לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3832 מאמרים 1167 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

נגיף הקורונה וחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי

פורסם בתאריך 12/07/2020      /      נכתב ע"י signup

נגיף הקורונה מכה בכלכלת העולם כולו וגם בישראל כמובן ונידמה שלא היה טיימינג טוב יותר לחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי שעבר בחודש ספטמבר 2019.

החוק מטפל בדיוק בנושאים שמדאיגים כעת משפחות רבות בכל רחבי הארץ, בין אם כאלו של עצמאיים ובעלי עסקים ובין אם של שכירים בשוק החופשי והמוסדי. גם אלו וגם אלו סובלים מקושי כלכלי שהולך וגובר בחודשים האחרונים ורבים מהם סובלים כבר כעת מצ'קים חוזרים, החזר של הוראות קבע, פיגור בתשלומי משכנתא והלוואות והמינוס בחשבון רק הולך וגדל עכב חוסר בהכנסות.

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי מאפשר לאותם החייבים וגם לכל הנושים שלהם להיות בתהליך מהיר יחסית לעבר ובעיקר עם פתרון פיננסי שיבוצע בהסדר בין כל הצדדים הנוגעים לדבר ותחת אישור בית המשפט כמובן.

מהו חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי וכיצד הוא מתנהל?

החוק המדובר עוסק בבסיסו בנושא של הסדרי חוב בין חייב לנושה (או כמה נושים). בעוד שבעבר היה נהוג שכנגד החייב יוצאים צווים של עיקול, הוצאה לפועל, הגבלת תנועה וכן הלאה, במקרים רבים הובילו כל אלו למצב של פשיטת רגל מצד החייב, פגיעה משמעותית במעמדו החברתי והמשפחתי ובעיקר בקושי רב לשלם את חובותיו לנושים או להשתקם כלכלית מהמצב, הרי שכיום הכול מתנקז לתיק אחד של צו חדלות פירעון ושיקום כלכלי שמרכז את כל החובות ובנוסף מתחיל הקפאת הליכים משפטיים כנגד החייב (הוצאה לפועל, עיקולים וכל השאר שצוין קודם לכן).

טרם פתיחה בהליכי חדלות פירעון, מומלץ להתייעץ עם עורך דין אשר מתמחה בנושא זה.

332 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת signup
איך פרסום ממומן באינסטגרם יכול להביא לך לקוחות חדשים לעסק? אינסטגרם, האחות הצעירה של פייסבוק, היא ללא כל צל של ספק פלטפורמה מצוינת לכל עסק שרוצה לפרסם את עצמו. מדובר ברשת שפונה לקהל שרובו בגילאים הכי משמעותיים מבחינת רוב המפרסמים (22 עד 45) ועם אפשרויות פרסום מתקדמות ביותר.
פורסם בקטגוריית פרסום ושיווק, לפני 3 שבועות 1 ימים
מה עושים כאשר המצבר אינו עובד? מצבר ששובק חיים הוא בדרך כלל ברגע הכי לא מתאים לכך. בד"כ אנו לא שמים לב למצבר של הרכב, לא עוקבים אחרי סימנים מקדימים שהוא רומז לנו על סיום דרכו הקרבה ובאה ולא מטפלים בו כראוי להמשך שירות שלנו "עוד קצת". לכן, כאשר מצבר איננו מאפשר הנעה של הרכב, אנו תקועים תרתי משמע. שירות החלפת מצבר עד הבית מאפשר חזרה לשגרת החיים במהירות הגבוהה ביותר.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 2 שבועות 3 ימים
מהם היתרונות של החלפת מצבר לרכב עד הבית? יש כמה יתרונות מובהקים לשירות החלפת מצבר עד הבית - הנה העיקריים שבהם.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 2 שבועות 3 ימים
איך לפרסם באינסטגרם ולהביא לקוחות חדשים לעסק? פרסום באינסטגרם הפך זה מכבר לכלי שיווקי ממדרגה ראשונה עבור בעלי עסקים רבים, שגילו את כל היתרונות שיש לפלטפורמה הזאת להציע עבורם. אם אתם לא שם כדאי מאוד להצטרף כבר בזמן הקרוב.
פורסם בקטגוריית פרסום ושיווק, לפני 3 שבועות 1 ימים
צמחיה מלאכותית יוצרת מהפך חיובי למשרד מכירים את המשפט: "שינוי גדול מתחיל בפרטים הקטנים"? המשפט הזה מתאים להמון שינויים אפשריים בחיים אבל במקרה הנוכחי אנו מתכוונים לשינוי מראה המשרד שלך. אפשר כמובן לשכור מעצב פנים יוקרתי, להשקיע אלפי או עשרות אלפי שקלים בהתקנת תאורה חדישה ויקרה, הוספה או הורדה של קירות גבס ואפילו החלפת כל הריצוף. לפעמים אפשר פשוט לעשות נגיעות קטנות שיחוללו את השינוי הגדול. במרבית המקרים הנגיעות הקטנות הללו יכולות להיות צמחיה מלאכותית למשרד בנקודות אסטרטגיות שונות.
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 2 שנים 2 שבועות