לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4076 מאמרים 1231 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אישור נוטריוני באנגלית

פורסם בתאריך 26/10/2020      /      נכתב ע"י ndbwhly

אישור נוטריוני באנגלית

אישורים נוטריונים באנגלית נדרשים פעמים רבות כאשר יש להציג את האישור בפני מדינה זרה. אישורים באנגלית הם אולי האישורים הגמישים ביותר כיוון שישנן מדינות רבות המוכנות להכיר במסמכים הכתובים או מתורגמים לאנגלית, גם כאשר השפה המדוברת באותה המדינה אינה אנגלית – למשל, מדינת ישראל. אם, לדוגמה, זוג נישא בנישואין אזרחיים בחו"ל וחוזר עם תעודת נישואין באנגלית לאחר שקיבלה חותמת אפוסטיל של המדינה הזרה לתקף את היותה תעודה מקורית ומוכרת על ידי אותה המדינה – התעודה מוכרת כמות שהיא גם בארץ, ללא צורך בביצוע תרגום נוסף לעברית. באופן דומה ישנן מדינות רבות נוספות המוכנות לקבל תעודות באנגלית כאשר השפה הנפוצה שם אינה אנגלית. דוגמאות נוספות הן קפריסין ודנמרק.

אישורי תרגום נוטריוני לאנגלית

כאשר מוציאים תעודה בארץ, היא לרב כתובה בשפה העברית. עברית היא אולי שפה יפה אבל מדינת ישראל היא גם המדינה היחידה שבה שפה זו מוכרת. כדי שהתעודה תהיה מוכרת במדינות אחרות, יש לתרגם אותה בתרגום נוטריוני לאנגלית. כאשר היעד ידוע, ניתן לתרגם את התעודה לשפה המדוברת בארץ בה יש להציג את המסמכים, את כאשר ברור כי קיים רצון, למשל להגר למדינה אחרת, ללמוד במדינה זרה או לקיים נישואים אזרחיים במדינה זרה – ועדיין לא ידוע באיזו מדינה זה יקרה, רצוי להקדים את המאוחר ותרגם את התעודות הנדרשות בתרגום נוטריוני לאנגלית. ראשית, גם אם בסופו של דבר יידרש תרגום נוסף, הסיכוי למצוא מתרגם או נוטריון בארץ זרה שהוא דובר עברית אינו רב – אך תהיה בעיה מועטה לתרגם את התעודה מאנגלית לכל שפה אחרת נדרשת. שנית – בארצות רבות לא יהיה צורך בתרגום נוסף כלל כיוון שהן יקבלו את התרגום לאנגלית או כיוון שזו השפה המדוברת באותה המדינה כמו ארה"ב, קנדה, בריטניה, אוסטרליה וכדומה – או כיוון שהן מכירות בתעודות באנגלית כמו קפריסין או דנמרק.

שירותי המשרד

משרדי אירנה פיין נותנים שירותים נוטריונים רבים: אימות חתימות, אישור תרגומים, שירותי אפוסטיל, אישור הסכמים דוגמת הסכמי ממון בין בני זוג, צוואות, ייפויי כוח שונים ותצהירים. השירות ניתן במגוון שפות: עברית, רוסית, רומנית, אוקראינית, אנגלית צרפתית וספרדית.
נוסף על שירותים נוטריוניים, משרדה של אירנה פיין נותן שירותי ייעוץ משפטי בכל הנוגע להתרת נישואין, עריכת צוואות, עריכת הסכמי ממון, תביעות אבהות ועוד תביעות והסכמים בנושאים הקשורים בדיני משפחה. משרדי אירנה פיין מקפידים על טיפול אישי, מסור ודיסקרטי כמתבקש בתחום רגיש ומורכב זה.

345 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת ndbwhly
הפן המשפטי בהסכם ממון הפן המשפטי בהסכם ממון
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 שנים 1 חודשים
חתונה בקפריסין בזמן הקורונה חתונה בקפריסין בזמן הקורונה
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 שנים 1 חודשים
נוטריון ברומנית שירותים ותרגום מסמכים נוטריון ברומנית שירותים ותרגום מסמכים
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 שנים 1 חודשים
אילו תעודות ניתן לקבל עבורן תרגום נוטריוני לאנגלית? אילו תעודות ניתן לקבל עבורן תרגום נוטריוני לאנגלית?
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 שנים 1 חודשים
נוטריון שירותים נוטריונים כשלוחה של הרשות השופטת
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 שנים 1 חודשים