לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3713 מאמרים 1108 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

שואב אבק מרכזי לעסק – מדוע כדאי?

פורסם בתאריך 20/03/2016      /      נכתב ע"י לינה קירזון

מדוע מומלץ שיהיה שואב אבק מרכזי לעסק? מה היתרון של שואב אבק מסוג זה, ומדוע לא לרכוש שואב אבק רובוטי? מה היתרון של שואב אבק מרכזי על פני שואב אבק סטנדרטי?

מערכות השאיבה המרכזיות שאב נט בעל יכולות שאיבה למרחוק, גם אם שקע החשמל נמצא הרחק מהיכן שאתם והשואב שלכם נמצאים כרגע. זה נובע מכך שהשואב מחובר לכבל מאד ארוך שיש לו גם בורר מצבים, אשר ניתן לנצור את הכבל, להאריך אותו או לקצר. ניתן גם לעבוד עם הכבל כשהוא רפוי, כלומר מתארך על פי הצורך שלו ללא עצירה.

מדוע יהיה עדיף השואב המרכזי על השואב הרובוטי?

השואב הרובוטי, ברוב המקרים, מגיע ללא זיהוי נפחים, כלומר נתקע בקירות ומתאים לחללים גדולים ורציפים. שואב שכן מכיל את מנגנון זיהוי הנפחים ויודע לזהות קירות ולהיזהר מהם יתומחר מאד יקר, ובוודאי שיהיה על גבול הלא משתלם אם מדובר בשואב לעסק שמטרתו בראש ובראשונה לייצר לכם רווחים. מעבר לכך, טנק האבק של שואב אבק מרכזי הוא הרבה יותר גדול ומצריך פחות רגעי ריקון מאשר בשואב הרובוטי הקטן שהקיבולת שלו מסתיימת מהר באופן יחסי.

מדוע השואב המרכזי יהיה עדיף על הסטנדרטי?

בשואב הסטנדרטי אין שליטה על כבל החשמל, שלרוב מגיע קצר, ועל כן מתאים לשימוש במרחבים קטנים או לשימוש על בסיס הדלקות וכיבויים מזדמנים. בנוסף, שואבים סטנדרטיים שהם לרוב שואבים ישנים, עם מנוע מסדרות וותיקות – יהיה שואב שרעשו ירעום בעוצמה, וגם היכולת שלו לחסוך לכם בחשמל לא תהיה כמו של שואבי האבק המרכזיים החדשים – כלומר בשואבים החדשים ההספק יהיה הרבה יותר קטן PERפעולת שאיבה, מה שאומר – פחות צריכת חשמל ברגעים נתונים.

קל לאחסון

בשגרה – כנראה שתבקשו לאחסן את השואב שלא יגרע לכם מקום עודף, וכאשר השואב הוא מרכזי, גם מנגנון השאיבה יהיה מחובר באמצעות מפוח בלבד (ולא יימצא בתחתית מכל האגירה) למכל האגירה. לכן, בסך הכל יהיה זה דגם הרבה יותר קטן של שואב אבק בהשוואה לשואב האבק הגדול – זה אשר מנגנון השאיבה ומכל האבק הם יחידה אחת מאד גדולה ולא יעילה במקום שהיא תופסת. מעבר לכך, בשואב הסטנדרטי ניתן להחליף את ראשי השאיבה, מה שיאפשר לכם לחבר ראשים קטנים וצנועים יותר לשאיבת אבק מספות הבד שלכם.

1351 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת לינה קירזון
סוככיים למרפסת נגד גשם זה אמנם נכון שהחורף הישראלי הוא קצר, אבל ישנם הרבה ימים גשומים
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 5 שנים 10 חודשים
הדברת תולעי עץ אם גם אתם מרבים בריהוט עץ בביתכם אשר חלקו לא צופה בלקה שמגינה עליו מפני משיכת מזיקים אתם חשופים להתקפת תולעי עץ.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 5 שנים 7 חודשים
סקירת מזרנים מומלצים לחדר שינה מאז ומתמיד היו מזרנים מומלצים לחדר שינה נפוצים יותר מהמזרונים האזוטריים בקרב לקוחות, ובשל כך חלה תפנית בענף
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 5 שנים 10 חודשים
טיפים לעיצוב אמבטיה כפרית מאז ומעולם שימש עיצוב אמבטיה כפרית בבתים בעלי צביון חוץ-עירוני המבקשים להידמות לסוגי התיישבות קטנים
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 5 שנים 10 חודשים
ספות מעוצבות מעור לסלון – 5 טיפים לרכישה מערכת הישיבה הסלונית היא הנדבך המרכזי בסלון. אשר על כן,
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 5 שנים 10 חודשים