לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3370 מאמרים 941 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

שימוש במלכודת עכברים

פורסם בתאריך 05/08/2020      /      נכתב ע"י מגנטים לאירועים

מלכודת עכברים - איזה עדיפה ואיך משתמשים בה

שעכבר נכנס לבית מיד רוצים להוצי אותו, לכל אחד יש הדרך שלו להתמודד עם הבעיה, יש כאלו שינסו להכין מלכודת עכברים ביתית עם כל מיני טריקים שהם למדו, ויש כאלו שיזימנו שירות של הדברת עכברים מקצועי שיפתור להם את הבעיה וגם ימנע את חזרתם של עכברים אליכם לבית.

מלכודות עכברים איך משתמשים בהן 

לכל מלכודת עכברים יש את אופן השימוש שלה, נסביר לכם על סוגי המלכדות הנפוצות ביותר, וכיצד להשתמש בכל מלכודת בכדי להגיע לתוצאות באופן מהיר וללכוד את העכבר לפני שהוא ימשיך לעשות לכם נזקים רבים בבית.

מלכודת דבק

המלכדות הנפוצה ביותר נגד עכברים היא מלכודת הדבק, זאת מלכודת שאנו נראה אותה בכל חנות וגם המחיר שלה ביחס למלכודות אחרות הוא הרבי יותר זול. מדובר על פיסת קרטון קשיח שיש עליה דבק חזק, על הדבק מניחים פיתיון וברגע שהעכבר ניגש לקחת ממנו הוא פשוט נדבק. 

מלכודת כלוב

מלכודת נפוצה לא פחות ממלכודת הדבק היא מלכודת הכלוב, מדובר על מלכודת עשויה מתכת מכלוב עם פתח כניסה וקפיץ, על המלכודות מציבים פיתיון וברגע שהעכבר מושך את הפיתיון הכלוב נסגר עליו.

מלכודת זאת עדיפה מכיוון והיא פחות אכזרית, היא לא יכולה בחיות אחרות שנמצאות באזור כמו מלכודת הדבק שאנו רואים הרבה חיות מחמד שנדבקות אליה.

מלכודת קפיץ

מלכודת שכוללת בתוכה קפיץ, מונח פיתיון בצד אחד של הקפיץ, ברגע שהעכבר מושך את הפיתיון בתוך שניה הקפיץ מופעל והורג אותו, מלכות מאוד אכזרית והורגת את העכבר בייסורים ולא באופן מיידי, מלכודת זאת יכולה לפגוע גם בחיות מחמד אחרות.

 

 

137 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת מגנטים לאירועים
שימוש בבושם ואפטרשייב לאחר גילוח האם באמת אפטר שייב ובושם אחרי גילוח מרגיעים את העור, כל כבר יעיד שלאחר הגילוח שימוש באפטר שייב גורם לו לצריבה על העור בגלל האלכוהול שיש בו וזאת לא התחושה הכי נעימה שיש, אז האם שימוש באותם מוצרים טובים לעור הפנים או לא.
פורסם בקטגוריית בריאות גברים, לפני 2 שנים 7 חודשים
סיבות בגלל פשפש המיטה מגיע אלינו לבית יש 2 סיבות עיקריות בגללן פשפש המיטה מגיע אלינו לבית, הפעם אסביר על סיבות נוספות שלא הרבה מכירים אותן בגללן פשפש המיטה מגיע אליכם לבית.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 1 שנים 10 חודשים
הדברה לפני שנכנסים לבית חדש רבים נוטים לחשוב שלפני כניסה לבית חדש אין צורך בביצוע הדברה וגם אם כן אז עדיף שימוש בחומרים קצת יותר חלשים וכל מדביר יכול לבצע עבורם את ההדברה. הנה כמה דברים שלא ידעתם על הדברה נגד מזיקים.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 2 שנים 1 חודשים
איך להתמודד עם עש המזון אחד המזיקים הקשים ביותר להתמודדות הוא עש המזון מכיוון שהוא נמצא בתוך המזון ואי אפשר לרסס ברעלים את המזון אותו אנו אוכלים. לכן יש להשתמש בשיטות הדברה אחרות יותר יעילות.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 2 שנים 1 שבועות
תקיפת בת או בן זוג - ההיבט הפלילי אין ספק כי אלימות במשפחה היא קשה מאוד, בין אם מדובר על תקיפת בת או בן זוג, או אם מדובר על אלימות במשפחה כלפי ילדים, בתי הדין רואים בחומרה רבה מאוד אלימות כלפי ילדים במשפחה, בחירת עורך שילווה אתכם במהלך היא הצעד החשוב ביותר בכל ההתנהלות וההליך אליו אתם נכנסים.
פורסם בקטגוריית אלימות במשפחה, לפני 1 חודשים 3 שבועות