לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3255 מאמרים 895 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

למה יש להתחיל להשתמש בתוכנת הנהלת חשבונות וניהול עסק?

פורסם בתאריך 27/08/2020      /      נכתב ע"י דודאונליין

תוכנות הנהלת חשבונות אונליין יש הרבה, אבל תוכנת הנהלת חשבונות איכותית, ביחס ללא תחרות של עלות תועלת והתפתחות אינסופית, זה כבר סיפור קצת אחר. מערכת הפקת חשבוניות באינטרנט מקצועית אמורה להיות תוכנת הנהלת חשבונות ייחודית, ותיקה, שלקוחותיה נהנים מייעוץ, הכוונה ופיקוח מלא של רואי חשבון מקצועיים ומנוסים ממשרד רואי חשבון גדול ומוביל וממחירים מיוחדים של שירותי ראיית חשבון.

בשנים האחרונות תוכנת הנהלת חשבונות עושה הרבה יותר מסתם תוכנה לניהול עסק והנהלת חשבונות. כיום, כל תוכנת ניהול חשבונות מתקדמת מבצעת תהליכים מושלמים לעסק: ניהול רכש, ניהל הזמנות, ניהול הצעות מחיר, ניהול רצפת ייצור, ניהול קשרי לקוחות ומודולים נוספים בהתאם לדרישות. חברות תוכנה בינלאומיות כמו מייקרוסופט, סאפ ואחרות מציעות תוכנה לניהול חשבונות לעסקים גדולים.

מסדי הנתונים העיקריים הנמצאים בשימוש הם מסוג אס קיו אל (SQL) אשר בהם נשמרים הנתונים. מסדי נתונים אלה מאפשרים עיבוד מהיר של הנתונים על ידי תוכנת ניהול חשבונות ויותר… למעשה, יש הרבה נתונים לעיבוד: נתוני צריכת חומר גלם, נתוני פחת בייצור, נתונים על תזרימי מזומנים, נתוני מכירות וניתוחם, איסוף נתונים מחברות בנות בכל העולם ועוד… ובכל אלה נמצאים תוכנה אחת – תוכנת ניהול חשבונות.

תוכנת הנהלת חשבונות וניהול עסק מאפשרת לנהל את כל הפעילות החשבונאית במקום אחד

אחד היתרונות הגדולים של תוכנת הנהלת חשבונות וניהול עסק הוא החיבור למערכת הפקת חשבוניות באינטרנט מקצועית המעמידה בפני לקוחות התוכנה את האפשרות להיפטר מפנקסי החשבוניות המודפסים ולהפיק חשבוניות עסקה, חשבוניות מס, קבלות וזיכויים דרך מערכת להפקת חשבוניות באינטרנט. לא רק זאת, אלא שהפקת החשבוניות והקבלות באינטרנט דרך מערכות מסויימות מאפשרת סנכרון מלא עם תוכנת הנהלת חשבונות וניהול עסק. ההכנסות עוברות אוטומטית בין המערכות, ואין צורך להקליד אותן. חסכון בזמן וחסכון בטעויות.

להלן היתרונות הייחודיים של תוכנה להנהלת חשבונות הנמצאת בשימוש לקוחות:

אין צורך בידע מוקדם במחשבים ואין צורך בידע מוקדם בתחום הנהלת חשבונות.

היחידה שיודעת לכוון אותך ולהנחות אותך אונליין לפעול נכון.

היחידה שיודעת להמליץ לך תחת איזה סיווג לרשום כל חשבונית ממוחשבת.

חוסכת לך זמן הקלדה רב ומבצעת פעולות באופן אינטואיטיבי.

תוכנה אינטראקטיבית שמאפשרת לך לפנות מתוך מסך העבודה בצ'ט אונליין לקבלת עזרה ומענה ישיר ממנהלי החשבונות העובדים במערכות מסויימות.

עוד מיתרונותיה של תוכנת הנהלת חשבונות וניהול עסק

מנינו יתרון אחד משמעותי של התוכנה, אבל רשימת היתרונות עוד ארוכה. להלן היתרונות שיהיה לך מאד קשה למצוא בתוכנות הנהלת חשבונות אחרות:

 • תמיכה, הדרכה ושירות לקוחות.
 • אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר שיש.
 • דוחות רווח והפסד.
 • עריכה של תלושי שכר, חודשיים ושנתיים.
 • דו"ח מע"מ
 • הצגת מקדמות למס הכנסה
 • תשלום מקדמות און ליין
 • קליטת טפסי ניכוי במקור
 • אינדקס הוצאות מוכרות מעודכן
 • מחירים מוזלים על שירותי הנהלת חשבונות נוספים ללקוחות התוכנה (כמפורט בהמשך)
 • שירותי הנהלת חשבונות נוספים ללקוחות תוכנת הנהלת חשבונות וניהול עסק

בנוסף לעלות החודשית של תוכנת הנהלת חשבונות וניהול עסק, זכאים לקוחות התוכנה בלבד למחירים מוזלים בכל שירותי הנהלת החשבונות וראיית החשבון של המשרד (המחירים לפני מע"מ):

דו"ח שנתי לעסקים קטנים ובינוניים שמחזורם העסקי אינו עולה על 400,000 שקלים לשנה, בעלות של 1100 שקל בלבד, כולל רישום ייצוג ברשויות המס, בביצוע של רואי חשבון מקצועיים ומנוסים.

תשלום חד פעמי של 350 שקלים בלבד לפתיחת תיקים ברשויות המס – מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי.

תשלום חודשי נוסף של 20 שקל בלבד עבור ניהול תיק ניכויים ועריכת משכורות עבור עד 4 עובדים.

אישורי הכנסות לבנקים עבור משכנתא במחיר של 150 שקל בלבד.

לא צריך ידע מוקדם, תוכנת הנהלת חשבונות הייחודית הזו פשוט מבינה אותך. התוכנה יודעת שאינך מגיע מתחום הנהלת חשבונות. למעשה, זו תוכנה להנהלת חשבונות ממוחשבת – היחידה שלוקחת בחשבון שהזנת ההוצאות נעשית על ידי בעלי עסק ועצמאים אשר לא אמורים לדעת כיצד לסווג הוצאות. הנה דוגמה שתמחיש מה הכוונה לתוכנה שמבינה אותך:

נאמר שרכשת מחשב. להיכן יש לשייך רכישה זו? "קניית מחשבים"? "סעיף הוצאות משרדיות"? אולי דווקא ב"ציוד משרדי"? בעיה? כלל וכלל לא. והנה אחד מיתרונותיה הייחודיים של תוכנה לניהול חשבונות. כל שעליך לעשות הוא לרשום בתיבת החיפוש את מה שנראה לך כנכון ומתאים. המערכת כבר תנחה אותך באיזה סעיף לרשום את ההוצאה.

רישום הוצאות מהיום גם דרך הטלפון הנייד

מערכת מאפשרת להעלות מסמכים ולרשום הוצאות בצורה קלה גם מטלפון סלולרי תוך צילום החשבונית הדיגיטלית וצירופה לרשומת ההוצאה.

המערכת מאפשרת להעלות מסמכים ולרשום הוצאות בצורה קלה גם מטלפון סלולרי תוך צילום החשבונית הדיגיטלית וצירופה לרשומת ההוצאה.

תהליך הרישום מזהה תחילה את הספק ממנו נתקבלה החשבונית הדיגיטלית לפי שם או עוסק מורשה .

במידה וכבר נרשמה הוצאה עם הספק הזה , המערכת משייכת באופן אוטומטי את הספק לסוג ההוצאה הרלוונטי ומה שנותר הוא לרשום מספר נתונים והופ….ההוצאה רשומה.

המסמך מצורף אליה וניתן לצפות בו בכל זמן.

במידה וזו הפעם הראשונה של רישום הוצאה כנגד ספק מסוים – הנתונים יישמרו ומהפעם הבאה בחירת ההוצאה והרישום יהפכו לאוטומטיים.

תוכנה להנהלת חשבונות הנמצאת בשימוש לקוחות רבים אשר מהווה רק חלק ממכלול השירותים:

 • עושה את העבודה במקומך
 • תוכנה להנהלת חשבונות וניהול עסק עושה לך חיים קלים
 • המערכת תדע ותיישם באופן אוטומטי בכל סוג הוצאה את חוקי המס כגון הפרדת המע"מ – כנדרש על פי החוק ללא צורך בידע מוקדם של בעל העסק, ובכל עת (במהלך שעות העבודה) ניתן לפנות מתוך מסך העבודה בצ'ט אונליין לקבלת פרטים , עזרה ומענה לשאלות.
 • תוכנה להנהלת חשבונות וניהול עסק לא משאירה מקום לטעויות

כדי להעניק לך את הביטחון המלא שלא טעית ושאכן הכול בסדר, מנהלי החשבונות מנהלים בקרה אנושית שלא קיימת באף תוכנה להנהלת חשבונות אחרת. הם בודקים את התנועות הנרשמות על ידך ואף מתריעים בכל מקרה בו נמצאה טעות או נדרש תיקון.

כך צריכה לפעול תוכנה להנהלת חשבונות אינטראקטיבית

מהנתונים עד כה ברור שלא מדובר כאן בסתם עוד תוכנה להנהלת חשבונות. התוכנה הייחודית והידידותית היא בבחינת "שירות אינטראקטיבי" המשלב באופן מתמיד בין הפן הטכנולוגי הממוחשב ובין שירות לקוחות אנושי שנמצא באופן זמין לטובת הלקוחות, ונדגיש שוב, השימוש בתוכנה מהווה רק חלק ממכלול השירותים הכוללים יעוץ, הכוונה הדרכה ושירותים כוללים של חברות רבות לעסק שלך.

33 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת דודאונליין
מהי חשבונית מס וכיצד לכתוב אותה בצורה חוקית מאמר זה מסביר מהי בדיוק חשבונית מס ומי צריך להפיק אותה, ומתאר כיצד להפיק אותה באופן תקין על פי החוק.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 2 שבועות 4 ימים
תכנון נכון של הגשת דוח שנתי למס הכנסה עבור עצמאיים במאמר זה מידע על הגשת הדוח השנתי הנחוץ למס הכנסה עבור עצמאיים ובעלי עסקים, והסבר על פרקטיקות נכונות וחוקיות שיש לאמץ.
פורסם בקטגוריית דיני מיסים, לפני 2 שבועות 5 ימים
למה כדאי לעוסק פטור להעסיק רואה חשבון לטיפול במיסים על פי החוק? מאמר זה מסביר למה כדאי לעוסקים פטורים להעסיק רואה חשבון מקצועי שינהל את חשבונותיהם וייצג אותם מול רשויות המיסים.
פורסם בקטגוריית דיני מיסים, לפני 2 חודשים 5 שעות
הפקת חשבוניות דיגיטליות ברשת באופן חוקי במדינת ישראל מאמר זה מתאר את היתרונות של הפקת חשבוניות דיגיטליות על פני חשבוניות נייר, ומסביר את המעמד החוקי של חשבוניות ממוחשבות מסוג זה.
פורסם בקטגוריית דיני רשת, לפני 2 חודשים 3 שבועות
רואה חשבון אונליין - גם זול וגם מקצועי במאמר זה ניתן למצוא מידע על שכירת שירותים של רואה חשבון באינטרנט, המשלב גם שירות ניהול חשבונות מקצועי וגם עלות יחסית זולה.
פורסם בקטגוריית עסקים קטנים ובינוניים, לפני 2 חודשים 4 שבועות