכחת, ומצד שני הם בטוחים לשימוש ומאושרים על ידי ארגוני הפיקוח הבריאותיים בארץ ובעולם.

מידע על ויאגרה, סיאליס ולויטרה - כנסו עכשיו

ויאגרה – השפעה ל-4 שעות בלבד.

התרופה הראשונה והוותיקה מבין התרופות היא תרופת הויאגרה. הויאגרה יוצרה לראשונה ע"י חברת פייזר מארה"ב לפני כ-25 שנה. הויאגרה מתחילה להשפיע כחצי שעה – שעה לאחר נטילתה ומשך ההשפעה הוא עד 4 שעות. לא מומלץ ליטול ויאגרה עם ארוחה, כדאי להמתין לפחות שעתיים מעת האכילה עד נטילת התרופה. וזאת, מכיוון שהאוכל מוריד מיכולת הספיגה של התרופה בגוף. נטילת ויאגרה מסייעת להעצים את ההנאה המינית, אך איננה יוצרת יש מאין, כלומר, התגובה באה רק לאחר גירוי מיני. לא מומלץ לשלב ויאגרה ואלכוהול. היות והויאגרה מעודדת זקפה והאלכוהול מחליש אותה. המחיר של ויאגרה למארז של 4 טבליות, הוא 243 ₪ למינון בינוני (10 מ"ג), 277 ₪ למינון גבוה (20 מ"ג) ו-229 ₪ למינון נמוך (5 מ"ג).

סיאליס – "גלולות סוף השבוע"

השני לה בתאריך הייצור הוא הסיאליס. הסיאליס נחשב לטוב יותר ומתקדם יותר. תחילת השפעתו היא כעשרים דקות בלבד לאחר נטילתו. כאשר מדובר בסיאליס משך השפעה למינון בינוני וגבוה הוא עד 36 שעות, ואילו משך ההשפעה למינון נמוך הוא 24 שעות. גם הסיאליס מגיב רק בתגובה לגירוי מיני. במקרה של הסיאליס האלכוהול פחות מזיק, עם כי לשם הגברת עוצמת ההנאה, מומלץ להימנע גם מכך. סיאליס ניתן ליטול עם האוכל או בלי. במינון הבינוני והנמוך - אסור לקחת כדורים באופן יומיומי היות וההשפעה של יום האתמול עדיין פועלת, והגוף עלול לסבול ממינון יתר ומתופעות לוואי. תופעות לוואי אפשריות בנטילת התרופה – הפרעות עיכול, כאבי ראש, כאבי גב, הסמקה וכאבי שרירים. המחיר של סיאליס למארז של 4 טבליות, הוא 274 ₪ למינון בינוני (10 מ"ג), 293 ₪ למינון גבוה (20 מ"ג) ו-77 ₪ למינון נמוך (5 מ"ג).

לויטרה – טיפול מקומי ויעיל

האחרונה בתאריך הייצור היא הלויטרה, הלויטרה ייחודית בכך שהיא פועלת רק על אזור איבר המין, היא איננה גורמת להרחבת כלי הדם של כל הגוף, וכך הסיכון לתופעות לוואי קטן מאוד. ה"יכולת" של הלויטרה לטפל באופן סלקטיבי, רק באזור הנדרש, מהווה יתרון עצום לסובלים ממחלות רקע ובעיות לב – לתרופה אין כלל השפעה על אזורי שאר הגוף. אורך הזמן מעת נטילתה עד שהיא מתחילה להשפיע נע סביב הרבע שעה, ומשך ההשפעה שלה הוא כ-12 שעות. גם הלויטרה כמו הויאגרה אינה מושפעת מאוכל, ניתן לאכול לפני, או תוך כדי נטילת התרופה. צריכת אלכוהול גם היא אינה משפיעה כמו בויאגרה ובסיאליס - כל עוד לא מדובר בצריכה מופרזת. זה מתאים לצעירים שיוצאים "לבלות לילה" ורוצים גם לשתות קצת... (רק שימו לב – לא לנהוג לאחר מכן!!!). תופעות הלוואי דומות לחלק מתופעות הלוואי של הויאגרה. הכדור לא גורם לצמרמורות או לנדודי שינה, וכן אינו גורם לתכיפות במתן שתן. המחיר העדכני של לויטרה למארז של 4 טבליות - לאחר שהחברה הודיעה לפני כמה שנים על הורדת מחירים, הוא 124 ₪ למינון בינוני (10 מ"ג), 253 ₪ למינון גבוה (20 מ"ג) ו-62 ₪ למינון נמוך (5 מ"ג).

412 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת avram4623
ויאגרה לטיפול באין אונות הגלולה הכחולה היא תרופת פלא למגע מיני לא מוצלח. אפילו אדם בריא מכל הבחינות לפעמים לא בטוח ביכולותיו שלו, במיוחד אם יש לכך דרישות קדם פסיכולוגיות.
פורסם בקטגוריית מיניות, לפני 2 שנים 4 חודשים