לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3255 מאמרים 895 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

להוריד שירים באנגלית

פורסם בתאריך 29/05/2020      /      נכתב ע"י ttropiki@mail.ru

שירים באנגלית הם דרך מעולה ללמוד שירים להורדה אנגלית בכיף ובקלי קלות ללא מאמץ ניכר וזה מתאים במיוחד לאוהבי המוזיקה. בעצם, אם אני חושבת על זה אז רובנו אוהבים לשמוע מוזיקה וכמובן גם מוזיקה באנגלית, אם מדובר הורדת שירים בזמרי העבר האגדיים כמו אלביס פרסלי, מייקל ג'קסון או פרנק סינטרה . וגם אם מדובר בזמרים יותר עדכניים כמו אדם למברט , ריהנה או ליידי גאגא. לדעתי באופן אישי, יותר קל ללמוד להורדת שירים אנגלית מתוך שירים באנגלית  של העבר השקטים של שנות החמישים עד שנות השבעים משום שהם שרים מאוד ברור את המילים. לצורך המחשה תוכלו הורדות שירים להקשיב לגרסה של אלביס פרסלי  בשיר המקסים והמוכר גם של מה שנחמד הוא שניתן לשמוע בבירור את המילים. בעידן האינטרנט של ימינו גם ניתן להוריד את מילות השירים מאתרים ולא צריך לעצור את הקלטת כל פעם ולכתוב את מילות השירים. עכשיו, אחרי שנהניתם קצת לשמוע את השיר תוכלו להבין קצת ממילות השיר ואולי לנסות להבין (באנגלית, אולי) על מה מדבר השיר מבחינה מילולית ואולי לנתח אותו ולו במעט. כדאי היום יותר מתמיד ללמוד שירים באנגלית  גם מכיוון שזה ממש נחמד וגם מכיוון שזו למידה כמעט חסרת מאמץ . אז, אם אתם ממש אוהבים מוזיקה ואוהבים גם לשיר וגם אנגלית זה הזמן לכמה שירים באנגלית.

באופן אישי, הרומן שלי עם האנגלית להוריד שירים ועם שירים באנגלית ממש זוכרת שאז הייתי טובה במיוחד באנגלית או מתקשה. לדעתי הייתי ממוצעת לגמרי מבחינת האנגלית אבל הייתה לי משיכה למבטא אמריקאי.באופן כללי, באותה תקופה שידרו ברדיו ברשת גימל סידרה שנקראה אלביס פרסלי האיש והאגדה שסיפרה על חייו של אלביס ועל ההיסטוריה האישית וכן המוזיקלית שלו. זה לא היה ממש קשה, בלשון המעטה הורדה שירים להתאהב במלך הרוק'נרול בפרט ובכלל בנושא של  שירים באנגלית  של אלביס משום שהמבטא שלו ואיכויות הקול שלו ממש מדהימות וכן, אין לדבר על המראה שלו. כמו כן, השירים שלו משנות החמישים מדברים בעיקר על אהבה וזה מאוד מדבר לבני נוער כך שבאופן טבעי נמשכתי למוזיקה. בעיקרון, רציתי לדעת את המילים לשירים כדי לדעת לשיר יפה לפחות כמו אלביס (למרות שזה ממש מתיימר ואני בטוחה שלא הצלחתי בכך..). מה שעשיתי היה פשוט להקליט כל שבוע את התוכנית שנמשכה שעתיים ואחרי התוכנית הייתי שומעת במהלך השבוע את השירים ועוצרת וכותבת את המילים של  השירים. הייתי רוצה לתת לכם טעימה של שירים באנגלית , כאשר אני מתכוונת לשיר אהבה שלקט של אלביס,. אני מקווה שתיהנו ממנו לא פחות ממני אז הנה זה זה שיר משנות השבעים המדבר על אדם שאומר לאהובתו (אולי לשעבר ) שהיא תמיד הייתה בתודעתו והוא מקווה שאהבתה אליו לא נמוגה השיר נקרא באנגלית הורדה שירים

עם הזמן שמתי לב שהתחלתי לכתוב אנגלית נכון, בגלל שגם נהגתי להיעזר במילון כאשר כתבתי את המילים של שירים באנגלית שאותם רציתי לדעת לשיר. בנוסף לכך, באיזה שלב גם התחלתי לחשוב באנגלית ואפילו רציתי לדבר אנגלית עם החברות שלי, שהתלהבו מהרעיון לא פחות ממני. הרעיון של ללמוד אנגלית מתוך שירים באנגלית מעולם לא עלה בדעתי משום שפשוט נהניתי להקשיב לאלביס בעיקר ואפשר לומר שלמדתי ממנו אנגלית ממש במקרה. רק אחרי שנים, שהגעתי לתיכון והמשכתי לשמוע מוזיקה ולראות גם סרטים וסדרות באנגלית התחלתי לדבר גם אנגלית שוטפת ממש כמו שפת אם. בהמשך הדרך שלי גם למדתי לתואר בבלשנות אנגלית בבר אילן וכיום אני מורה  פרטית לאנגלית ממש בזכותם של אלביס ושל שירים באנגלית להוריד שירים למחשב

103 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת ttropiki@mail.ru
אתר להורדה שירים לאייפון כשאנחנו מדברים על הורדת שירים, סביר להניח שהתמונה הראשונה שעולה לכם לראש היא של אמנים שהתפרסמו בעזרת שירים להורדה, או סטטיק ובן אל שהצליחו לשבור שיאי צפיות בעולם להורדת שירים אבל לא כך הדבר, לא הכל ורוד, ולמרות שאנו סבורים לפעמים היא הורדות שירים, האינטרנט הוא כלי נהדר לחיפוש ולהפצת הורדה שירים לפלאפון או כול תוכן לכלובו ניתן למצוא מגוון שירים להורדה עולם נקי, זה לא תמיד נכון, ואם אתם שואלים לדעתי - זה בכלל לא נכון.
פורסם בקטגוריית מוסיקה, לפני 4 חודשים 4 שבועות
להוריד שירים לפלאפון אתרים להורדה מאוד להסתדר בלי הפלאפון שלנו, אהובנו, הורדת שירים החבר ללא ספק הכי טוב שלנו, זה שיושב תמיד בכיס, וחס וחלילה אם לא נפתח אותו ישר ברגע שיש צפצוף והתראה, הרי אנחנו חייבים להיות מעודכנים בכל מה שקורה, שירים להורדה לא משנה איפה אנחנו ומה אנחנו עושים באותו הרגע. רק אבהיר כוונות לא באתי להטיף או לבקר את ההתנהגות שלנו כחברה לגבי העניין הזה, להורדת שירים זה לגמרי בסדר ומובן, אמנם אני הורדות שירים לא הכי מסכים עם זה, אבל התכנסנו היום כדי לדבר על משהו אחר - הורדת שירים לפלאפון, זה משהו שקצת קשה לדבר עליו בשנים האחרונות, במיוחד מהרגע שהאינטרנט עשה את הפריצה שלו, וכמה שנים אחריו גם ענף הפלאפונים החכמים.
פורסם בקטגוריית שירים, לפני 4 חודשים 4 שבועות
הסדר הנכון לבחירת שירים להורדה כאשר בוחרים להורדת שירים לאנדרואיד לחתונה יש להתחשב במספר פרמטרים להצלחת האירוע . בראש ובראשונה מוסיקה המתאימה לאופי הקהל שלכם , חתך הגילאים שישתתף בערב ,וכמובן טעמכם האישי. בפגישת המוסיקה עם התקליטן תאזינו למבחר שירים, שירים להורדה ותצטרכו לבחור את המוסיקה לחתונה . הבחירה תעשה בהתאם לטעמכם האישי ,תוך קבלת המלצות, מניסיונו והמלצותיו של התקליטן שלכם .
פורסם בקטגוריית שירים, לפני 4 חודשים 3 שבועות
הורדת שירים לטלפון לאינטרנט לפני מספר שבועות החלטתי להקים אתר שירים להורדה לאינטרנט. אחרי שנים בהן הייתי מפרסם את שיריי באתרי אינטרנט שונים, החלטתי שאני צריך להקים אתר אינטרנט בו אני אוכל לפרסם את כל השירים שלי והסיפורים, אלו שפירסמתי בעבר הורדת שירים במקומות אחרים ואלה שנכתבים ואני מעוניין שיתפרסמו כולם במקום אחד
פורסם בקטגוריית שירים, לפני 4 חודשים 4 שבועות
אפליקציה הורדה שירים לטאבלט כולנו שומעים היום מוזיקה, אם זה דרך המחשב, כשאנחנו מדברים על הורדת שירים, סביר להניח שהתמונה הראשונה שעולה לכם לראש היא של אמנים שהתפרסמו בעזרת שירים להורדה דרך הפלאפון או אפילו בדרך לקידוש ביום שישי, דרך מערכת השמע באוטו שמתממשקת עם הפלאפון הנייד שלנו.
פורסם בקטגוריית מדריכים, לפני 4 חודשים 4 שבועות