לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3832 מאמרים 1167 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

לבחור מנעול לדלת

פורסם בתאריך 29/11/2020      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com

איך לבחור מנעול לבית שלנו בנתניה?

לדעתי לא חיוני איזו מותג דלת נקנה לבית שברשותנו גם אם דלת פלדה או דלתות ברזל מעוצבת חיוני מאד לבחור צילינדר טוב המיועד לבית וזה בשביל שישמור על הרכוש ויתן לנו הרבה ביטחון אצלנו בדירה. היום קיימים מבחר עצום של סוגים מחברות נוספות של מנעולים עם מכשור נעילה איכותי. כיצד להזמין את מנעול הטוב שיש לבית בנתניה כל הזמן הוא מוגן ברמת אמינות עבור פולשים וגנבים? בכדי לקבל צילינדר עמיד, יש לדעת בערך באילו קריטריונים מומלץ להיות וזאת בהתבסס על המאפיינים של הצילינדר ע"פ רמות המנעולים הממוינים ע"פ: מהות הליקוי, מנגנון הנעילה של המנעול והסוג המתאים לדלת הבית. לרשותכם כמה תובנות שיעזרו לכם ברכישה הנכונה של המנעול לדירה שלכם.

איך לבחור מנעול בטיחותי לדלת הבית?

בבחירת צלינדר מומלץ לתת דגש בעיקר למנגנון המנעולים וזאת מכיוון שמידת המיגון על הבית שבבעלותכם מפני גניבה תהיה תלויה בכך. כיום מפורסמים 5 מבחרים חיוניים של צילינדרים. בדוק ביתר פירוט כל אחד מהם.

מנעול מחובר צִילִינדֶר

מנעול צילינדר הוא עדיין המנעול הנפוץ ביותר במנעולים של דלתות, במנעולי תלי וכיו"ב, המנעול כולל צילינדר שגם נדרש להסתובב במטרה לפתוח את הצילינדר. הצילינדר מוחזק במקומו על ידי מספר פינים, שלמעשה המפתח מצריך לשנעם על מנת לתת לצילינדר לבצע את הנעת סיבובו. שיטת הפעולה של המנעולים מתבסס על יחסי גומלין של מספר מנעולים שונים,הנשלטים בסיבוב המפתחות, מתכווננים ברצף קבוע, פותחים את הדלת וסוגרים אותה. מנעול הצילינדר פשוט וטוב ואמין להפעלה, וגם אם הוא נכשל, התקלה ניתנת לתיקון בפשטות: על מנת לשחזר, אין צורך לשנות את כל המבנה - פשוט להחליף את הליבה, והמנעול יבצע בחזרה את תפקידיו.

מנעולים עם מנגנון הנפה -

מנעול הנל נחשב לאחת האפשרויות הטובות ביותר לדירות מודרניות בנתניה והסביבה. קשה מאוד להרים את מפתח העיקרי למכשיר כזה בגלל שהנעילה ננעלת רק כאשר כל החריצים נכנסוו את מיקומם היעודי. מנעולים מורכבים עם שישה וגם יותר פלטות בפועל טובים בהחלט. סגירת הלוחות ודרכי ההשפעה הקשות אינן כל כך קשות: קשה בפועל להפיל או לכרסם את הלוחיות, ואם אתה מחבר אל בפלטות משורינוים נוספים, שיטת פתיחה הנל הופכת בפועל קשה ביותר. מצד אחר, היה ושכחתם או תאבדו את המפתחות, ככל הנראה תצטרכו להחליף את המנעול לחלוטין, בגלל פתיחתו מבחוץ אינה משימה פשוטה, אפילו עבור בעלי מקצוע ותיקים מנתניה.

צילינדר בורג בְּרִיחַ

מנעולי בורג בריח הם המנעולים שבפועל הם לזולים ביותר אך נחשבים זולים ולא אמינים עם תוסף מיגון הרדוד ביותר שקיים. את המפתח השטוח עם החריצים המתאימים לבורג המנעול אפשרי לשכפל ללא מאמץ גם בצילום, ואת המנגנון הקיים, בתיחכומו בפועל של הגנב, פתיחת מפתח הקיים תוך מספר דקות בלבד. ובכן, מנעולים אלו משמשים טוב יותר כבונוס - כאלטרנטיבה הנעילה העיקרי לדירה בנתניה, הם לא רצויים.

מנעול אֶלֶקטרוֹנִי

מנעולים ביומטריים לדלת הראשית – מנעול שהוא בפועל לא במחיר נמוך, אבל אם בידכם התקציב, כדאי לכם להכיר את היתרון הקיים של מכשירים מודרניים. קודם כל, מכשירים כאלה אינם שיגרתיים דיו, עקב זאת רוב הפורצים בפועל לא יודעים איך לטפל בהם. וגם, אינך צריך להסתובב עם צרור מפתחות מאסיבי וכבד - לפתוח את המנעול על ידי נעילה ביומטרית, מספיק לדעת את הקוד או להחזיק צ'יפ מפתח (תלוי באיזה מכשיר). שלישית, ניתן לשלוט בסוג המנעול ע"י מכשיר הטלפון או הטבלט, שיתנו לכם להיות מודעים לכל מניפולציה המתבצעת עם דלת דירתך. בנוסף,היה המנגנון הביומטרי הפסיק לעבוד, תיקון יעלה משמעותיות והתערבות אנשי מקצוע כגון מנעולן בנתניה וותיק ומנוסה, מכיוון שמסובך למדי להתמודד עם הבעיה בעצמך.

מנעול מְשׁוּלָב

האופציה הטובה שישנה להתקנה בדירה היא מנעולים המשתלבים עם כמה מנגנוני כיבוי נעילה, לדוגמת, שני צילינדרים, גלילי מנוף או שני שפתיים. המתחברים זה את זה, 2 המנגנונים נותנים רמת מיגון מירבית ומגנים בצורה טובה על הבית מפני גניבה.

274 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
מנעולנים מומלצים באור יהודה מנעולנים באור יהודה ישנם לא מעטים, אבל מומלץ לבחור מנעולן וותיק ועם ניסיון בעיר אור יהודה ולבדוק טוב את מי מזמינים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 1 שבועות
מנעולן מוסמך ומורשה בירושלים בלוג המספר על אופן עבודתם וזמינותם של מנעולנים מוסמכים מירושלים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 2 שבועות
למצוא מנעולן מוסמך בירושלים בלוג המתאר את אופן מציאת מנעולן מוסמך בירושלים ואיך ניתן לזהות אם המנעולן הוא מוסמך ושייך לארגון מנעולנים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 3 שבועות
הזמנת מנעולן מחיפה בלוג המספר על הזמנתם של מנעולנים טובים מהעיר חיפה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 חודשים 1 ימים
תיקון כל סוגי הדלתות בפתח תקווה בלוג שמספר על מנעולנים וטכנאי דלתות מהעיר חולון שמספקים שירותי תיקון דלתות בעיר פתח תקווה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 4 חודשים