לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4427 מאמרים 1315 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ריהוט ילדים - 5 דגשים בטיחותיים

פורסם בתאריך 16/03/2016      /      נכתב ע"י לינה קירזון

ריהוט נכון עבור חדרי הילדים, הינו ריהוט בטיחותי. יש לדאוג כי ריהוט ילדים- 5 דגשים בטיחותיים יהיו בו, כגון, פינות מעוגלות, מיטה נוחה, ארונות הזזה שייסגרו בעדינות ולא ייטרקו על ידיהם הקטנות של הילדים וכדומה. יש לדאוג, כי יהיו אלמנטים צבעוניים ומלאי חיים בחדרם של הילדים, אך גם אלמנטים אלה יהיו בטיחותיים. כל הריהוט בידר הלדים, חייב להיות בעל תו תקן ישראלי ויש לרכוש אותו רק בחנויות ריהוט לחדרי ילדים ידועות כמו למשל: רהיטי דורון חדרי ילדים, אשר מודעות לכל הדגשים הבטיחותיים שיהיו בחדרם.  ילדים הפוחדים לישון בגפם, יוכלו למצוא מיטות עם אלמנטים כמו דמויות האהובות עליהם מהסרטים המצוירים או תכניות הטלוויזיה. לינה נעימה מבטיחה את הילד וגורמת לו לשינה נעימה והרגשה בטוחה.

מיטה עם הגנה לשינה נעימה ובטוחה

יש ילדים שמסתובבים המון בשנתם, אחד מכל האלמנטים הבטיחותיים הם ריהוט ילדים- 5 דגשים בטיחותיים כגון, הגנה על המיטה בפני נפילה אפשרית בשינה, כגון מעקה שיגן על הילד. גם האפשרות של טיפוס הילד בעצמו למיטה וממנה, חייבת להישלל כ גם זה הינו גורם לסכנת נפילה. אם מדובר על מיטה בגוונים שונים שאותה יבחר הילד או אתם ההורים, יש לדאוג כי הצבעים שבהם צבועה המיטה, לא יהיו עשויים מחומרים כימיים, כי אם מצבעים שבסיסם הוא מים, על מנת למנוע סביבה רעילה במיוחד בזמן השינה. יש לדאוג כח המדפים שעליהם מונחי הספרי והמשחקים, יהיו נגישים לילד, כך שהוא לא ינסה לטפס גבוה, באמצעות שולחן או כיסא וייפול.

איכות ובטיחות בחדר הילדים

אלה הן מילות המפתח, עבור ריהוט ילדים- 5 דגשים בטיחותיים  כאשר אתם מעוניינים לרכוש חדר ילדים קומפלט עבור ילדיכם. תוכלו לקרוא חומר ברשת על הדגשים הבטיחותיים שהם במעלה הראשונה, לפני עיצוב של חדר הילדים. דאגו לאחסון של חפצים שונים בארגז האחסון במיטת הילד. יש לדאוג כי המעברים בחדר הילדים, יהיו חופשיים, כך שתימנעו מצפיפות, הרגשת מחנק ואפשרות להיתקל בחפצים השונים, הנמצאים בחדר הילדים.  דאגו למזרון אורתופדי במיטת הילד שכן, בגיל הזה הילדים גדלים ותמיכה בגופם זה חשוב מאוד להתפתחותם הפיזית.

1997 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת לינה קירזון
סוככיים למרפסת נגד גשם זה אמנם נכון שהחורף הישראלי הוא קצר, אבל ישנם הרבה ימים גשומים
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 2 חודשים
הדברת תולעי עץ אם גם אתם מרבים בריהוט עץ בביתכם אשר חלקו לא צופה בלקה שמגינה עליו מפני משיכת מזיקים אתם חשופים להתקפת תולעי עץ.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 6 שנים 11 חודשים
סקירת מזרנים מומלצים לחדר שינה מאז ומתמיד היו מזרנים מומלצים לחדר שינה נפוצים יותר מהמזרונים האזוטריים בקרב לקוחות, ובשל כך חלה תפנית בענף
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 3 חודשים
טיפים לעיצוב אמבטיה כפרית מאז ומעולם שימש עיצוב אמבטיה כפרית בבתים בעלי צביון חוץ-עירוני המבקשים להידמות לסוגי התיישבות קטנים
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 2 חודשים
ספות מעוצבות מעור לסלון – 5 טיפים לרכישה מערכת הישיבה הסלונית היא הנדבך המרכזי בסלון. אשר על כן,
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 7 שנים 2 חודשים