לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3645 מאמרים 1075 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

פרויקטים חדשים

פורסם בתאריך 16/10/2020      /      נכתב ע"י דני

פרויקטים חדשים

בעשור האחרון במדינה ישראל אין כמעט עיר או יישוב אשר לא התפתח בצורה דרסטית מבחינת בנייה חדשה, מאות אלפי יחידות דיור נבנו והפכו את ישראל למקום מאוכלס יותר. עם זאת ולמרות הבנייה האינטנסיבית אשר החלה במדינה אנו לא רואים איזו שהיא השפעה על המחירים מבחינת ההוזלה שלהם, אלא להיפך מחירי הדירות רק עולים ועולים ומי שמשלם על זה זה בעיקר זוגות צעירים אשר טרם נמצאים במשחק. בשונה מאנשים רבים אשר ישנם בבעלותם דירה, כי ברגע שיש לך ירה אז גם עם המחירים עולים הדירה שלך גם כן עולה ואיפה שהוא אתה מצליח להשאר במשחק. 

קבלנים ופשיטות רגל

לא אחת שמענו על אנשים שרכשו דירות מקבלן ושילמו הון עתק מכספים שהם חסכו במשך שנים רבות, אך לצערם ביום בהיר הכול ההלך לאיבוד כמו גם הקבלן עצמו. פרויקטים חדשים הם באמת משהו שונה ומעניין את הצרכנים בפרט בגלל המפרט העשיר אשר הם מציאים ואף המחירים של דירות על הנייר לרוב תוכלו לקבל אותם במחיר טוב יותר, אם זאת ההפסד הגדול גם כן יכול לבוא כמו שלרבים קרה. ולכן טרם תרכשו דירה חדשה עליכם להקפיד לקרוא היטב את החוזה ולא לשלם כלל ושום דבר לקבלן אשר לא מלווה עם ערבות בנקאית על הכספים שלכם מכוון שאם הקבלן יפשוט רגל ולא יהיו ערבות בנקאיות הכסף שלכם יילך לפח ולא יישאר בידיכם כלום מלבד אצבעות.

155 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת דני
ניקוי מזרונים ניקוי מזרונים פעולה הכרחית שאתם מוכרחים לבצע אחת לתקופה, להשמדת קרדית האבק ובקרטיות המצטברים במזרן השינה שלכם
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 1 שנים 1 שבועות