לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3645 מאמרים 1075 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

מה זה גאדג'ט?

פורסם בתאריך 16/08/2020      /      נכתב ע"י expert

מה זה גאדג'ט והיכן ניתן למצוא גאדג'טים איכותיים

המילה גאדג'ט נעשית נפוצה יותר ויותר, רבים תוהים מה זה בכלל ולמה יש גאדג'טים. יש נם כל מיני הסברים למילה גאדג'ט אבל אני חושב שאת ההסבר הטוב ביותר תוכלו למצוא בהסבר פשוט זה.

גאדג'ט זה חידוש טכנולוגי, שימושי, שנועד להקל ו-או לשפר את איכות חיינו. בתחום הגאדג'טים ניתן למצוא מגוון גדול מאד של מוצרים, מוצרים שלעיתים מעוררים בנו תהייה: "איך לא חשבנו על זה קודם?". את רוב הגאדג'טים מייצרים במזרח הרחוק (בעיקר במדינה "מאד קטנה" כמו סין), השיקול הוא בדרך כלל ענייני, עבודה זולה. בדרך כלל הגאדג'טים הם מוצרים קטנים ומתוחכמים שמיוצרים ברמות רבות של איכויות למרות שחיצונית המוצרים נראים "בדיוק אותו דבר...". הפיתוי לרווח קל הוביל ומוביל למגוון עצום של חיקויים והעתקים מדויקים וזולים של מוצרים איכותיים. האירופאים והאמריקאים הבינו כבר מזמן שבדרך כלל המחיר תואם איכות, קנינו בזול? קיבלנו מוצר זול!

ישנם גאדג'טים פשוטים וזולים שאיכותם לא ממש חשובה, משתמשים וזורקים. אבל לעומת זאת יש גאדג'טים שללא הדרכה שירות ואחריות הם לא שווים כלום, קיבלת מוצר שהזמנת באינטרנט אבל ההוראות (אם בכלל ישנן) אינן תואמות את המוצר, עוגמת הנפש והאנרגיה שנשקיע בחיפוש והתאמת ההוראות לא ממש שווה את ההפרש במחיר בקניה בחנות מסודרת. לדעתי כדאי להשקיע במוצר שיש לו "אבא ואמא", חנות מסודרת עם שירות ואחריות, עם מעבדת תיקונים ואיש שירות שיענה ככל האפשר על שאלות.

לפרטים נוספים היכנסו ל-https://remotely.co.il/ 

215 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת expert
השקעות נדל"ן - כל מה שצריך לדעת השקעות בנדל"ן עומדות על למידה נכונה של השטח ולמידה של תכנית ההשקעה העתידית, השקעה בפרויקטים הנכונים ואינטראקציה נכונה בין אנשים. בייחוד מאחד שבהשקעות נדל"ן חשוב ליצור קשרים עם אנשים אמינים ומהימנים.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 1 חודשים 4 שבועות
כל השלבים בדרך לחלוקת מזון לנזקקים עבור אנשים רבים האוכל הוא ממש לא דבר מובן מאליו. לצערנו, אוכלוסיות כמו ניצולי השואה, נזקקים, חסרי בית, חיילים בודדים ואוכלוסיות נוספות סובלות מחרפת רעב, ומיכולת מצומצמת ביותר לרכוש מזון, לבשל אותו ולדאוג לעצמם לארוחה חמה.
פורסם בקטגוריית חברה ומדינה, לפני 6 חודשים 1 שבועות
למי מתאימה תניית בוררות? הליך הבוררות הוא הליך שבמסגרתו הבורר יהיה זה שיחליט על דרך הפתרון עבור שני הצדדים, ובעצם העובדה שהם לוקחים בו חלק – שני הצדדים מסכימים מבעוד מועד שהדרך שתיקבע על ידי הבורר היא הדרך שאותה הם יצטרכו לכבד ולקיים.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 7 חודשים 1 שבועות
הרכב שלכם זקוק לדיטיילינג – עכשיו הגיע הזמן להעניק לו אותו הליך הדיטיילינג הוא הליך שמטרתו להעניק לא רק ניקוי עמוק לרכב שלכם, אלא גם לצפות אותו בשכבת הגנה שתוכל להרחיק אותו מפני סכנות שונות, כמו שריטות, דהיית צבע בגלל מזג האוויר, לשלשת של ציפורים ועוד.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 8 חודשים 1 שבועות
רחפן - בואו להכיר את כל הסודות של הטרנד שכבש את העולם יש כל מיני טרנדים בעולם – כאלו שיורדים מהמדף במהירות גדולה יותר מזו שבה הם עלו אליו - כאשר מדברים על רחפן, מדברים על מוצר שכבר ביסס את מעמדו בצורה מוחלטת בשוק.
פורסם בקטגוריית תעופה, לפני 8 חודשים 2 שבועות