לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4025 מאמרים 1212 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חתונה בקפריסין בזמן הקורונה

פורסם בתאריך 26/10/2020      /      נכתב ע"י ndbwhly

חתונה בקפריסין בזמן הקורונה

בתקופה של החודשים האחרונים מתחתנים רבים שואלים אותנו מה ניתן לעשות האם ניתן להתחתן גם ללא טיסה לקפריסין? מתי נוכל שוב לחזור ולהתחתן בקפריסין?  האם יש אפשרות להתחתן בזום או שגרירות?
אנחנו נשתדל לענות על שאלות של איך ניתן להתחתן כיום בקפריסין.נכון להיום 10.8.20 בכל שבוע מתקיים דיון בקפריסין ושם מחליטים האם ניתן לישראלים להיכנס לקפריסין או לא.ניתן להתעדכן באתרי החדשות בערוצי הטלוויזיה השונים.סביר להניח שקפריסין תפתח בזמן הקרוב לחתונות מחדש.ממשלת ישראל רואה את קפריסין כ- פיילוט ולכן כנראה שגם לא יהיה בידוד בדרך חזרה.טיסה לקפריסין תהיה מותנית בבדיקת קורונה עדכנית בלבד.
כרגע גם כאשר לישראלים אין אפשרות לטוס עדיין ישנם טיסות לקפריסין בכל יום. אזרחים שיש להם אזרחות אירופאית נכון להיום כן יכולים לטוס ולהתחתן.

לצערנו אין כל אפשרות אחרת חוץ מאשר לטוס למרות הקורונה לא ניתו איזה שהם הקלות על חתונות בקפריסין.חתונה בקפריסין יכולה להתקיים רק בקפריסין.

ההמלצה שלנו לחתונה בקפריסין לאור מצב הקורונה

מסמכי הישראלים תקפים לחצי שנה ולכם רצוי להכין את כל המסמכים מראש לקבוע תור בעיירה לעוד שבועיים שלושה.כך ברגע הראשון שהשמים יפתחו ניתן יהיה לטוס לפני שיהיה הגל השלישי

 

המדריך המלא שיעזור לכם לעשות סדר בחתונה שלכם

להתחתן זה לא פשוט. כאשר מעתיקים את החתונה לחו”ל, אפילו למקום קרוב כמו קפריסין, כל הסיפור עלול להפוך מ”לא פשוט” ל”מסובך”. בעידן המידע תוכלו לאסוף מידע רב ממקורות שונים, אבל לא כל המידע שתקבלו יהיה אמין ואפילו קצת מטעה.

כדי לפתור את הבעיה הזו, החלטנו לרכז את כל המידע שאתם זקוקים לו על מנת להתחתן בקפריסין במקום אחד. כאן תוכלו לקבל מידע לגבי המסמכים שתצטרכו לאסוף (תמצית רישום למשל), תהליך הכנת המסמכים לקראת החתונה בקפריסין (תרגום המסמכים, אישור נוטריון, חותמת אפוסטיל), הפעולות שיהיה עליכם לבצע על מנת לקבוע מועד לחתונה בעירייה וכל יתר הסידורים שחתונה בקפריסין כרוכה בהם כמו רכישת כרטיסי טיסה והזמנת מלון, ארגון טקס החתונה עצמו, חישוב עלויות החתונה בקפריסין ושלל מידע שכדאי לכם להיות מודעים עליו לפני שמתחילים בתהליך.

355 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת ndbwhly
הפן המשפטי בהסכם ממון הפן המשפטי בהסכם ממון
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 1 שנים 11 חודשים
נוטריון ברומנית שירותים ותרגום מסמכים נוטריון ברומנית שירותים ותרגום מסמכים
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 1 שנים 11 חודשים
אילו תעודות ניתן לקבל עבורן תרגום נוטריוני לאנגלית? אילו תעודות ניתן לקבל עבורן תרגום נוטריוני לאנגלית?
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 1 שנים 11 חודשים
אישור נוטריוני באנגלית אישור נוטריוני באנגלית
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 1 שנים 11 חודשים
נוטריון שירותים נוטריונים כשלוחה של הרשות השופטת
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 1 שנים 11 חודשים