לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3023 מאמרים 805 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ביבי נתניהו וקציני צבא בישראל משתייכים לאילומנטי

פורסם בתאריך 21/05/2020      /      נכתב ע"י קונספירציה

ביבי נתניהו וקציני צבא וכל המערכת הבכירה בישראל חברה בכת האילומנטי חשיפה של העיתונאי טאקסה מארס הטוען כי במגזין בשם "בתוך ישראל" שיצא באוגוסט בשנת 1996 זהו מידע ישראלי,

מידע יהודי נכתבות העובדות הבאות ודרך אגב זה פורסם גם במעריב שהוא העיתון היומי של ת"א. וזה פורסם במקורות מידע נוספים מוכרים בישראל.

טאקסה מקריא: ב 3.5.1996 משטרת ת"א פשטה על דירה שהם מלווים בכתבים של הטלוויזייה ובכתבי עיתונות של המגזין "דבר ראשון" הם גילו סצינה מוזרה ומסתורית, הקירות היו מכוסים במסך אטום, גולגלות ועצמות קישטו את המקום.

המשך המאמר והווידאו המצורף חשוף למשתמשים רשומים בלבד

ומעל מזבח שהיה במקום הוצלבו חרבות. חמש דלתות הובילו למעברים סודיים. עם אורות מהבהבים אדומים. בידיעה שהתפרסמה למחרת בעיתון נכתב:

הדירה שימשה לטקסים סודיים של הבונים החופשיים ( האילומינטי ).
חברי הארגון הישראלים היהודים, הם חברי קבינט בכירים ובעלי תפקידים בכירים, ראשי צבא וקצינים בכירים.

עוד נטען בסרטון כי יצחק רבין גם הוא היה חבר בארגון של האילומינטי מאז שנות ה 60 המאוחרות. בשנת 1976 רבין ארגן טקס מאסוני גדול בירושלים. ביבי נתניהו גם הוא חבר באילומינטי.

הוא גוייס למטרה זו כאשר היה שגריר ישראל בארצות הברית בניו יורק בשנות ה- 80. שני העיתונים דיווחו במקביל כי גם המלך חוסיין הירדני ( מוסלמי ) גם הוא חבר בכיר וגאה באילומינטי.

מסתבר שהרבה לפני שהגענו למלחמת המידע הם כבר דאגו להתחבר לכל הראשים בכל המדינות כדי לשלוט בצורה אבסולוטית.

17 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת קונספירציה
מנכל גוגל נשאל אודות סרטון קשה לצפייה אשר מסתובב ברשת האפלה מנכ\"ל גוגל נשאל אודות סרטון קשה לצפייה אשר מסתובב ברשת האפלה, קצת היסטוריה לפני ההיסטריה, בשנת 2018 הרשת נחשפה לתיאוריית קונספירציה שנקראת פיצה גייט, בקצרה ויקיליקס חשפו אלפי אימיילים של חברי ממשל בארהב ובעולם כולו, בחלק מתוכן המיילים נראה כי בכירים במערכת כגון ברק אובמה הילרי קלינטון ועוד…
פורסם בקטגוריית חדשות, לפני 2 שבועות 2 ימים