לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3255 מאמרים 895 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

דגשים למניעת הישארות מחוץ לבית ללא מפתח

פורסם בתאריך 20/09/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com


התסכול המלחיץ להיות סגור מחוץ לנכס
טיפים לא להינעל מבעד לדירה
בין אם נשארנו במכונית שננעלה וגם בדירה שננעלה ובלתי אפשרי לפתוח אותה כלל מבחוץ, תרחיש נורא מעצבן וזה יכול לשבש לך את כל היום. זה מבזבז עבורך הרבה זמן יקר ועושה לך מצבים קשים או לא רצויים למהלך החיים. וגם אם הנך מכיר איך לטפל בתרחיש זה או שיש לך את הכלי הטוב לפתיחת הצילינדר , לעולם דלת ביתך לא טיתרק לך שוב בעתיד.
להיות מבעד לדלת נעולה הוא אחת החוויות המרגיזות ביותר שאיש לא רוצה לחוות אותה. רוב האנשים עושים טעויות כשהם ממהרים, וננעלים מחוץ לבית. אף פעם לא תינעל שנית בפעם הבאה לולא תבצע כמה רעיונות מקוריים. תבצע אחר הרעיונות הבאים ומזער את הסכנה לאפשרויות כאלו בלתי רצויים. לפניכם מספר רעיונות מפורץ מנעולים מוסמך.
החבא מפתחות רזרביים באזור בטוח: בפועל אחת השיטות הטובות ביותר להימנע מתרחיש שפורץ יכול להיכנס לנכס שבבעלותך. בעלי בתים רבים מחביאים את מפתחות הבית הרזרבי שלהם מבעד למחצלת או בעציץ. ובכן זה די מפחיד, כי גנבים מסוגלים לקבל את הגישה לבית שלך בפשטות על ידי גנבת המפתח מהמחבוא הזה. במידה אתה מעוניין להחביא את המפתח הנוסף, השתדל להחביא באזור בטוח.
• הסתר מפתח או ציוד מתאים: באפשרות של אבדן מפתחות לדירתך, הנך צריך פטיש או כל כלי אחר בכדי להכנס אל דלת ביתך. בעזרת חבטה עם הפטיש על כלי שפיצי תוכלו לפתוח את מנעול הדירה. השימוש בדרך זו מסוגלת להיות מעט מסובכת, ובכן לפני הניסיון דאג שהנך מודע מה עליך לעשות.
• השאר מפתח הדלת לקרוב משפחה הסמוך לבית שלך: האם הנך גר בסמוך לבני משפחתך האחרים שיש לך? יש בסביבתך שכן שאתה סומך עליו? אם כן, זה נהדר. אתה רשאי להשאיר את המפתח הנוסף שלך לשכן או לקרובי משפחתך הקרובים. טרם שתיתן את המפתחות שברשותך, זכור שאתה מכיר את האדם מצויין וסומך עליו .
• שנה את המנעולים הפשוטים למנעולים חכמים: צילינדר חכם או מנעולים דיגיטליים הם מנעולים שאינם צריכים למפתח רגיל ע"מ לפתוח את הדלת. מנעולים הללו באים בכמה דגמים שונים. מנעולים הללו הם משהו מאוד לא פשוט לפריצה עבור גנבים שונים, מכיוון שהם צריכים לצירוף מספרים נכון, טביעות אצבעות ואפילו סריקת עיניים ע"מ לפתוח את המנעול.
• החלף מנעולים ישנים ובלויים: מנעול עייף יכול לעשות לבעיות מרובות. מאוד ברור שאם המנעול לא יסתובב עם הצילינדר הנכון. אם הוא מתפקד לא בקלות עם המפתחות, הוא יתעקם. אם בזמן שהוא ישבר, מומלץ שתצטרך להזעיק למנעולן בעירך כגון מנעולן בבאר שבע על מנת להסיר את המפתח התקול מהצילינדר או להחליפו.
במידה הנך למעשה עם התקלה, וודא שאתה רגוע ולא עצבני. מצא הפיתרון הכי טוב. אם אינך מצליח לפתוח את הדלת, בתרחיש הנל התקשר אל פורץ מנעולים 24/7 מאזורכם בבאר שבע.

 

22 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
מקצוע המנעולנות בחיפה מנעולנים הנותנים שירותי פריצה מגוונים הכל תחת קורת גג אחת
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שבועות 1 ימים
אנשי מנעולנות הרכב מנעולני רכב בנס ציונה המעניקים שירות כולל של מנעולנות בעיר
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שבועות 19 שעות
מספר רעיונות לא להיגרר לפריצת הבית לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם בעתיד למנוע או למזער תקלות בדלת או אפשרות פריצה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שבועות 6 ימים
שירותי מנעולנות בנתניה שירותי מנעולנות בנתניה מומלצים הכל תחת קורת גג אחת ממנעונים בשרון ובנתניה
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 3 שבועות 1 שעות
זמינות מנעולן 24/7 זמינות מנעולנים בתל אביב והסביבה ממנעולנים מורשים וותיקים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 שבועות 1 ימים