לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3308 מאמרים 914 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ניקיון המשרד לפסח

פורסם בתאריך 09/03/2016      /      נכתב ע"י yortem

עוד מעט פסח מגיע, אנשים ממהרים לנקות את הבית שלהם כדי להכין את עצמם לחג, גם חנויות דואגות שהכל יהיה נקי וכשר בשביל להמשיך ולעבוד בפסח אבל מה עושים במשרדים? ובכן, גם במשרדים שעובדים בהם בפסח וגם באלו שלא - דואגים לניקיון המשרד. זה נשמע מיותר לנקות את המשרד בפסח בגלל שלא כל המשרדים פעילים בפסח וחבל לנקות את המשרד סתם אם אף אחד לא הולך להיות בו, אבל למעשה, כמה כבר יוצא לכם לנקות את המשרד שלכם בצורה יסודית? לפחות תנצלו את זה שיש חג כדי לבצע ניקיון יסודי פעם בשנה. אם יש לכם חברת ניקיון שדואגת לכם לניקיון ומספקת שירותי ניקיון משרדים במהלך כל ימות השנה, תבדקו אם יש אפשרות לעבודות 'אקסטרה' בשביל החג כדי לנקות את המקומות הנידחים שבהם לא טורחים לנקות, לבצע ניקיון יסודי מאוד עם חומרים שלא עושים אותם כל הזמן ואולי לבצע הדברה במידה ויש צורך. תשאלו את העובדים שלכם מה מצב הניקיון במשרד, האם לדעתם יש מקומות לשיפור ותנצלו את התקופה כדי ליצור מחדש אווירה ניקיון ומסודרת להמשך השנה כדי שהעובדים שלכם יהיו מרוצים וגם אתם. זכרו שהניקיון משפיע על העובדים במשרד יותר ממה שאתם חושבים, זה משפיע על תפוקת העובדים וזה משפיע על הדרך שבה המשרד שלכם מוצג לאנשים העוברים והשבים וללקוחות שמגיעים למשרד. אנחנו נקפיד השנה לנקות את המשרד שלנו באופן יסודי לפסח, ואתם?

1228 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
עריסות לרכב אף אחד לא יודע עד כמה משתלם זה שיש עריסות לרכב עד שאתם קונים אחת כזאת. החיים כבר לא נראים אותו דבר והנה הסיפור שלי.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 5 שנים 1 ימים
כפולים לצפייה ישירה הסדרה החדשה כפולים הצליחה בגדול השבוע והחיפוש של כפולים לצפייה ישירה הפך לנפוץ מאוד. ולא סתם, בואו לקרוא על הסדרה כפולים שהטריפה את המעריצים.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 5 שנים 3 שבועות
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 3 שנים 4 חודשים
בחירת מיקום לצילום הריון איפה מצלמים את צילומי ההריון? האם בטבע או בסטודיו? ומה אפשר לעשות על מנת ליהנות משני העולמות?
פורסם בקטגוריית צילום הריון, לפני 4 שנים 3 חודשים
משחקים לאייפון משחקים לאייפון הפכו לתופעה גדולה שאנחנו כבר לא יכולים בלעדיה. אבל אל דאגה, יש פיתרון.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 5 שנים 2 חודשים