לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3302 מאמרים 913 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

כיצד לבנות משרד חדש מבלי לרוקן את הכיסים?

פורסם בתאריך 21/02/2016      /      נכתב ע"י sanitatziaco

בנייה של מבנה חדש אינה עסק זול והיא עורכת זמן ממושך הכולל הליכים ביורוקרטיים ארוכים ומייגעים. לא כל עסק רוצה ויכול להרשות לעצמו בזבוז זמן ומשאבים משמעותיים, בהם העסק מפסיד כסף בהמתנה למשרד החדש. הדבר מורגש במיוחד בפרוייקטים המוגבלים בזמן או מצריכים ניידות ומעבר בין מספר מיקומים בארץ. הרבה פעמים הצלחה בעולם העסקי מבוססת על היכולת להגיב מהר לצרכי הלקוחות המשתנים בשוק. תהליכי בנייה ממושכים יכולים לעקב באופן משמעותי יכולת תגובה זו ולהעניק יתרון עצום למתחרים המוכנים יותר לשינויים. משרדים ניידים מאפשרים לתכנן, לבנות ולהקים מבנים במהירות ובעלויות נמוכות ולאפשר לעסק פעילות תקינה ורציפה. בנוסף הניידות מאפשרת להעביר את המבנה המוכן בין מיקומים ופרוייקטים שונים ברחבי הארץ ולחסוך את הצורך לבנות מבנה מחדש בכל מיקום. 

ממה עשויים מבנים ניידים?

ישנן כמה אפשרויות של מבנים, אך לרוב מדובר במכולות שעברו שיפוץ וניקוי יסודי והפכו למשרדים נוחים ומודרניים המותאמים לעסק. המבנה ניתן להתאמה אישית הן מבחינה חיצונית והן מבחינה פנימית. מבחינת הנוחיות ניתן לאבזר ולצייד את המשרדים בכל המתקנים והציוד הנדרשים, כגון שירותים, מקלחת, מטבחון, מזגן, מקרר, מערכת תאורה, נעילה בטיחותית, מרפסת שמש חיצונית, נגישות לנכים ועוד. ככלל, ניתן למצוא מבנים ניידים להשכרה או למכירה המותאמים לדרישותיו היחודיים של העסק. 

הליכים ביורוקרטיים ואישורים מיוחדים

העברה, שינוע והקמה של המבנים אינם מצריכים תכנונים הנדסיים מסובכים או אישורים יקרים. שימוש במבנים ניידים מאפשר לצמצם בהליכים ביורוקרטיים ולחסוך זמן יקר. 

למי פתרון זה מתאים?

המבנים הניידים יתאימו לחברות המגייסות עובדים חדשים לפרוייקט זמני או קבוע וצריכות משרדים נוספים. לעסקים חדשים שמחפשים פתרון זול יותר למשרד או לאנשי עסקים המעוניינים להקים משרד בחצר הפרטית. המבנים יכולים לשמש גם בתור ביתני מחירה, ביתנים בירידים ועמדות שמירה. חברות המחפשות פתרונות אחסון ניידים יוכלו להפוך את המבנים למחסנים. היתרון העצום הוא באפשרויות ההתאמה המגוונות המאפשרות להתאים את המבנים לכל סוג חברה ופרוייקט. 

האם המשרדים בטיחותיים?

בטיחות היא נושא חשוב ביותר בכל עסק שמכבד את עצמו. שמירה על בטיחות ועל כל נהלי הבנייה התקינים מסעיים להגן על שלום המעסיקים והעובדים כאחד. משרדים ניידים נחשבים לבטוחים מאוד, בתנאי שפניתם לחברה אמינה שמכירה את העסק ואת העבודה שלה.

פתרונות מותאמים לפרויקט

לכל עסק ולכל חברה יש צרכים שונים, המצריכים מענה ממוקד ורלוונטי למקרה. לרוב עסקים המחפשים פתרונות לטווח ארוך יבחרו באפשרות הקנייה של המבנים, בעוד שחברות המקיימות פרוייקטים לטווח קצר יעדיפו משרדים ניידים להשכרה

1408 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת sanitatziaco
משרדים ניידים לעסק משרדים ניידים מספקים פתרון איכותי לעסק ומאפשרים לו לפתח את עצמו מבלי להוציא סכומי עתק על שכירות או בנייה של מבנים, הוצאת אישורים מסובכים וטרטורים בין משרדים ונותני שירות מגוונים.
פורסם בקטגוריית עסקים קטנים ובינוניים, לפני 5 שנים 1 חודשים