לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3649 מאמרים 1077 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
דלתות פנים דלתות עץ

דלתות פנים מעץ – כל המידע

פורסם בתאריך 15/03/2016      /      נכתב ע"י לינה קירזון

דלתות פנים מעץ – כל המידע

בשנים האחרונות – דלתות פנים מעץ זכו למעמד המגיע להן יותר מכל זמן אחר. במילים אחרות, הן נעשו פופולריות כמעט יותר מכל דלת אחרת ויש לכך לא מעט סיבות:

·         התקדמות ענף העץ – ויכולתו לייצר רכיבים עמידים, מוגנים ומעוצבנים בהתאמה אישית.

·         שינויי צבע – העץ אינו נחלת הבתים הכפריים בלבד. טכניקות צביעה חדשות מאפשרות לכם לצבוע את הדלתות באותה רמת גימור של דלת מתכתית, ולעתים אף למעלה מכך.

·         משיכה לעיצובי העבר – לאחרונה, בכל תחומי החיים – מאומנות ועד עיצוב בית, ישנה נטייה בציבור להעריך את כל מה שעתיק או מקורי, על חשבון משיכה לדלתות ורהיטים חדשים.

כל אלו הביאו את הצרכן הישראלי לבכר דלתות פנים מעץ מלא על פני כל דלת פנים אחרת בקירוב.

כיצד חשוב לבחור את דלתות העץ שלנו?

ראשית כל, להבין שאתם נמצאים בתעשייה ענקית ולא צריך לקחת את מה שאתם רואים ראשון. מוטב לבדוק האם ניתן לצבוע דלת מפיגמנט אחד של צבע עץ – לגוון אחר, והאם היא מוגנת, טבולה בפולימר ומספקת, למעשה, את ההגנה הנדרשת מפני נזקים שונים.

אלו נזקי דלת עלולים להיגרם וכיצד ניתן למנוע אותם?

הדלת חופפת לרצפה, לא ניתן להזיז אותה– קורה לא פעם בדלתות החשופות לגשם בחורף. כתוצאה מהגשמים הדלת יורדת למטה. בהקשר לדלת פנים יש בסיכוי לא רע שזה יקרה לכם בדלת המקלחת אם לא תנקו את הרצפה ותחשפו את הדלת לרטיבות. כאמור, אין יותר חכם מלבדוק באיזה עץ מדובר, האם הוא יכול לשהות בסביבת מים ולהישאר חסון באופן יחסי לעצים אחרים וכד'.

הדלת לא נסגרת על המפתח– נזק נוסף שעלול להיגרם מרוחות חזקות, טריקות ממושכות של הדלת על ידי הדיירים וכד'. בשל כך שהצירים ספגו מכה זה הוציא את הדלת משיווי משקל וגרם לה לנוע בתנועה אלכסונית. בחנות זו מערכת הצירים של הדלת עשויה מאלומיניום או ברזל מגולוון מה שמקטין מאד את הסיכוי שזה יקרה לכם אם הדלת נרכשה כאן.

מהי פרוצדורת רכישת דלתות פנים מעץ?

ניתן להגיע לחנות, ומומלץ לתכנן את מראה הדלת המבוקש לכם בטרם הגעתכם. לאחר מכן יש להתייעץ עם מומחה דלתות מטעם החנות שינווט אתכם לדלתות הפנים היוקרתיות, המעוצבות והעמידות ביותר אשר ישפרו מאד את הנגישות בין חדרי הבית. במעמד הרכישה תופק לכם הצעת מחיר הכוללת את מחיר הדלת, הפרזול, המנעול, הצילינדר, ההובלה וההתקנה, וכן – אחריות לתקופה הנידונה.

1494 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת לינה קירזון
הדברת תולעי עץ אם גם אתם מרבים בריהוט עץ בביתכם אשר חלקו לא צופה בלקה שמגינה עליו מפני משיכת מזיקים אתם חשופים להתקפת תולעי עץ.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 5 שנים 5 חודשים
סקירת מזרנים מומלצים לחדר שינה מאז ומתמיד היו מזרנים מומלצים לחדר שינה נפוצים יותר מהמזרונים האזוטריים בקרב לקוחות, ובשל כך חלה תפנית בענף
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 5 שנים 9 חודשים
טיפים לעיצוב אמבטיה כפרית מאז ומעולם שימש עיצוב אמבטיה כפרית בבתים בעלי צביון חוץ-עירוני המבקשים להידמות לסוגי התיישבות קטנים
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 5 שנים 8 חודשים
ספות מעוצבות מעור לסלון – 5 טיפים לרכישה מערכת הישיבה הסלונית היא הנדבך המרכזי בסלון. אשר על כן,
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 5 שנים 8 חודשים
עורך דין נזיקין מקצועי – טיפים לתובע סבור שמי שמולך ביצע נגדך עבירת נזיקין? מעוניין לתבוע אותו? עורך דין נזיקין מקצועי ממליץ על צעדים בטוחים לביצוע בטרם התביעה
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 5 שנים 8 חודשים