לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3111 מאמרים 846 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אימון פונקציונלי

פורסם בתאריך 22/07/2020      /      נכתב ע"י holmes_

אין ספק כי האימון הפונקציונלי בתל אביב הפך להיות בשנים האחרונות לאחד מהאימונים האהובים והנחשקים ביותר בארץ. אימון פונקציונלי הינו אימון כושר אשר משלב מספר מערכות תנועה: שרירים, עצבים ושיווי משקל, עושה שימוש באביזרי כושר מעטים כגון משקולות, או גומיה ומעודד עבודת התנגדות טבעית של הגוף. 

הרעיון המרכזי של אימון פונקציונלי הוא מקסום עבודה על חלקי הגוף השונים והפעלת שרירים רבים. כל אחד ואחת יכולים, בכל מצב כושר גופני וגיל יכול לבחור באימון פונקציונלי מהסיבה כי שיטת אימון זו מתאימה את עצמה בקלות רבה לרמת הכושר של המתאמן.

אימון פונקציונלי הוכיח את עצמו ככלי אפקטיבי אשר מוביל להוצאה אנרגטית גבוהה ולשיפור מהותי בכושר הגופני לצד יתרונות נוספים:

  • ירידה מהירה במשקל ובאחוזי השומן בגוף, לצד חיטוב ועיצוב
  • חיזוק ושיפור היציבות
  • שיפור תפקוד מטלות ומשימות יומיומיות
  • שיפור מצב הרוח ורמת המוטיבציה הן בזמן האימון והן לאחר סיומו

הולמס פלייס מציעים אימון פונקציונלי לכל מי שמעוניין לבנות בסיס מאוזן ויציב, ממנו ניתן לפתח כושר גופני גבוה וחיוני. כמו כן, הולמס פלייס מחזיקים במאמנים מוסמכים, בעלי ניסיון אשר עברו הכשרה בתחום, זאת לצד ציוד מקצועי ומגוון רחב של אביזרים ברמה הגבוהה ביותר.

מה מושך אנשים לנסות אימון פונקציונלי?

ראשית, מדובר בגישה נוחה וגמישה של אימון, אשר מובילה לתוצאות מרשימות ונראות לעין תוך זמן קצר בלבד, כגון חיטוב, ירידה במשקל, מסת שריר ועוד. שנית, כל תרגיל במהלך האימון מתבצע על פי היכולת הטבעית של המתאמן, בטכניקה בטוחה ונכונה.

ולבסוף, אימון פונקציונלי מעורר מוטיבציה ותחרותיות, היכרות של טווח רחב של תרגילים שונים, פיתוח מקסימלי של תפקוד הגוף, סיבולת לב ריאה, יציבות, וכושר גופני משופר.

17 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת holmes_