לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4238 מאמרים 1286 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הראל סוויץ' - פתרון ביטוחי לתקופת הקורונה

פורסם בתאריך 22/06/2020      /      נכתב ע"י אביב ירדן

ההתמודדות עם נגיף הקורונה גרמה לכולנו "לחשב מסלול מחדש" בהיבטים רבים של חיינו: באופן שבו אנו עובדים או לומדים, באופן שבו אנו נפגשים עם אנשים וגם באופן שבו אנו מתנהלים כלכלית.

במציאות בה לרובנו ההכנסה קטנה באופן משמעותי, ואנו ממעטים לצאת מהבית, כדאי "לחשב מסלול מחדש" גם בתחום ביטוח הרכב. כי אם מרבית החודש הרכב שלנו עומד בחניה, או לכל היותר נוסע קילומטרים בודדים בתוך העיר, למה שנשלם עבור ביטוח הרכב את אותו המחיר ששילמנו בימים שלפני עידן הקורונה?!

כמה טוב לגלות שיש מי שחשב על זה: פוליסת ביטוח הרכב הראל סוויץ', מבית הראל חברה לביטוח, היא פתרון ביטוחי מצוין לתקופת הקורונה, עבור כל מי שמעוניין לחסוך בהוצאות בכלל, ובהוצאות ביטוח הרכב בפרט.

נוסעים מעט, משלמים מעט
התרגלנו לחשוב שהפרמיה החודשית שאנו צריכים לשלם עבור ביטוח הרכב היא סכום קבוע, שלא ניתן לשנות. התרגלנו שגם מי שנוסע מדי יום עשרות קילומטרים, וגם מי שמזיז את רכבו רק בסופי שבוע או רק לנסיעות עירוניות קצרות, ישלמו את אותו המחיר עבור ביטוח הרכב שלהם.

מקור: unsplash
מקור: unsplash

המחשבה הזו כבר לא נכונה. כבר למעלה משנה שבתחום ביטוחי הרכב מתחוללת מהפכה של ממש, בה נהגים יכולים לרכוש פוליסות ביטוח רכב המותאמות לדפוסי הנהיגה שלהם, כך שאם הם נוסעים מעט, הם גם ישלמו מעט עבור ביטוח הרכב שלהם.
 
חברת הביטוח הראל הייתה מובילת המהפכה, כשהייתה הראשונה להשיק פוליסת ביטוח רכב המאפשרת למבוטחים לשלם לפי הקילומטרים שהם נוסעים. פוליסה זו, שהותאמה בעיקר לבעלי רכב שני במשפחה או לנהגים שנוסעים רק נסיעות קצרות בתוך העיר או רק בסופי שבוע, התגלתה בתקופת הקורונה כפתרון מעולה עבור נהגים רבים נוספים.

נשארים בבית וחוסכים בעלות ביטוח הרכב
עם התפשטות הקורונה בארץ, הרגלי הנהיגה של רובנו השתנו מקצה לקצה. כשמערכת החינוך הושבתה, מרבית המשק יצא לחל"ת וכולנו הונחינו להישאר בבתים; הרכבים שלנו כמעט ולא זזו מהחניה. גם אלו מאיתנו שעבדו באופן חלקי, או שנאלצו מדי פעם לצאת מהבית, עדיין נסעו פחות מבעבר.

המציאות החדשה גם חייבה רבים מאיתנו לצמצם את ההוצאות ולחסוך בכל היבט שאפשר. ביטוח הרכב הוא אחת ההוצאות החודשיות בהן ניתן לחסוך באופן משמעותי, הודות לפוליסות ביטוח תלויות קילומטראז', כמו הראל סוויץ'.

בעזרת צ'יפ שמותקן ברכב ואפליקציה ייעודית, ניתן לעקוב אחר היקף הנסיעה החודשי של הרכב. התשלום החודשי מורכב מרכיב קבוע ומרכיב משתנה, התלוי במספר הקילומטרים שהרכב נסע בחודש שעבר; כך שאם נשארתם בבית, התשלום החודשי שלכם יהיה מינימלי.

אף פעם לא מאוחר לחסוך
אומנם בימים אלה ישראל נמצאת בשלבי יציאה מההסגר וחזרה לשגרה, אך אף פעם לא מאוחר מדי לחסוך. כי גם כעת, רובנו ניסע פחות מהרגיל: ניסע פחות לטיולים ולבילויים, נעבוד יותר מהבית, או חלילה, לא נעבוד כלל.

במציאות שכזו, חשוב להמשיך ולחסוך בכל היבט אפשרי. פוליסת הראל סוויץ' תאפשר לכם לחסוך לא מעט בהוצאות ביטוח הרכב, באופן שיתאים להיקף השימוש שלכם בו.

 

723 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת אביב ירדן
מחקרים על יעילותה של הידרותרפיה כמענה טיפולי תכונותיהם הייחודיות של מים נותנות מענה למגוון רחב של בעיות
פורסם בקטגוריית שחייה, לפני 2 שנים 11 חודשים
באתר המותגים BranDeals המחיר הוא לא מבצע נעלי מותגים במחירי רצפה? באתר ברנדילז יש דברים כאלה
פורסם בקטגוריית אופנה, לפני 3 חודשים 3 שבועות
התנהלות פיננסית נכונה לקראת גיל פרישה לא אצל כולנו הפנסיה קרובה, אבל אם לא נוודא מראש שאכן יש לנו פנסיה כבר בגיל צעיר - נהיה בבעיה בעתיד.
פורסם בקטגוריית כלכלה, לפני 6 חודשים 1 שבועות
שוק המניות תמיד בעלייה - אל תפספסו את העגלה לא משנה אילו משברים עוברים על הבורסה, בסופו של דבר המתמיד - מנצח
פורסם בקטגוריית כלכלת משק בית, לפני 7 חודשים 2 ימים
מקסימום מינימליזם: בוהו שיק פוגש את קונמארי "The best rooms have something to say about the people who live in them"
פורסם בקטגוריית אמנות פלסטית, לפני 8 חודשים 2 ימים