לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3198 מאמרים 880 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

להיתקע מחוץ לבית ללא מפתח

פורסם בתאריך 27/06/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com

ישנם מספר מצבים לא נעימים שנשארים ללא מפתח לדירתכם בהרצליה
בדר"כ רובם נחשפים עם בעיות נעילה בחיים שלהם. זהו תרחיש נפוץ מאוד להיות לפחדים שהנך מנסה להביא את מפתח הדירה. בתרחיש הנ"ל, הדבר הראשון שיש לדעת זה להישאר רגועים ולאחר מכן לחפש סיוע. מצב הנעילה עלול להיות קצת מפחיד, מביך ומלחיץ, אך חיוני להישאר נינוח, בעיקר אם אתה לבדך ושוקל לשבור את המנעול בשביל להיכנס הביתה.

יתכן שבאזורך בשכונות הרצליה שכן או חבר שהנך מכיר אותו וכבר נתת מפתח חילוף לדירה שלך. היה נשארתם בחצר לדירתכם, משרדכם או מכוניתכם וכרגע אתם צריכים איש מקצוע מנעולים טוב בהקדם האפשרי, הזמינו רק פורץ מנעולים שזמין 24/7 לבחירה הראשונה שלכם. אנו נחביר אליך מנעולן לבקרך ולסייע לך לצאת. לפניך מספר פרטים חשובים שעדיף לעשות כשאתה סגור בחוץ.

1.התקשר לבן זוג לדירה ולבעל הדירה שלך: במידה ויש לך פרטנר לבית או משכיר הדירה, אפשרי שאתה בר במזל. טלפן לקרוב או בן זוג לחדר או בעל הבית שלך ע"מ לדעת שיש ברשותו מפתחות ספייר וזמן הגעה הם מגיעים הביתה. באופן כללי, למשכירי הבית קיימים מערכת מפתחות נוספת, רק לשעת חירום או לבקר בנכס בשביל ניקיון.

2.חפש חלונות פתוחים: באופן כללי, יושבי הבית אף פעם לא סוגרים את הדירה כשהחלונות לא סגורים. יוצא ש לכמה מהם ישנו טבע לשכוח לנעול את התריסים. במידה הנך טיפוס כזה, אתה מסוגל לבדוק למצוא חלון בחדר שיכול להיות נקודת הכניסה הטובה עבורך. היזהר כשאתה חודר מבעד התריס. הנך אמור להקפיד על יציבות וגם צריך להיות מודע איך תסור מטה.

3.תפוס פלסטיק מבקבוק: זה יפתח אם קיים לך מנעול קפיצי. אם יש בדלת מנעול סגור עם מפתח שנסגר, אתה לא יכול לפתוח אותו בעזרת חתיחת הבקבוק או כרטיס אשראי. סיוע בכרטיס פלסטיק דק או בכרטיס אשראי בין המסגרת לדלת בנקודה בה קיים קפיץ הלשון. עקם את פיסת הבקבוק ודחף את משקלך לדלת.

4.הסר את ידית הדלת: פעולה זו כאמור עוזרת בשביל הדלת אם אין נעילה עם הבריחים. בשביל לפתוח את הדלת, הנך יכול להיעזר בסיכה. הכנס את סיכת המתכת לחור הצילינדר העזר בידך ופתח את הידית לפתיחה.

5.טלפן לאיש מקצוע מהרצליה: זו גם אחת האופציות הטובות והנכונות שיש. אם בדקת בשבילך את כל האפשרויות ללא הועיל, כנראה שעכשיו הזמן לחייג למנעולן בהרצליה מקצועי. הוצא את הנייד שלך וחפש שירות פריצה שקרוב למקום מגוריך.

לעולם לא סימפטי להיסגר מחוץ לדירתך או הנכס. אבל כשזה לצערך קורה, חשוב לדעת שיש לך מספר הזדמנויות לפתוח את הדלת. אתה רק חייב להיות רגוע ולהכיר את התרחיש. אם אתם זקוקים לסיוע, טלפנו לפורץ מנעולים בהרצליה 24/7

83 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
כיצד להימנע מדלת נעולה וטרוקה טיפים מלהימנע מדלת טרוקה וסגורה ומה לעשות עם מפתח הדלת
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 11 שעות 27 דקות
דגשים למניעת הישארות מחוץ לבית ללא מפתח האפשרות להימצא מחוץ לדירה ללא אפשרות להיכנס מתרחשת כמעט לכולם, אך ישנם מספר טיפים למנוע זאת.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 ימים 4 שעות
שירות מנעולנות עסקית המושג הכל תחת קורת גג אחת בתחום המנעולנות היא די חשובה, ופה נפרט מעט בנושא באזור תל אביב והמרכז
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 שבועות 1 ימים
מה לעשות לפני שנזמין מנעולן מראשון לציון בבלוג זה מוסבר כיצד לבחון את טיב המנעולים תוך כדי הקפדה לקרוא למנעולן מאזור מגורכם ראשון לציון
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 חודשים 3 שבועות
שירות מנעולנות חירום מקצועות רבים נותנים שירות, אבל מנעולן נותן שירות זמין של 24/7, פה מוסבר בקצרה את אופן עבודתם של מנעולנים 24 שעות בחיפה.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 שבועות 2 ימים