לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2260 מאמרים 482 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ניקיון המשרד לפסח

פורסם בתאריך 09/03/2016      /      נכתב ע"י yortem

עוד מעט פסח מגיע, אנשים ממהרים לנקות את הבית שלהם כדי להכין את עצמם לחג, גם חנויות דואגות שהכל יהיה נקי וכשר בשביל להמשיך ולעבוד בפסח אבל מה עושים במשרדים? ובכן, גם במשרדים שעובדים בהם בפסח וגם באלו שלא - דואגים לניקיון המשרד. זה נשמע מיותר לנקות את המשרד בפסח בגלל שלא כל המשרדים פעילים בפסח וחבל לנקות את המשרד סתם אם אף אחד לא הולך להיות בו, אבל למעשה, כמה כבר יוצא לכם לנקות את המשרד שלכם בצורה יסודית? לפחות תנצלו את זה שיש חג כדי לבצע ניקיון יסודי פעם בשנה. אם יש לכם חברת ניקיון שדואגת לכם לניקיון ומספקת שירותי ניקיון משרדים במהלך כל ימות השנה, תבדקו אם יש אפשרות לעבודות 'אקסטרה' בשביל החג כדי לנקות את המקומות הנידחים שבהם לא טורחים לנקות, לבצע ניקיון יסודי מאוד עם חומרים שלא עושים אותם כל הזמן ואולי לבצע הדברה במידה ויש צורך. תשאלו את העובדים שלכם מה מצב הניקיון במשרד, האם לדעתם יש מקומות לשיפור ותנצלו את התקופה כדי ליצור מחדש אווירה ניקיון ומסודרת להמשך השנה כדי שהעובדים שלכם יהיו מרוצים וגם אתם. זכרו שהניקיון משפיע על העובדים במשרד יותר ממה שאתם חושבים, זה משפיע על תפוקת העובדים וזה משפיע על הדרך שבה המשרד שלכם מוצג לאנשים העוברים והשבים וללקוחות שמגיעים למשרד. אנחנו נקפיד השנה לנקות את המשרד שלנו באופן יסודי לפסח, ואתם?

870 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 1 שנים 7 חודשים
הכוכב הבא לאירוויזיון לצפייה ישירה הכוכב הבא לאירוויזיון הוא שמה של העונה השלישית של הכוכב הבא רק שהפעם אנחנו בוחרים מי יישלח לאירוויזיון מטעם ישראל.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 3 שנים 3 חודשים
תוכנה לניהול עסק קטן – תוכנה מומלצת! חשוב לבחור תוכנה טובה לניהול עסק - הנה ההמלצה.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 שנים 11 חודשים
כפולים לצפייה ישירה הסדרה החדשה כפולים הצליחה בגדול השבוע והחיפוש של כפולים לצפייה ישירה הפך לנפוץ מאוד. ולא סתם, בואו לקרוא על הסדרה כפולים שהטריפה את המעריצים.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 3 שנים 4 חודשים
טיפים לדייטים טיפים ועצות לדייטים זה דבר חיוני שיכול רק להועיל לכם. קראו באינטרנט טיפים ומדריכים שיכולים לעזור לכם בהמשך הדרך כדי שתהפכו לטובים יותר בדייטינג.
פורסם בקטגוריית זוגיות, לפני 2 שנים 6 חודשים