לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3074 מאמרים 825 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

התמודדות חברות mid-market עם הפער הטכנולוגי מול חברות גדולות

פורסם בתאריך 15/06/2020      /      נכתב ע"י קובי

ההתקדמות וההתפתחות הטכנולוגיות המואצות במהלך השנים האחרונות, מחייבות חברות וארגונים בסדר גודל בינוני לאמץ פתרונות מחשוב מתקדמים שנועדו לאפשר לעסק להשתדרג ולעמוד בצורה ראויה בתחרות הקשה מול חברות גדולות. העידן הטכנולוגי מתאפיין בשימוש במערכות מחשוב ותקשורת ובמגוון אמצעים ושירותים טכנולוגיים שנועדו לתרום לצמיחה העסקית ולשיפור השירות.

חברות, ארגונים ועסקים בכל סדרי הגודל נעזרים בשירותים טכנולוגיים הכוללים: מחשוב, תקשורת, פתרונות אחסון וגיבוי, פתרונות ענן, קולבוריישן, מוצרי אבטחת מידע ועוד.

שירותי IT לחברות mid-market נועדו להתאים בין התשתית הטכנולוגית לבין צרכי החברה וליצור אינטגרציה התורמת להתייעלות עסקית וארגונית ולצמיחה מקצועית ופיננסית.

פתרונות IT מתקדמים לשיפור ולייעול התנהלות החברה

שירותי IT לחברות mid-market מיועדים לצמצום הפערים מול החברות הגדולות וזאת באמצעים טכנולוגיים מתקדמים המספקים יתרונות רבים. פתרונות המחשוב ושירותי IT כוללים:

מחשוב ענן

העברת חדר השרתים לענן מחשוב. מחשוב ענן חוסך את התלות בשרתים פיזיים ומאפשר גיבוי יעיל.

סקר סיכונים ואבטחת מידע

תהליך שנועד למיפוי הסיכונים הקיימים בארגון ונקיטת צעדים על מנת למזער אותם ולספק להם מענה יעיל במידה והם מתממשים.

גיבוי מרחוק

מערכת ייחודית המותקנת על גבי המחשבים והשרתים ומבצעת גיבוי אוטומטי בזמנים שנקבעו מראש.

חומת אש לעסקים

מספקת מעטפת הגנה ואבטחה מתקדמת להתמודדות עם מגוון איומי פריצה וסייבר בצורה יעילה.

שליטה ותמיכה מרחוק

סיוע מקצועי, מענה לתקלות ופתרון לבעיות שונות באמצעות שליטה ותמיכה טכנית מרחוק על ידי צוות מומחים הזמין 7/24.

תקשורת מחשבים

שמירה על מהירות עבודה גבוהה, תחזוקה שוטפת, ציוד תקשורת, תמיכה ועוד.

יתרונות שירותי IT לחברות ה mid-market

שירותי IT לחברות ה- mid-market מספקים שורה של יתרונות המאפשרים לחברות בסדר גודל בינוני להתמודד מול חברות גדולות עתירות משאבים, לצמוח ולהגיע ליעדים ארגוניים ועסקיים, תוך מקסום האפשרויות העומדות לרשותן וזאת באמצעות שירותים טכנולוגיים מתקדמים, חדשניים ויעילים.

בבואכם לבחור ספק טכנולוגי, אשר יתן מענה לצרכי הארגון ויאפשר לו להתקדם לכיוון המטרות והיעדים שהוגדרו (המקצועיים,העסקיים והכלכליים) יש לוודא ראשית כי קיים אפיון פרטני לשירות הנדרש וכן לפתרון המתבקש בסוף התהליך, מכיוון שללא מסמך מפורט, המגדיר יעדים, מטרות, מסגרת זמן וכו', ספקים העונים לבקשת הארגון, אינם יכולים להתייחס באופן מדויק לצרכים והמענה שלהם לא יתן תמונה מדויקת של הפתרון.

יש לוודא כי הספק הנבחר, יכול להציג מגוון פתרונות ורסטיליים היכולים להתאים לארגון, ומעבר להקמת הפתרון עצמו, ביכולתו לתת מענה תחזוקתי לאורך זמן. כמו כן, יש לוודא כי הוא מציג רמת שירות מקצועית נאותה, אשר מספקת ארגונים בסדר גודל בינוני (חברות mid-market).  הספק הנבחר חייב לתת מענה הולם לצרכי הארגון בהתאמה מדויקת של הצרכים המשתנים בארגון, עם פתרונות טכנולוגיים מתקדמים המתבססים על מיטב היצרנים בתחומי התשתית, הגיבוי, אבטחת המידע וסייבר.

רצוי ומומלץ כי הספק הטכנולוגי הנבחר יהיה שותף מלא לאתגרים הטכנולוגיים עמם מתמודד הארגון ויהיה שותף אמיתי לדרך!

26 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת קובי
מה חשוב לדעת בבחירת מצלמות אבטחה לעסק? שוק מצלמות האבטחה הוא עצום ונמכרים בו מאות מותגים שונים של מצלמות אבטחה מכל מיני מקורות. קיימות מצלמות קוויות ואלחוטיות, פנים וחוץ, חכמות ו"טיפשות" במגוון רמות ומחירים. כאשר קיים צורך להתקין מצלמות אבטחה בעסק, בטח אם הדרישה מגיעה מחברת הביטוח, יש להזמין מומחה בתחום, שיגיע אל המקום, יבחן את השטח ויחליט על תכנית התקנה שתכסה את כל המתחם ותענה על הצרכים.
פורסם בקטגוריית טכנולוגיה, לפני 2 שבועות 3 ימים