לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4245 מאמרים 1288 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מלונות בוטיק יוקרתיים בצפון הארץ

פורסם בתאריך 16/03/2016      /      נכתב ע"י לינה קירזון

מלונות בוטיק יוקרתיים בצפון הארץ

על מנת לבחור מלונות בוטיק יוקרתיים בצפון הארץ עליכם לוודא שישנם פרמטרים העולים בקנה אחד עם ציפיותיכם. תהיה זו טעות להירשם למלון בזכות תמונותיו המשווקות ולגלות שהוא פשוט לא מתאים לצרכים ולסוג הבילוי שלכם, תופעות המתרחשות לא פעם. לכן, כשבוחרים מלונות בוטיק יוקרתיים בצפון הארץ יש לשים לב לפרטים הבאים.

סוג ההגעה למלון

ייתכנו מלונות שההגעה אליהם היא רק בתחבורה ציבורית או רק ברכב פרטי וייתכנו מלונות אליהם מגיעים בשני האופנים. אם אתם מבלים בהם בייחד רצוי לבחור במלון עם שתי דרכי הגישה על מנת שכולכם תוכלו להימצא בו. מנגד, אם הנכם מעדיפים רכב פרטי – יש מלונות ממש טובים ללא גישה לתחבורה ציבורית ולהיפך: תלוי מהו אופן ההגעה, ובהמשך – תלמדו לחקור פרמטרים נוספים העוסקים באותו מלון בוטיק לספא.

סוג הבילוי במלון

סוג הבילוי במלון הוא נגזרת של אופי המלון ולכן – דיי בקריאת הפרוספקט על מנת לדעת אם זה מתאים לכם או לא. למשל, מלון הדוגל באיכות הסביבה יהיה – ככל הנראה גם כזה הדוגל בצמחונות וטבעונות בארוחות שלו, מה שלא כל כך יתאים לכם אם הנכם קבוצת מבלים חובבת בשר. דוגמה נוספת – אתם מחפשים מלון שמנוהל עם זיקה ליהדות. במקרה כזה מלון בצפת או בטבריה יתאים לכם יותר מאשר מלון ים באזור עכו או הקריות על פי רוב.

סוגי האטרקציות המבוקשות לכם

במידה והאטרקציה היא המלון עצמו – הן כחוויה רומנטית והן כחוויית חופשה באופן כללי, יש לבדוק את טיב המלון, מהו האבזור בחדריו, מהי רמת הטכנולוגיה והנוחות שיש באותו מלון, וכד'. לעומת זאת, אם מדובר במלון שהוא רק תחנת יציאה לטיול כלשהו – ניתן להיות פחות בררניים אך עדיין לשים לב לכל מיני פרטים קטנים. במקרה כזה לא יזיק, למשל, לשוחח עם בליינים קודמים ולברר מהו מצב הניקיון במלון והאם – על אף היותו מינימלי הוא נחשב לכייף ואפילו מפנק למגורים.

סוגי השירותים שאתם מקבלים

·         דלפק קבלה 24/7.

·         שירותים לתייר (קונסיאג').

·         חדרנים וחדרניות.

·         ארוחת בוקר כלולה במחיר.

·         לובי מאובזר.

·         חדר נגיש ומפנק.

חשוב לברר פרטים אלה בטרם תירשמו למלון, על מנת שלא יהיו לכם הפתעות. חשוב לברר מהם זמני הכניסה והיציאה של אותו מלון מטעמים דומים.

1711 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת לינה קירזון
סוככיים למרפסת נגד גשם זה אמנם נכון שהחורף הישראלי הוא קצר, אבל ישנם הרבה ימים גשומים
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 1 שבועות
הדברת תולעי עץ אם גם אתם מרבים בריהוט עץ בביתכם אשר חלקו לא צופה בלקה שמגינה עליו מפני משיכת מזיקים אתם חשופים להתקפת תולעי עץ.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 6 שנים 9 חודשים
סקירת מזרנים מומלצים לחדר שינה מאז ומתמיד היו מזרנים מומלצים לחדר שינה נפוצים יותר מהמזרונים האזוטריים בקרב לקוחות, ובשל כך חלה תפנית בענף
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 3 שבועות
טיפים לעיצוב אמבטיה כפרית מאז ומעולם שימש עיצוב אמבטיה כפרית בבתים בעלי צביון חוץ-עירוני המבקשים להידמות לסוגי התיישבות קטנים
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 1 שבועות
ספות מעוצבות מעור לסלון – 5 טיפים לרכישה מערכת הישיבה הסלונית היא הנדבך המרכזי בסלון. אשר על כן,
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 6 ימים