לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3071 מאמרים 824 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

צמחיה מלאכותית יוצרת מהפך חיובי למשרד

פורסם בתאריך 14/06/2020      /      נכתב ע"י signup

מכירים את המשפט: "שינוי גדול מתחיל בפרטים הקטנים"?

המשפט הזה מתאים להמון שינויים אפשריים בחיים אבל במקרה הנוכחי אנו מתכוונים לשינוי מראה המשרד שלך. אפשר כמובן לשכור מעצב פנים יוקרתי, להשקיע אלפי או עשרות אלפי שקלים בהתקנת תאורה חדישה ויקרה, הוספה או הורדה של קירות גבס ואפילו החלפת כל הריצוף. לפעמים אפשר פשוט לעשות נגיעות קטנות שיחוללו את השינוי הגדול. במרבית המקרים הנגיעות הקטנות הללו יכולות להיות צמחיה מלאכותית למשרד בנקודות אסטרטגיות שונות.

כיצד יוצרים מהפך עיצובי באמצעות צמחיה מלאכותית בלבד?

צמחיה מלאכותית למשרד יכולה לכלול עציצים מסוגים וגלדים שונים, צמחים במראה וצבע בסגנונות שונים, כדים מעוצבים ועוד אפשרויות רבות שיאפשרו גיוון ועניין בעיצוב הצמחייה במשרד שלך.

צמחיה מלאכותית מאפשרת יצירת עניין בפינות חבויות וריקות, יצירת חציצה בין חללים שונים בשטח המשרד, יצירת אווירה נעימה לעובדים, מנהלים או אורחים של המשרד ואף מעבר לכך.

חישבו על חדר ההמתנה של המשרד שלכם ללא צמחיה ועם צמחיה. האם היא תשרה אוויר היותר נינוחה ונעימה עבור כל מי שנכנסים בפעם הראשונה בדלת המשרד ובעיקר במידה והם אמורים להמתין בחדר הקבלה למשך מספר דקות?

חישבו על צורך שלכם בשמירה על חלל פתוח אך עם יצירת הפרדה בין שטחים שנועדו למטרות שונות כגון המטבחון וחדרי העבודה. האם קיר גבס משמים יהיה עיצוב מעניין ותורם יותר או פחות משורה של עציצים מעוצבים עם צמחיה צבעונית של צמחים אקזוטיים בעלי מראה יוקרתי?

46 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת signup
צמחיה מלאכותית למשרד חישבו על המשרד או חלל העבודה הקטן של כל אחד מהעובדים במקום - האם צמחיה מלאכותית איכותית לא תשרה על אותו העובד אווירה נעימה וחמימה יותר לאורך שעות העבודה ותאפשר לו לעבוד טוב יותר?
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 3 שבועות 5 ימים
איך לבחור מונית לנתב"ג בדרום? אנחנו כעת בתקופה של אחרי הקורונה ונמל התעופה בן גוריון מתחיל להיפתח מחדש עם טיסות חדשות מדי יום ליעדים בכל רחבי העולם והצפי הוא חזרה לתפקוד מלא בהקדם.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 1 חודשים 2 שבועות
לימודי פאנות בירושלים – להפוך לפאנית בזמן קצר הביקושים הרבים לפאות בקרב הציבור הדתי, וגם הצורך של נשים חילוניות רבות אשר חייבות בפאה עכב שיער דליל במיוחד או מחלה, שלא לדבר על כל מי שפשוט רוצות מלאי של מספר פאות כדי לשנות את המראה שלהן מדי יום, הפך כבר מזמן את תחום עיצוב הפאות למבוקש במיוחד.
פורסם בקטגוריית שיער, לפני 1 שנים 3 חודשים
הדפסת תמונה על קנבס - מתנה מרגשת במיוחד חושבים מה לקנות ליום הולדת 70 לסבתא? אולי ליום הנישואין ה 20 שלכם? או אולי לכבוד השחרור של האח הצעיר מהצבא? תמונת קנבס מעוצבת היא מתנה מרגשת ושימושית לשנים רבות.
פורסם בקטגוריית צילום, לפני 5 חודשים 1 שבועות
איך לבחור קבלן עבודות גבס בחיפה? עוד לפני שתבררו האם הקבלן שאתם מעוניינים בשירותיו הוא קבלן רשום או לא, אתם זקוקים להמלצות על קבלני עבודות גבס בחיפה שיכולים להתאים לפרויקט השיפוץ שלכם.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 חודשים 1 שבועות