לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3429 מאמרים 965 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

job ninja: תחומים מבוקשים עבור גיוס עובדים לעבודה מעבר לים

פורסם בתאריך 25/05/2020      /      נכתב ע"י דניאל ביטון

התהליך עצמו של חיפוש עובדים לעבודה בחו"ל משותף כאמור לעסקים רבים, אך יש בכל זאת הבדלים בין תחומי התעסוקה ובין הצרכים של כל עסק. אצל צעירים משוחררים אחרי צבא למשל, הביקוש העיקרי הוא לעבודה זמנית בתחומי הובלות, מכירות ועבודה פיזית, בעוד אצל אנשים בעלי תואר אקדמי ניתן לזהות ביקוש גם בתחומי ההייטק, המסחר והכלכלה.

כמו כן, התחומים המבוקשים מושפעים מהצרכים של המדינות עצמן. יש למשל מדינות שמעודדות כניסה של עובדים לתחומים מסוימים שבהם חסר כוח אדם, לעומת מדינות שמחפשות אחר עובדים בתחומים אחרים לגמרי. אם אותן מדינות רוצות לבצע חיפוש עובדים בצורה יעילה, עליהן להגדיר את הדרישות ולהעמיד לרשות המועמדים תנאים כמה שיותר טובים. זה גם מה שהן עושות, אגב. במידה ואתם מגייסים עובדים לחו"ל בדקו גם מה ההטבות שהם מקבלים בתחום שאתם מגייסים או מה הטבות המס של המדינה למהגרי עבודה.

היתרונות של עבודה בחו"ל

מעסיקים מהארץ ומהעולם יכולים להתעודד בעובדה שיש סיכויי הצלחה גבוהים לתהליך של חיפוש עובדים לעבודה במדינה זרה. מבחינת המועמדים שמתעניינים במשרה, עבודה בחו"ל היא לא רק דרך טובה להרוויח משכורת במטבע טוב יותר – אלא גם אופציה מעולה לקידום אישי, לקריירה מעניינת ובעיקר לתחושת אתגר.

במילים אחרות, התנאים סביב המשרה חשובים לא פחות מהמשכורת שהיא מציעה עבור המועמדים. כדאי למעסיקים שמבצעים תהליך של גיוס עובדים בחו"ל לקחת את זה בחשבון, כמו גם לפרט על הנושא במסגרת מודעות הדרושים. אם המעסיקים עושים זאת בצורה נכונה, ייתכן והתהליך של גיוס עובדים יסתיים במהירות. במקרים אלו כל שנותר למעסיק הוא לדאוג לתנאי ההעסקה עצמם ולהביא את המועמדים לחו"ל כמה שיותר מהר

בהצלחה!

305 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת דניאל ביטון
נ' סי וי. פול מאגרי מידע בעמ - פסקדין - מעט על אזכורי תביעות בגוגל אזכורי תביעות בגוגל הם אחד מהדברים שהכי מרגיזים בעלי עסקים מאחר ומאוד קשה להוריד אותם. איך אפשר להעלים אזכורים שליליים ואזכורי תביעות מתוצאות החיפוש בגוגל? אספתי עבורכם מספר טיפים אותם למדתי על עורי. בתקווה שזה יעזור.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 8 חודשים 4 שבועות
סי וי. פול: טעויות נפוצות בעת פרסום משרות ומודעות דרושים מעסיקים שצריכים עובדים יכולים לגייס אותם באמצעות פרסום משרות פנויות על גבי מודעות דרושים. איך ניתן לעשות את זה ביעילות האפשרית? הימנעות מטעויות.
פורסם בקטגוריית קריירה, לפני 1 שנים 4 חודשים
סי וי. פול - אפשרויות חיפוש עובדים שונות איך אפשר לשפר את גיוס העובדים ולייעל אותו ככל הניתן
פורסם בקטגוריית משאבי אנוש, לפני 8 חודשים 4 שבועות
סי וי.פול : הימנעו מתביעות - מה מותר ואסור לעשות בפרסום מודעות דרושים? מודעת דרושים לא נכונה עלולה לחשוף את המעסיק לתביעה בבית הדין לעבודה ולהליכים פליליים - איך ניתן להימנע מכך? במאמר הבא.
פורסם בקטגוריית משאבי אנוש, לפני 1 שנים 1 חודשים
הבדלים בין פרסום מודעות דרושים לעסקים קטנים וגדולים על ההבדל בין פרסום מודעות דרושים של עסקים קטנים לבין מודעות של עסקים קטנים. איך עסק קטן צריך להתנהג בגיוס עובדים ובמודעת הדרושים שלו.
פורסם בקטגוריית עסקים קטנים ובינוניים, לפני 1 שנים 7 חודשים