לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4581 מאמרים 1388 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

דלתות פנים בעיצוב אישי

פורסם בתאריך 09/03/2016      /      נכתב ע"י לינה קירזון

דלתות פנים בעיצוב אישי

עיצוב דלתות הפנים של הבתים שלכם היא אולי אחת מהפעולות החשובות שתעשו בהם. בתיכם הם מבצרכם אבל הדלתות מגנות על החלק הכי חשוב בהם – החדרים שלכם. לכן, מעבר לעובדה שהדלת צריכה להיות מעוצבת, יפה ומתאימה לנוף הביתי, היא גם צריכה לשרת אתכם מבחינה פונקציונלית, להיות אטומה לרעשים, וכמובן נוחה לפתיחה וסגירה. בבתים רבים – בייחוד ככל שהחדרים קטנים, יעדיף בעל החדר לרכוש דלת הזזה ובכך לחסוך מקום – שהוא מצרך דל ממילא באותו חדר.

תכנון עיצוב הדלת

על מנת לרכוש דלת פנימית בצורה חכמה ולא מאולצת מוטב להתחיל לצפות בקולקציית דלתות פנים מעוצבות, לשואב השראה, ולעצב אותה בעצמכם: לרשום מספר תסריטים המעידים על מראה הדלת שלכם. חשבו על צבעים שונים, צורות מגוונות ושינויים ברכיבי הפרזול של הדלת. כאשר כבר מתחילה להיווצר לכם התלבטות בין 4-5 דגמים של דלתות עליהן חשבתם, ניתן לגשת לחנות דלתות ולהתייעץ עם הצוותים המקצועיים שיחכו לכם שם.

ההתנהלות בחנות הדלתות

בחנות הדלתות ניתן יהיה להציג את דרישות העיצוב שלכם ולקבל פידבק מהיועץ המקצועי. מומלץ לבוא עם מספר תמונות ממיקומי הצבת הדלתות בבית על מנת שהמעצב יוכל לתת לכם פידבק לא רק לגבי המראה של הדלת, אלא גם על פוטנציאל ההשתלבות בחלל הבית. לאחר כמה ניסיונות תיאום דלתות יסייע לכם המעצב לגבש החלטה ממוקדת יותר בין 2-3 דגמים רלוונטיים מתוך הרשימה שתביאו עמכם, והוא אף יגדיל לעשות ויציג לכם את הדלתות הללו בחלון הראווה. כאן, זה העת להפשיל שרוולים ולהתחיל לבצע את עבודת ה- "מברר".

מה יש לברר אודות דלתות הפנים המעוצבות?

באיזה עץ מדובר, האם הוא עבר אימפרגנציה, האם העת עבר שימון משני צדי הפלטות שלו, האם הזכוכית שעל הדלת היא כפולה? האם היא זכוכית ביטחון עם מנגנון שמשאיר אותה עומדת ולא מפוזרת במקרה של ניפוץ? האם המתכת שעל פרזול הדלת היא אלחלד או שיש צורך לשמנה? בירורים אלו יאפשרו לכם לדעת האם החסרונות שיוצגו לכם ניתנים לגישור על ידכם או שהם בגדר סתירה מוחלטת לדרישות שהעליתם.

כך, תוכלו בסופו של דבר להגיע לדלת שמתאימה לעיצוב הבית וגם מכילה את התנאים הנדרשים לכם ברמה הפרקטית!

2103 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת לינה קירזון
סוככיים למרפסת נגד גשם זה אמנם נכון שהחורף הישראלי הוא קצר, אבל ישנם הרבה ימים גשומים
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 8 חודשים
הדברת תולעי עץ אם גם אתם מרבים בריהוט עץ בביתכם אשר חלקו לא צופה בלקה שמגינה עליו מפני משיכת מזיקים אתם חשופים להתקפת תולעי עץ.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 7 שנים 5 חודשים
סקירת מזרנים מומלצים לחדר שינה מאז ומתמיד היו מזרנים מומלצים לחדר שינה נפוצים יותר מהמזרונים האזוטריים בקרב לקוחות, ובשל כך חלה תפנית בענף
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 9 חודשים
טיפים לעיצוב אמבטיה כפרית מאז ומעולם שימש עיצוב אמבטיה כפרית בבתים בעלי צביון חוץ-עירוני המבקשים להידמות לסוגי התיישבות קטנים
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 8 חודשים
ספות מעוצבות מעור לסלון – 5 טיפים לרכישה מערכת הישיבה הסלונית היא הנדבך המרכזי בסלון. אשר על כן,
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 8 חודשים