לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4571 מאמרים 1383 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

שימוש במלכודת עכברים

פורסם בתאריך 06/08/2020      /      נכתב ע"י מגנטים לאירועים

מלכודת עכברים - איזה עדיפה ואיך משתמשים בה

שעכבר נכנס לבית מיד רוצים להוצי אותו, לכל אחד יש הדרך שלו להתמודד עם הבעיה, יש כאלו שינסו להכין מלכודת עכברים ביתית עם כל מיני טריקים שהם למדו, ויש כאלו שיזימנו שירות של הדברת עכברים מקצועי שיפתור להם את הבעיה וגם ימנע את חזרתם של עכברים אליכם לבית.

מלכודות עכברים איך משתמשים בהן 

לכל מלכודת עכברים יש את אופן השימוש שלה, נסביר לכם על סוגי המלכדות הנפוצות ביותר, וכיצד להשתמש בכל מלכודת בכדי להגיע לתוצאות באופן מהיר וללכוד את העכבר לפני שהוא ימשיך לעשות לכם נזקים רבים בבית.

מלכודת דבק

המלכדות הנפוצה ביותר נגד עכברים היא מלכודת הדבק, זאת מלכודת שאנו נראה אותה בכל חנות וגם המחיר שלה ביחס למלכודות אחרות הוא הרבי יותר זול. מדובר על פיסת קרטון קשיח שיש עליה דבק חזק, על הדבק מניחים פיתיון וברגע שהעכבר ניגש לקחת ממנו הוא פשוט נדבק. 

מלכודת כלוב

מלכודת נפוצה לא פחות ממלכודת הדבק היא מלכודת הכלוב, מדובר על מלכודת עשויה מתכת מכלוב עם פתח כניסה וקפיץ, על המלכודות מציבים פיתיון וברגע שהעכבר מושך את הפיתיון הכלוב נסגר עליו.

מלכודת זאת עדיפה מכיוון והיא פחות אכזרית, היא לא יכולה בחיות אחרות שנמצאות באזור כמו מלכודת הדבק שאנו רואים הרבה חיות מחמד שנדבקות אליה.

מלכודת קפיץ

מלכודת שכוללת בתוכה קפיץ, מונח פיתיון בצד אחד של הקפיץ, ברגע שהעכבר מושך את הפיתיון בתוך שניה הקפיץ מופעל והורג אותו, מלכות מאוד אכזרית והורגת את העכבר בייסורים ולא באופן מיידי, מלכודת זאת יכולה לפגוע גם בחיות מחמד אחרות.

 

 

874 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת מגנטים לאירועים
שימוש בבושם ואפטרשייב לאחר גילוח האם באמת אפטר שייב ובושם אחרי גילוח מרגיעים את העור, כל כבר יעיד שלאחר הגילוח שימוש באפטר שייב גורם לו לצריבה על העור בגלל האלכוהול שיש בו וזאת לא התחושה הכי נעימה שיש, אז האם שימוש באותם מוצרים טובים לעור הפנים או לא.
פורסם בקטגוריית בריאות גברים, לפני 5 שנים 5 חודשים
איך להתמודד עם אישום בעבירות מין אישום בעבירות מין לפעמים יכול להיות מורכב מאוד, זה יכול להתחיל מסטוץ' קצר שאפילו היה בהסכמה ולרגע אחד הנערה החליטה שהיא לא היתה מעונינת וכל הדברים הופכים מורכבים מאוד.
פורסם בקטגוריית פלילי, לפני 3 שנים 1 חודשים
איך להתמודד עם עש המזון אחד המזיקים הקשים ביותר להתמודדות הוא עש המזון מכיוון שהוא נמצא בתוך המזון ואי אפשר לרסס ברעלים את המזון אותו אנו אוכלים. לכן יש להשתמש בשיטות הדברה אחרות יותר יעילות.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 4 שנים 10 חודשים
תקשורת בין אישית תקשורת בין אישית היא לא רק במילים. יש עוד גורמים שמשפעים מאוד על סוג התקשורת האישית בין אנשים. אחד מהם הוא הבושם, איך תדעו כמה בושם משפיע על תקשורת.
פורסם בקטגוריית תקשורת בינאישית, לפני 5 שנים 3 חודשים
טיפים להצלחה בביצוע הדברה אם נכנס אליכם לבית מדבר, ואתם רוצים כמה טיפים שיעזרו לכם להצליח בביצוע ההדברה, חשוב מאוד להכיר את הטיפים המובילים והאיכותיים ביותר לביצוע הדברה נכונה.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 3 שנים 9 חודשים