לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4599 מאמרים 1367 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

טיפים לעיצוב אמבטיה כפרית

פורסם בתאריך 15/03/2016      /      נכתב ע"י לינה קירזון

טיפים לעיצוב אמבטיה כפרית

מאז ומעולם שימש עיצוב אמבטיה כפרית בבתים בעלי צביון חוץ-עירוני המבקשים להידמות לסוגי התיישבות קטנים וקהילתיים כדוגמת הכפרים העתיקים. עיצוב אמבטיה כפרית יכול להיעשות במספר אופנים, וחשוב מאד להכיר את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם על מנת להסיק מהו התלם המתאים ביותר עבורכם ליישום עיצוב אמבטיה כפרית בבית שלכם.

אמבטיה משיש שדומה לעץ: גרניט פורצלן (מומלץ)

אם נודה בעובדות, רוב רובן של האמבטיות הן אמבטיות משיש, שכן קשה מאד למצוא עץ כה עמיד וכה חזק שסילוני מים ושלוליות ענק שייווצרו בו לא יפגעו בו ולא ימשכו טרמיטים או תולעי עץ מבלי טיפול הולם. לכן, הצרכנים מראש לא מעוניינים בדרך כלל להתחייב לאמבטיה שעשויה מעץ אלא לגשת לקנות אמבטיה משיש. ניתן, בנוסף לקניית אמבטיה משיש סטנדרטי בצבע חום להתחייב לאמבטיה מגרניט פורצלן, שיש מיוחד שלא רק שהוא בצבע חום, הוא גם בצורה של גזע עץ, ולכן הוא מאד דומה לעץ. קניית גרניט פורצלן בדרך כלל נעשית על פי העץ שמעוניינים לחקות. ספק האמבטיות יוביל אתכם לארונות מעוצבים לחדר האמבטיה שהעיצוב שלהם נראה כמו סוג העץ אשר בחרתם.

אמבטיה מעץ קשיח ועמיד

גם זו אופציה, אך חשוב מאד לדקדק בבחירה שלכם על מנת שלא תעשו טעות שתעלה לכם בבלאי מהיר. גם אם נאמר לכם בחנות שמדובר בעץ שעמיד למים, זה עדיין לא אומר שהוא לא יכול להתבלות אם לא תעשו לו טיפולים תקופתיים. חשוב לברר אלו טיפולים בדיוק צריך לעשות, עם אלו מסירי אבנית צריך לעבוד ועם אלו סבוני ניקוי, כולל בירור עלויות של אותם חומרים וכמובן – בירור תדירות הטיפולים. כך תוכלו לדעת בכמה יעלו ההוצאות החודשיות שלכם ולהסיק האם כדאי או לא כדאי שתהיה אמבטיה כפרית מעץ. על פי רוב, מדובר באמבטיה שעשויה מהעצים הכי חזקים ועמידים שיש בתעשיית הבית, כמו טיק דרום אמריקאי, סקויה ואיפאה.

יצירת סביבת אמבטיה כפרית

לעתים גם אמבטיה שמתאימה לבית מודרני יכולה לשמש כאמבטיה כפרית אם מסגננים את האזור שלה בהתאם, מתקינים מדפים לאחסון סבונים – כך שייראו בסגנון כפרי, עגולים ובצבעים כהים. כמו כן, התקן התאורה שליד האמבטיה יכול לסייע מאד בהבאת האווירה הכפרית לחדר הרחצה המדובר. בהצלחה!

2240 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת לינה קירזון
סוככיים למרפסת נגד גשם זה אמנם נכון שהחורף הישראלי הוא קצר, אבל ישנם הרבה ימים גשומים
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 6 חודשים
הדברת תולעי עץ אם גם אתם מרבים בריהוט עץ בביתכם אשר חלקו לא צופה בלקה שמגינה עליו מפני משיכת מזיקים אתם חשופים להתקפת תולעי עץ.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 7 שנים 3 חודשים
סקירת מזרנים מומלצים לחדר שינה מאז ומתמיד היו מזרנים מומלצים לחדר שינה נפוצים יותר מהמזרונים האזוטריים בקרב לקוחות, ובשל כך חלה תפנית בענף
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 7 חודשים
ספות מעוצבות מעור לסלון – 5 טיפים לרכישה מערכת הישיבה הסלונית היא הנדבך המרכזי בסלון. אשר על כן,
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 6 חודשים
עורך דין נזיקין מקצועי – טיפים לתובע סבור שמי שמולך ביצע נגדך עבירת נזיקין? מעוניין לתבוע אותו? עורך דין נזיקין מקצועי ממליץ על צעדים בטוחים לביצוע בטרם התביעה
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 7 שנים 6 חודשים