לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3255 מאמרים 895 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הורדת שירים לטלפון לאינטרנט

פורסם בתאריך 29/05/2020      /      נכתב ע"י ttropiki@mail.ru





לפני מספר שבועות החלטתי להקים אתר שירים להורדה לאינטרנט. אחרי שנים בהן הייתי מפרסם את שיריי באתרי אינטרנט שונים, החלטתי שאני צריך להקים אתר אינטרנט בו אני אוכל לפרסם את כל השירים שלי והסיפורים, אלו שפירסמתי בעבר הורדת שירים במקומות אחרים ואלה שנכתבים ואני מעוניין שיתפרסמו כולם במקום אחד.

אתר האינטרנט שלי מכיל מספר נישות. נישה אחת של שירים שכוללים יצירות שפורסמו בעבר ויצירות חדשות. לצד כל שיר אפשר למצוא פירוש קצר לשיר מצידי. נישה אחרת היא של סיפורים, מגוון סיפורים קצרים (פעם בשבוע אני מעלה סיפור לאתר) , אלו סיפורים שנכתבו להורדת שירים ומלבד עריכה קלה לא נעשה בם שום שינוי.  נישה שלישית של האתר היא פוסטים של הבלוג. מדובר על בלוג שאני כותב בבלוגר, הורדות שירים והפוסטים שלו מופיעים גם בו וגם באתר. בשונה מהשירים והסיפורים, על הבלוג אפשר להגיב בבלוגר.

אז איך מגיבים על השירים? בשביל זה יש את הפורום באתר. מדובר על להוריד שירים פורום בו ניתן לפרסם תגובות, לעלות הצעות, ולקרוא יצירות שלא מופיעות בשום מקום. יצירות קצרות שמתאימות לבלוג.

על מנת להתעדכן מה יש באתר ומה התפרסם בו, הקמתי עמוד חדשות אותו מורידים שירים נוהג לעדכן אחת לשבוע , בדרך כלל ביום שבת. אז אני מספר מה התפרסם באתר באותו שבוע, עם הפניות לידיעות הורדות שירים

במקביל, כל השבוע אני מפרסם יצירות וידיעות מהאתר ברשתות חברתיות שונות, דוגמא, פייסבוק ( העמוד של לירון תמם), טמבליר, גוגל פלוס, פיינטרסט ועוד. אתם מוזמנים תמיד לעקוב אחריי שם.

אתם בטח שואלים את עצמכם, למה זה חשוב הורדה שירים לטאבלט ולמה זה צריך לעניין אתכם? ובכן, אני מאמין שאנשים שיוצרים צריכים לפרסם את היצירות שלהם, אחרת היצירות שלהם מאבדות משהו. זה לא חובה לפרסם , אבל אני מאמין שאם כותבים, אז אחת הדרכים הורדת מוסיקה להשתפר בכתיבה היא באמצעות פידבקים מהסביבה. שנים עשיתי את זה דרך אתרי כתיבה ויצירה שונים, אז עכשיו הלכתי צעד קדימה ולקחתי את זה לאתר, בלוג ועמוד פייסבוק משלי. אני רוצה שגולשים יקראו , יאהבו או לא זה, זו זכותם המלאה.

לכן אני מזמין אתכם להיכנס לאתר שלי, לקרוא, לגלות שירים וסיפורים, לספר לי מה דעתכם, ולספר לחברים אם נהניתם הורדה שירים

103 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת ttropiki@mail.ru
אתר להורדה שירים לאייפון כשאנחנו מדברים על הורדת שירים, סביר להניח שהתמונה הראשונה שעולה לכם לראש היא של אמנים שהתפרסמו בעזרת שירים להורדה, או סטטיק ובן אל שהצליחו לשבור שיאי צפיות בעולם להורדת שירים אבל לא כך הדבר, לא הכל ורוד, ולמרות שאנו סבורים לפעמים היא הורדות שירים, האינטרנט הוא כלי נהדר לחיפוש ולהפצת הורדה שירים לפלאפון או כול תוכן לכלובו ניתן למצוא מגוון שירים להורדה עולם נקי, זה לא תמיד נכון, ואם אתם שואלים לדעתי - זה בכלל לא נכון.
פורסם בקטגוריית מוסיקה, לפני 4 חודשים 4 שבועות
להוריד שירים לפלאפון אתרים להורדה מאוד להסתדר בלי הפלאפון שלנו, אהובנו, הורדת שירים החבר ללא ספק הכי טוב שלנו, זה שיושב תמיד בכיס, וחס וחלילה אם לא נפתח אותו ישר ברגע שיש צפצוף והתראה, הרי אנחנו חייבים להיות מעודכנים בכל מה שקורה, שירים להורדה לא משנה איפה אנחנו ומה אנחנו עושים באותו הרגע. רק אבהיר כוונות לא באתי להטיף או לבקר את ההתנהגות שלנו כחברה לגבי העניין הזה, להורדת שירים זה לגמרי בסדר ומובן, אמנם אני הורדות שירים לא הכי מסכים עם זה, אבל התכנסנו היום כדי לדבר על משהו אחר - הורדת שירים לפלאפון, זה משהו שקצת קשה לדבר עליו בשנים האחרונות, במיוחד מהרגע שהאינטרנט עשה את הפריצה שלו, וכמה שנים אחריו גם ענף הפלאפונים החכמים.
פורסם בקטגוריית שירים, לפני 4 חודשים 4 שבועות
להוריד שירים באנגלית שירים באנגלית הם דרך מעולה ללמוד שירים להורדה אנגלית בכיף ובקלי קלות ללא מאמץ ניכר וזה מתאים במיוחד לאוהבי המוזיקה. בעצם, אם אני חושבת על זה אז רובנו אוהבים לשמוע מוזיקה וכמובן גם מוזיקה באנגלית, אם מדובר הורדת שירים
פורסם בקטגוריית שירים, לפני 4 חודשים 3 שבועות
הסדר הנכון לבחירת שירים להורדה כאשר בוחרים להורדת שירים לאנדרואיד לחתונה יש להתחשב במספר פרמטרים להצלחת האירוע . בראש ובראשונה מוסיקה המתאימה לאופי הקהל שלכם , חתך הגילאים שישתתף בערב ,וכמובן טעמכם האישי. בפגישת המוסיקה עם התקליטן תאזינו למבחר שירים, שירים להורדה ותצטרכו לבחור את המוסיקה לחתונה . הבחירה תעשה בהתאם לטעמכם האישי ,תוך קבלת המלצות, מניסיונו והמלצותיו של התקליטן שלכם .
פורסם בקטגוריית שירים, לפני 4 חודשים 3 שבועות
אפליקציה הורדה שירים לטאבלט כולנו שומעים היום מוזיקה, אם זה דרך המחשב, כשאנחנו מדברים על הורדת שירים, סביר להניח שהתמונה הראשונה שעולה לכם לראש היא של אמנים שהתפרסמו בעזרת שירים להורדה דרך הפלאפון או אפילו בדרך לקידוש ביום שישי, דרך מערכת השמע באוטו שמתממשקת עם הפלאפון הנייד שלנו.
פורסם בקטגוריית מדריכים, לפני 4 חודשים 4 שבועות