לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3071 מאמרים 824 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

עסקים עוברים לרשת עם חשבונית אונליין

פורסם בתאריך 28/06/2020      /      נכתב ע"י דודאונליין

השינוי המשמעותי ביותר בעולם העסקים בשנים האחרונות הינו המעבר לדיגיטל. חנויות אינטרנטיות נפתחות בלי סוף ואף מחליפות את החנויות הפיזיות, ניתן להזמין סחורות ומוצרים מכל העולם, אין צורך לחכות לדוד מאמריקה בשביל נעלי הספורט שחלמתם עליהן וכמובן שאין סיבה לשלוח ללקוח חשבונית ידנית בדואר.

המעבר למערכת הפקת חשבוניות אונליין מייעלת באופן משמעותי את התהליכים בעסק, חוסכת זמן, כסף ועל הדרך גם עוזרת לסביבה בעזרת חשבונית ירוקה דיגיטלית.

אז מהי בעצם חשבונית אונליין?

חשבונית אונליין (חשבונית המופקת באינטרנט) היא למעשה מסמך חשבונאי ממוחשב שניתן להפיק בקלות בצורה דיגיטלית. המסמך נחתם עם חתימה דיגיטלית, כך שאין צורך להדפיס ולחתום עליו והחתימה אף נוצרת באופן אוטומטי ויוצרת העתק ייחודי שלא ניתן להעתיק או לזייף אותו.

חשוב לציין כי חשבוניות עם חתימה דיגיטלית המופקות בעזרת תוכנה באינטרנט או שירות מקוון בהתאם להוראות החוק, מוכרות באופן מלא על ידי רשות המסים.

חשבוניות שונות ומסמכים חשבונאיים דיגיטליים הם תחליף מלא למסמכים חשבונאיים ידניים כגון פנקסי חשבוניות וקבלות, כאשר הם מוסיפים יתרונות משמעותיים שלא קיימים במסמכים רגילים.

יתרונות בהפקת חשבוניות אונליין

פשוט, נוח וקל

ראשית והחשוב ביותר: זה קל ומתאים לכל אחד. לא צריך להיות איש מחשבים או אפילו חלק מדור האינסטגרם והיוטיוב. מילוי חשבונית אונליין מהתוכנה מתאפשר בקלות מכל מכשיר, בין אם מהמחשב או מהסמרטפון, דרך אפליקציה או דרך האתר. זכרו, כל אחד יכול להפיק חשבונית דיגיטלית ברשת.

שליחת חשבוניות באינטרנט בכל זמן ובכל מקום

אנחנו חיים בעידן חדש ומהיר בו גם צורת המכירה שלנו עברה שינוי. היום הרבה עסקים מנהלים את עסקם במקום אחד ומוכרים את המוצרים והשירותים שלהם ללקוחותיהם הנמצאים במקום אחר.

מערכות דיגיטליות מתקדמות להנפקת חשבוניות ממוחשבות נועדו בדיוק בשביל זה בכך שהן מאפשרות לכם לשלוח באמצעות הדואר האלקטרוני ובווטסאפ את החשבוניות האלקטרוניות ללקוחות באופן מיידי. לא משנה היכן הם נמצאים או באיזה מכשיר הם משתמשים. כך תחסכו לעצמכם את הטרחה בהעברה של החשבוניות הדיגיטליות בעצמכם או בהסתמכות אופטימית על דואר ישראל.

אם יש לכם לקוחות עסקיים הם יעריכו עוד יותר קבלה של חשבוניות דיגיטליות משום שכך הם מקבלים מוקדם את הקבלות לשירותים שהם צורכים ויכולים מהר יותר להזדכות על ההוצאות שלהם.

מכיוון שהמערכת יושבת על ענן, תוכלו למעשה להנפיק חשבונית דיגיטלןית מכל מקום בלי צורך להיסחב עם פנקסי הקבלות שלכם אלא רק עם מכשיר הסמרטפון שלכם.

סדר בשבילכם הוא גם סדר לרואה החשבון שלכם

הוצאת מסמכים חשבונאיים אלקטרונים בצורה דיגיטלית תעשה לכם סדר בעסק. תוכלו לדעת בכל רגע נתון כמה הכנסות היו לכם בעסק, מי חייב לכם כסף, מה ההוצאות ומה הדו"ח לכל תקופה שתבחרו. רואה החשבון או יועץ המס שלכם יכול להיכנס לחשבונכם, לראות ולהוריד את כל המסמכים החשבונאיים שהפקתם באינרטנט, בלי שתצטרכו לשלוח לו אותם.

באפשרותכם לאפשר לו לקבל באופן אוטומטי את הדו"ח החודשי ישירות לאימייל, כך לא תצטרכו להגיע אליו בכל חודש ולהדפיס לו את כל הקבלות והחשבוניות. בנוסף ולא פחות חשוב, מסמכים דיגיטליים לא ניתן לאבד. המסמך לא יכול להישכח בתיבת הדואר של הלקוח או לא להגיע ליעדו בכל דרך יצירתית אחרת.

לא רק שהוא מגיע ישירות לתיבת האימייל של הלקוחות, ניתן גם לעקוב אחר הורדת המסמך, האם הלקוח קיבל, ראה ואף הוריד.

הפקת מסמכים באנגלית

השימוש במט"ח (מטבע חוץ) גדל מיום ליום. הכלכלה הגלובלית של ימינו, רכישת סחורות ואף מכירה ללקוחות שאינם שייכים למדינת ישראל מחייבת אותנו בשימוש במטבע חוץ.

בעזרת תוכנה להפקת חשבוניות באינטרנט אין צורך בשני פנקסים שונים להפקת חשבוניות באנגלית ובעברית, ניתן בלחיצת כפתור להגדיר את המסמך לשפה 'אנגלית' ובמקום חשבונית מס המערכת תפיק Invoice.

חיבור לשירותים מתקדמים כמו סליקה (חיוב בכרטיס אשראי)

מערכת הוצאת חשבוניות דיגיטליות מאפשרת חיבורים לשירותים מתקדמים. לדוגמא, אצלנו באיזיקואנט ניתן להתחבר לסליקת אשראי בתוך דקות. זה מוריד את כאבי הראש הכרוכים בפתיחת חשבון סולק בחברת האשראי וכל העלויות והלוגיסטיקה הנלוות שגורמות לבעלי עסקים לחשוב כי סליקת אשראי הינו דבר מורכב מידי.

שירות מתקדם נוסף הוא האפשרות ליצירת דפי תשלום (דפי מכירה). דפי תשלום הם דפים אינטרנטים בעזרתם תוכלו למכור מוצרים או שירותים קיימים בעסק באופן אוטומטי. הלקוח ממלא את פרטי האשראי בעצמו בעמוד וכל מכירה מייצרת במערכת קבלה ללקוח ושולחת אותו באופן מיידי. כך תוכלו למעשה להגדיל את המכירות ללא צורך ביצירת שירותים או מוצרים אחרים, פשוט למכור כבר את מה שקיים ללקוחות חדשים ברשת האינטרנט.

נראות ומיתוג

עסקים רבים עוברים היום לשירותים ממוחשבים המאפשרים להם להנפיק מסמכים באופן דיגיטלי לאחר שהבינו את היתרונות הגדולים והשימוש הפשוט במערכות הדיגיטליות האלה לחשבוניות הוירטואליות.

נראות העסק שלכם מתבטאת גם בדרך בה אתם מתאימים את עצמכם לצורכי השוק. לקוחות מתרגלים לקבל מסמכים באופן מידי ולא לחכות מספר ימים (שלא נאמר שבועות) לקבלת חשבונית מס פשוטה.

על החשבונית הממוחשבת ניתן לשים את לוגו העסק ובכך היא הופכת לחלק בלתי נפרד מהמיתוג העסקי. ייתכן שאם היה מדובר במערכות יקרות, הייתה סיבה מוצדקת לשקול את שדרוג העסק לסביבה דיגיטלית.

9 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת דודאונליין
מהי חברה ולמה עדיף לעצמאים להקים חברה בע"מ במאמר זה ניתן למצוא על מאפייניה השונים של חברה מבחינה חוקית ומשפטית והסבר למה עדיף לעצמאים להקים חברה בע"מ.
פורסם בקטגוריית עסקים, מימון וכספים, לפני 1 שבועות 4 ימים
שאלות ותשובות נפוצות על הגשת דו"ח שנתי למס הכנסה מאמר זה מעלה מספר שאלות נפוצות על הגשת הדו"ח השנתי למס הכנסה תוך התייחסות לגורמים השונים שיכולים להיות רלוונטיים.
פורסם בקטגוריית דיני מיסים, לפני 1 חודשים 1 שבועות
חתימה דיגיטלית מאפשרת גם נוחות, פשטות ואבטחת מידע במאמר זה מידע על חתימה דיגיטלית, מאפייניה, ולמה כדאי לבעלי עסקים לעבור למערכת חתימה דיגיטלית שמעניקה גם תפעול פשוט וגם אבטחה.
פורסם בקטגוריית אבטחת מידע, לפני 1 חודשים 1 שבועות
למה אתה צריך מערכת חתימה דיגיטלית באינטרנט מאמר זה סוקר את המאפיינים של חתימה דיגיטלית שמופקת על ידי מערכת באינטרנט, ומסביר למה בעלי עסקים צריכים להשתמש בה.
פורסם בקטגוריית עסקים קטנים ובינוניים, לפני 2 חודשים 2 שבועות
מהם ההבדלים בין קבלה ירוקה וחשבונית מס דיגיטלית מאמר זה יבחן את ההבדלים השונים בין קבלה ירוקה וחשבונית מס דיגיטלית לנוחיות בעלי עסקים, וידון מתי צריך להשתמש בכל מסמך.
פורסם בקטגוריית מס הכנסה, לפני 3 חודשים 2 שבועות