לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4581 מאמרים 1388 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

בריתה בראשון לציון – 3 שלבים לעיצוב האירוע

פורסם בתאריך 10/03/2016      /      נכתב ע"י לינה קירזון

בריתה בראשון לציון – 3 שלבים לעיצוב האירוע

על מנת לעצב כנדרש אירוע בריתה בראשון לציון – מומלץ להשקיע מחשבה רבה בבחירת האולם, בחירת חומרי ההשמעה וסוג הקייטרינג ובחירת הספקים החיצוניים של האירוע כגון מוזיקאים או צלמים שונים. יישמנו בעבורכם ב- 3 צעדי הדרכה פשוטים את הדרך להפקת אירוע בוטיק מושלם אשר ייזכר בקרבכם ובקרב המוזמנים שלכם לעוד זמן לא מועט.

בחירת האולם

בחירת האולם צריכה להיעשות על פי אמות מידה מקצועיות בסיועה של חברת הפקות מיומנת. האולם צריך להיבחר על מי מידת התאמתו לאכלוס כמות האורחים המוזמנים שלכם, וכן – על פי שביעות רצון הלקוחות (כלומר, אתם) מהתפאורה, התאורה ורמת הגימור של הריהוט. על כן, בחירת האולם צריכה לשאוב מכם לא מעט מחשבות כעת על מנת שבעתיד תדעו שבחרתם בדיוק את מקום האירוע שהייתם צריכים, מבלי להצטער על הבחירה אחר כך.

בחירת תוכן האירוע: חומרי ההשמעה וסוג התפריט בקייטרינג

בחירת התכנים לאירוע צריכה להתבצע על ידי המשפחה, כאשר הורי הילדה צריכים לעבור על רשימת ההשמעה ולבחור שירים שיסופקו לתקליטן, או לבוא עם תקליטורים ורצועות מוזיקה משלהם ולמסור לתקליטן מספר ימים טרם האירוע. באשר לקייטרינג, מומלץ לבחור אותו על סמך נטיית לבכם הגסטרונומית, אך כמובן שאם אתם יודעים שבקהל צפויים להגיע לא מעט צמחוניים, טבעוניים, קרניסטים וכד' – השתדלו להתאים תפריט שיצדיק את בחירתו. בכל מקרה – יוקצו מספר מנות מיוחדות לצרכני המזון אשר מבססים את בחירתם על מזון שנוגד את אופי התפריט שתבחרו.

בחירת הספקים: מופיעים לאירועים, צלמים וכד'

אותם יש לבחור על סמך אמות מידה מקצועיות, אך גם לוודא שהם פנויים בתאריך היעד. האומנים הללו – כעצמאיים אינם עובדים באולם ועל כן קשה יותר לתאם עמם לוח זמנים, אך ביצוע המשימה בקור רוח, תוך עבודה יסודית עם אתר או חברה המתמחה בבריתות ואירועים משפחתיים אחרים – תסלול לכם את הדרך לבחירת ספקי האירועים הרצויים לכם ביותר. נדרשים כאן לא מעט אילוצים: גם אי הסתפקות בפחות מסגנון המוזיקה והצילום הרצויים לכם, וגם בחירת ספקים שיכולים להגיע לאירוע שלכם בשעה שקבעתם. היתרון הוא שלאחר תזמון כה קשה של אומנים אלה, תזמון הקייטרינג והתקליטן מטעם אולם קיארה יהיה קל בהרבה.

2118 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת לינה קירזון
סוככיים למרפסת נגד גשם זה אמנם נכון שהחורף הישראלי הוא קצר, אבל ישנם הרבה ימים גשומים
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 8 חודשים
הדברת תולעי עץ אם גם אתם מרבים בריהוט עץ בביתכם אשר חלקו לא צופה בלקה שמגינה עליו מפני משיכת מזיקים אתם חשופים להתקפת תולעי עץ.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 7 שנים 5 חודשים
סקירת מזרנים מומלצים לחדר שינה מאז ומתמיד היו מזרנים מומלצים לחדר שינה נפוצים יותר מהמזרונים האזוטריים בקרב לקוחות, ובשל כך חלה תפנית בענף
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 9 חודשים
טיפים לעיצוב אמבטיה כפרית מאז ומעולם שימש עיצוב אמבטיה כפרית בבתים בעלי צביון חוץ-עירוני המבקשים להידמות לסוגי התיישבות קטנים
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 8 חודשים
ספות מעוצבות מעור לסלון – 5 טיפים לרכישה מערכת הישיבה הסלונית היא הנדבך המרכזי בסלון. אשר על כן,
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 8 חודשים