לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3713 מאמרים 1108 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ניקיון המשרד לפסח

פורסם בתאריך 09/03/2016      /      נכתב ע"י yortem

עוד מעט פסח מגיע, אנשים ממהרים לנקות את הבית שלהם כדי להכין את עצמם לחג, גם חנויות דואגות שהכל יהיה נקי וכשר בשביל להמשיך ולעבוד בפסח אבל מה עושים במשרדים? ובכן, גם במשרדים שעובדים בהם בפסח וגם באלו שלא - דואגים לניקיון המשרד. זה נשמע מיותר לנקות את המשרד בפסח בגלל שלא כל המשרדים פעילים בפסח וחבל לנקות את המשרד סתם אם אף אחד לא הולך להיות בו, אבל למעשה, כמה כבר יוצא לכם לנקות את המשרד שלכם בצורה יסודית? לפחות תנצלו את זה שיש חג כדי לבצע ניקיון יסודי פעם בשנה. אם יש לכם חברת ניקיון שדואגת לכם לניקיון ומספקת שירותי ניקיון משרדים במהלך כל ימות השנה, תבדקו אם יש אפשרות לעבודות 'אקסטרה' בשביל החג כדי לנקות את המקומות הנידחים שבהם לא טורחים לנקות, לבצע ניקיון יסודי מאוד עם חומרים שלא עושים אותם כל הזמן ואולי לבצע הדברה במידה ויש צורך. תשאלו את העובדים שלכם מה מצב הניקיון במשרד, האם לדעתם יש מקומות לשיפור ותנצלו את התקופה כדי ליצור מחדש אווירה ניקיון ומסודרת להמשך השנה כדי שהעובדים שלכם יהיו מרוצים וגם אתם. זכרו שהניקיון משפיע על העובדים במשרד יותר ממה שאתם חושבים, זה משפיע על תפוקת העובדים וזה משפיע על הדרך שבה המשרד שלכם מוצג לאנשים העוברים והשבים וללקוחות שמגיעים למשרד. אנחנו נקפיד השנה לנקות את המשרד שלנו באופן יסודי לפסח, ואתם?

1407 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
ניקיון דירות לאחר שיפוץ לאחר שיפוץ יש צורך בהזמנת חברת ניקיון על מנת שתבצע ניקיון יסודי לאחר שיפוץ. זה הכרחי כדי שתקבלו דירה כחדשה!
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 שנים 5 חודשים
שירותי ניקיון לועדי בתים בחירת חברת ניקיון לועדי בתים יכולה להיות משימה לא פשוטה, בואו לקרוא איך לעשות את זה נכון ומה הדברים שצריכים להילקח בחשבון.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 6 שנים 1 חודשים
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 4 שנים 5 חודשים
סיפור אישי: למה הניקיון חשוב אני רוצה לשתף אתם בסיפור אישי על הזמן בו למדתי על חשיבות הניקיון בעבודה ובבית ועל ההשלכות של כך על התת מודע שלנו.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 5 שנים 11 חודשים
איך בחרתי מדביר באלעד הדברה באלעד שנבחרה בתבונה
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 3 שנים 1 חודשים