לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4581 מאמרים 1388 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

רכישת מיטות מרופדות- ממה להיזהר?

פורסם בתאריך 30/05/2020      /      נכתב ע"י mizran

מיטות מרופדות - איך לבחור אותן?

 

שינה היא דבר חשוב בחיינו ובמהלך השינה מתרחשות בגוף פעולות שונות ההכרחיות לתפקודו התקין. כאשר איננו ישנים מספיק או שאנו סובלים משינה לא איכותית הדבר ניכר עלינו, הן בצורה חיצונית והן בהפרעות מצב רוח. נושא השינה עמד במרכזם של מחקרים רבים אשר בחנו את הנושא מנקודות מבט שונות. לנושא ישנם אספקטים רבים ואחד מהם קשור לחדר השינה, המיטה והמזרן עליו אנו ישנים. על מנת ליהנות משינה טובה ואיכותית אנו זקוקים לאווירה המתאימה, למזרן נוח ואורתופדי ולבסיס מיטה התומך במזרן. אלו הם 3 דברים שונים המשתלבים יחדיו - האווירה הנעימה בחדר השינה מושגת בין היתר באמצעות עיצוב, כמו למשל שימוש במיטות מרופדות ויפות המעניקות חוויה עיצובית נעימה; המזרן האורתופדי מספק לנו את התמיכה לגוף ואילו מיטה מרופדת, מלבד השפעתה העיצובית, מעניק תמיכה למזרן.

אין זה מפתיע שרבים, או לפחות אלו שמבינים את חשיבות השינה האיכותית בוחרים במיטות מרופדות. אבל מה צריך לדעת או ממה צריך להיזהר כאשר אנו ניגשים לקנות בסיס מיטה מרופד?

עיצוב על חשבון איכות, פרקטיות או נוחות

 

מיטות מרופדות בעלות עיצוב מוקפד, העושות שימוש בעור או בריפוד העשוי בדים מסוגים שונים הן בעלות מראה עיצובי מהמעלה הראשונה. כאשר אנו רואים בסיס מיטה מרופד באולמות התצוגה או בתמונות המוצגות לנו באתרי האינטרנט, אנו מייד מדמיינים את חדר השינה שלנו כמו חדר מעוצב בבית המלון. עיצוב הוא בהחלט דבר חשוב והוא תורם לחוויית השינה שלכם. אך כאן גם צריך להיזהר! שיקולי העיצוב הם חשובים ואין לזלזל בהם אך בשום פנים ואופן הם אינם קודמים לאיכות, הפרקטיות והנוחות. עליכם לבדוק את הפרמטרים הללו, לעמוד על טיבן של מיטות מרופדות ולא להחליט אך ורק על פי העיצוב.

מיטות מרופדות - מאולם התצוגה לחדר השינה

מיטה מרופדת

עוד טעות שאנשים רבים עושים כאשר הם רוכשים מיטות מרופדות היא הנטייה להתעלם ממאפייני חדר השינה כאשר בוחרים בסיס מיטה מרופד. אלו המחפשים מיטות מרופדות יכולים להתרשם מהאיכות והעיצוב של בסיס מיטה מרופד באולם התצוגה אך שוכחים לקחת בחשבון את מידות חדר השינה שלהם ואת ההתאמה של המיטה לקו העיצובי הכללי של חדר השינה. מיטה מרופדת באולם התצוגה יכולה להיראות נפלא, אך כאשר מתקינים אותה בחדר השינה יתכן כי הצבעים אינם תואמים ובכלל היא גדולה מידי יחסית לשטח הפנוי שיש לכם בחדר. היזהרו מטעות זו.

אם בסיס המיטה שלכם בלוי, שבור וניכרים בו נזקי הזמן אז כנראה שהגיע הזמן להחליפו. כאשר אתם בוחרים בסיס למיטה חשוב לרכוש בסיס המתאים לגודל המזרן שאתם משתמשים בו, לא גדול מידי ולא קטן מידי אלא בדיוק במידה הנכונה.

מיטות מרופדות נחשבות למיטות המציעות את רמת הנוחות הגבוהה ביותר, בשילוב מזרון כמובן. ולא רק רמת נוחות גבוהה אלא גם רמה עיצובית גבוהה מאוד. בסיס מיטה מרופד מוסיף למראה המיטה ויש להתאימו לעיצוב החדר. כאשר אתם בוחרים מיטה מרופדת חשוב להקפיד על מיטה איכותית, רצוי של יצרן מוכר, העשויה מחומרי גלם עמידים; כאלו המספקים לכם רמה גבוהה של נוחות לצד עמידות גבוהה. בסיס מיטה מרופד ואיכותי יעניק לחדר השינה שלכם מראה עיצובי כמו של חדרי בתי המלון לצד נוחות מקסימלית אשר תבטיח לכם שינה מתוקה.

היום ניתן למצוא בנקודות המכירה ובאינטרנט מבחר של מיטות מרופדות בסגנונות שונים, גדלים שונים ורמות מחיר שונות. תמיד תוכלו לבחור את הבסיס המתאים לכם ביותר, עם ראש מיטה או בלי, בצבעים שונים ובעיצובים שונים.

592 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת mizran