לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3832 מאמרים 1167 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

דרכים לפתוח את הדירה

פורסם בתאריך 26/09/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com


ההרגשה הלא סימפטית להשאר עם דלת נעולה
ההרגשה המרגיזה להיות נעול מחוץ לנכס
רעיונות לא להיסגר מחוץ לבית
באשר אם הסיבה במכונית שנסגרה או בדירה שנסגרה ולא אפשרי לפתוח אותה כלל מבחוץ, זה נורא מתסכל וזה מסוגל להרוס עבורך את מהלך היום. זה מבזבז בשבילך לא מעט זמן חיוני ועושה לך מצבים מיותרים או בלתי רצויים למהלך היום. אבל אם אתה יודע כיצד לחיות עם המצב הנל וגם שנמצא ברשותך את הכלי המתאים לפתיחת הדלת, לעולם דלת ביתך לא תיסגר לך שנית בעתיד.
להישאר מבעד לדלת נעולה למעשה אחת החוויות המרגיזות שיכולות להיות שאף אחד לא מעוניין לחוות אותה. רוב האנשים עושים טעויות כשהם פזיזים, ונשארים בחוץ. אף פעם לא תישאר נעול שוב בפעם הבאה לולא תבצע מספר רעיונות מקוריים. תבצע אחר התובנות הבאים והפחת את הסיכוי לתרחישים כאלו לא רצויים. לפניכם מספר רעיונות ממנעולן מורשה.
• שמור מפתחות נוספים במקום בטוח: בפועל אחת הדרכים הנפוצות ביותר להיפטר ממצב שפורץ עלול להיכנס לבית שלך. בעלי נכסים לא מעטים מסתירים את מפתח הבית הנוספים שלהם מתחת למחצלת או בעציץ. למעשה זה מאוד מפחיד, כי גנבים עלולים לקבל את הגישה לדירתך בקלות במצב לקיחת המפתחות מהמחבוא האלה. כאשר אתה צריך להחביא את המפתח הנוסף, נסה להחביא במקום מאובטח.
• החבא מפתחות או ציוד מתאים: במצב של איבוד המפתח לדירה, הנך צריך פטיש או כל כלי דומה על מנת להכנס אל הדלת שלך. בעזרת מכה בסיוע הפטיש על משהוא שפיצי תצליחו לפתוח את דלת הבית. הסיוע בדרך זו יכולה להיות קצת מסורבלת, לכן לפני השימוש וודא שהנך יודע מה עליך לעשות.
• תן מפתח הדלת לקרוב משפחה הקרוב למקום מגוריך: האם אתה מתגורר קרוב לבני משפחתך הנוספים שיש לך? יש בסביבתך שכן שהנך סומך עליו? ובכן, זה אחלה. אתה רשאי לתת את המפתח הנוסף שלך לשכן או לקרובי משפחתך הקרובים. טרם שתשאיר את המפתחות שלך, זכור שהנך מכיר את האדם היטב וסומך עליו .
• החלף את הצלינדרים הרגילים למנעולים מתקדמים: צילינדר חכם או מנעול דיגיטליים הם מנעולים שלא צריכים למפתח מכאני כדי לפתוח את המנעול. מנעולים הללו באים בכמה דגמים שונים. מנעולים הללו הם משהו די לא פשוט לפתיחה בשביל גנבים למיניהם, מכיוון שהם זקוקים לשילוב קודים מקורי, טביעות אצבעות וגם סריקת עיניים על מנת לפתוח את המנעול.
• החלף מנעולים תקולים ושחוקים: מנעול תקול יכול לעשות לבעיות רבות. מאוד ידוע שאם המפתח לא ייפתח עם המנעול הנכון. במידה והוא מתפקד קשה עם המפתחות, הוא יתעקם. אם בזמן שהוא ישבר, יתכן שתצטרך לחייג למנעולן באזורך לדוגמת מנעולן בתל אביב בשביל לתקן את המפתח השבור מהצילינדר או להחליפו.
אם אתה נמצא עם הבעיה, מומלץ שאתה שליו ולא לחוץ. חשוב על הפיתרון הכי אידאלי. אם אינך יכול לפתוח את הדלת, בסיטואציה הנל חייג אל מנעולן 24/7 מאזורכם.
 

307 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
מנעולנים מומלצים באור יהודה מנעולנים באור יהודה ישנם לא מעטים, אבל מומלץ לבחור מנעולן וותיק ועם ניסיון בעיר אור יהודה ולבדוק טוב את מי מזמינים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 1 שבועות
מנעולן מוסמך ומורשה בירושלים בלוג המספר על אופן עבודתם וזמינותם של מנעולנים מוסמכים מירושלים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 2 שבועות
למצוא מנעולן מוסמך בירושלים בלוג המתאר את אופן מציאת מנעולן מוסמך בירושלים ואיך ניתן לזהות אם המנעולן הוא מוסמך ושייך לארגון מנעולנים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 3 שבועות
הזמנת מנעולן מחיפה בלוג המספר על הזמנתם של מנעולנים טובים מהעיר חיפה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 חודשים 1 ימים
תיקון כל סוגי הדלתות בפתח תקווה בלוג שמספר על מנעולנים וטכנאי דלתות מהעיר חולון שמספקים שירותי תיקון דלתות בעיר פתח תקווה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 4 חודשים